Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

On 2/24/2023 at 12:01 AM, DameTime said:

 

Pa to je i poenta svega, čekali smo i Vasu, sklonio se Teo da ima ključeve tima, dobili smo ćorak (i šamar otrežnjenja od Italijana). O tome ja pričam, obojica su super za klubove dok se u reprezentaciji stalno čekaju neki napreci, treba im ovo, treba im ono... Kad me Gudura bude demantovao u nacionalnom timu, ja ću da mu skinem kapu.

Hajde jos jedan krug price da smo EURO popusili zbog Vase. Svakako pomeni Tea.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Snjofko said:

,,Pešiću stigla pojačanja za meč godine"

 

 

U godini u kojoj cemo igratu finale SP, ova B92 budala od novinara mec godine naziva ovaj sto cemo dobiti 30 razlike 

 

A ako se ne plasiramo na SP, ovo ce nam svakako biti mec godine, zar ne?

 

Lakse malo sa tim "igracemo finale SP". Prvo da se mi plasiramo, pa da vidimo ko igra za nas, a onda da vidimo ko igra i za nase protivnike. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se ne plasiramo, svalilti svu krivicu na FIBA mafiju, napustiti je i osnovati novo udruzenje sa Rusijom i bratskim nam narodima Afrike i Azije. Pa kad budemo igrali finale tog novog, pravednog takmicenja u okvirima tog novog udruzenja, to ce biti mec godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Velika stvar da je Jovke zdrav. Nadam se potpuno, jer nam je bas potreban. Gudura im sve preduslove da ponovi partiju protiv Turske, ako je vec previse da trazim partiju protiv Partizana. Avramovic je tip koji nam je falio protiv Grcke imajuci u vidu da nas je nosio u prvoj fazi kvalifikacija, moze uzeti par akcija 1 na 5 i pogoditi tezak sut. Na visokim pozicijama imamo sve preduslove da ubacimo vise od njih (i odbranimo manje, ma ko igrao sa druge strane). Najiskrenije se nadam da je Kari video sta Petrusev moze i kako se moze smisleno koristiti. Jbt, sta ja pisem, o cemu razmisljam....... 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Izasao je roster Britanije, B sastav. U sustini C sastav.

 

Adamu - Ellis - Horchler - Johnson - Lawson - Meckenzie - Menzies - Mockford - Watson-Gayle - Wheatle - Williams. 


Sem za Mockforda i Wheatlea (za drugog samo zbog tekme u Njukaslu) ni za koga nisam cuo ikada. Ubedjen sam da ovaj sastav ne bi bio u Top 5 u KLS.

PS: Nisam zaboravio nikoga, braca napacena dolaze sa 11 igraca...

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Bilo je jasno da mi koji igramo Evroligu nećemo moći da se odazovemo za Grčku, jer i mi i Partizan igramo svaku utakmicu kao finale zbog plasmana u plej-of, ali sam bio na raspolaganju za drugu utakmicu. Nemam fizički problem koji je mogao da me spreči da nastupim, ali rečeno mi je da nema potrebe da se forsira. Nije bila moja odluka, već odluka selektora. Tako je bilo i u prethodnom prozoru. Svestan sam da je delikatna situacija, da se igra utakmica za plasman na Svetsko prvenstvo i siguran sam da će momci to da izguraju, ali eto, krivo mi je što i ja ne mogu da pomognem u tom plasmanu", pojasnio je Nemanja Nedović u razgovoru za Mozzart Sport.

:lol_2: da nije smesno bilo bi tuzno. Ne treba nam Nedovic, a imamo dva beka koja mogu da spuste dribling, a da ne izgube loptu. Od toga mozda jedan moze da probije nekog. Mozda najfrapantnije od svega je da mu Nedovic nije bio potreban ni za utakmicu u proslom prozoru sto je bila Turska kod kuce. Penzija pod hitno.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Amin Adamu - plej u devetom timu u austrijskog ligi

Quinn Ellis - plej u poslednjom timu u italijanskoj drugoj ligi

Noah Horchler - krilo u Arisu

Kyle Johnson - bek u pretposlednjem timu britanske lige

Callum Lawson - krilo u drugoplasiranom timu islandske lige

Kimbal Mackenzie - plej u drugoplasiranom timu britanske lige

Aaron Menzies - centar u drugoplasiranom timu britanske lige

Ben Mockford - plej u pretposlednjem timu britanske lige

Jelani Watson-Gayle - plej u trecem timu britanske lige

Carl Wheatle - krilni centar u treceplasiranom timu italijanske druge lige

Jordan Williams - krilni centar u poslednjeplasiranom timu mađarske lige 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pešić je sujetni matori kreten koji je odavno prestao da bude simpatičan. Šteta ako protraćimo prajm jednog od najboljih košarkaša u istoriji zbog ove tvrdoglave budale koja stavlja svoj ogroman legacy na talon zloupotrebljavajući svoje košarkaško ime i reputaciju iz prethodnih decenija.

 

Daj da dobimo nekako ove britanske polu-amatere, pa da se vidi šta i kako dalje jer sa ovakvim čovekom na klupi nema uslova da reprezentacija igra košarku kakvu može da igra.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...