Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Za to vreme, bivši EL igrač Teo na EL utakmici ubacio 17 poena i podelio 7 asistencija; uvek vredi podsetiti na kvalitetnu Karijevu odluku i onakvo ponižavanje Teodosića - kad posle na prvenstvu nije imao dva igrača koja zna da spuste loptu na centra.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Možemo mi da tražimo šta hoćemo, u slučaju prolaska na SP Kari će nas tamo voditi 1/1.

Ni ja ne mislim da će biti drugacije iako to verovatno ne bi bilo najbolje rešenje za repstaciju.  Letos sam, pred EP i nastavak prozora, kada smo bili u teškom kanalu (1:3), mislio  suprotno - da treba da ostane, jer poznaje igrače, manjak vremena za novog trenera i da se ne bi Karijev eventualni fail ucitavao drugome.

Medjutim,

Kada sam rekao preslikana situacija kao pre 4 godine, nisam mislio samo na prolaz na takmičenje kroz iglene uši u poslednjoj utakmici, nego i na debakl na istom pa odlazak selektora rečima : "istekao mi ugovor" tojest "nisam ja toliko los trener.."

 

 

Edited by Kenozoik
Link to comment
Share on other sites

Reprezentacija zemlje je skup najboljih igraca drzavljana jedne zemlje u odredjenom sportu.

 

Pesic je selektor reprezentacije. Nije selektor b ili c reprezentacije, juniorske ili univerzitetske.

 

Uopste me ne zanima da li moze sa Dangubicem i Jeremicem da pobedi slabije Grke, njegovo je da vodi Jokica, Bogdana i Micica kako treba.

 

Mozda Stiv Ker ne bi mogao sa Zvezdom da pobedi Tamis, ali ni ne mora i nije njegov posao.

 

Ove FIBA pizdarije se nadam da se nece ponavljati i nadam se da neko radi nesto na tome.

 

Cilj je proci, pobeda od pola kosa nad Britanijom i super.

 

 

 

Pesic je sa pravom reprezentacijom dobio Grcku, Tursku u gostima, imao dobre pripreme, imao to da su mu se svi igraci odazvali, igrao sjajno u grupi i stvorio sjajnu atmosferu.

 

Minusi su ispadanje u osmini finala i situacija sa Teom. I to ogromni minusi.

 

Ovo drugo me apsolutno ne zanima i nije podlozno analizi. Svaki put novi tim i uigravaj za par dana.

 

Ima u drugim reprezentacija ozbiljnih trenera koji su se brukali i ispadali.

 

Pesic je doveden da ponovi 2001. i 2002.godinu tj. da hendluje zvezde i da mu one donose titule ili medalje.

 

Sale je gurao bratstvo jedinstvo i sigurno je bolji da od grupe gradjana napravi neki tim, ali on je otisao jer nije uspeo ili mu se zameralo da nije uspeo da vodi vrhunski tim, da je Jokica uvodio sa klupe, dok je Raskom Katicem, Stimcem i ostalom srce na terenu ekipom jedino znao da napravi rezultat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Darko said:

Nisam siguran, ali čini mi se da si ovo spomenuo u prošlosti. 

Svaki plasman na neko prvenstvo bice uspeh...

 

Unisten zvanicno svaki sport

2 hours ago, Cooper said:

ezgif-2-35901a98af.gif

"Kouč" vodi ga u Bajern

 

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

Ne dodaj mi so na ranu. Taj Kari je bacio sve karte na Micića i otpisao Teodosića, koji je i s jednom nogom i tompusom u ustima i dalje u stanju da pokrene igru bolje nego prvopomenuti. 


Mislim da je ovo pogresna percepcija ili u drugim recima - suvise jednostavan pogled na nas rezultatski fijasko. Mi smo ofanzivno odigrali sjajno prvenstvo, usudio bih se reci da je bilo odlicno.

Izgubili smo jer niko nije mogao ispratiti na closeout Spissua, narocito posle onih ludackih sling shot pasova Fontekija i Polonare kroz citavu zonu. Ti sling shotovi su ocigledno bili sastavni deo taktike, to sam tek skontao kad sam odgledao utakmicu nakon dolaska u BG posle EP jos jednom. Vasa nije stigao ni jednom. Kari nije uspeo ni malo da adaptira i prilagodi rotaciju. Upravo tu bi Teo inace izgledao najlosije jer se Teo po obicaju gubi na prvom bloku, to je kroz citavu karijeru problem, a u zadnje 2 sezone toliko smehotresno da drugi treneri gotovo baziraju igru na koriscenju pomoci sa Teove strane. 

Vasa em uzasno brani pik, em nije hteo da se cima ni minimalno na closeoutu. A druga tema je da se Spissu povampirio pa je pogodio i 2 ludacke trojke kada je dosao do samopouzdanja kada je Vasa solidno isao jednom na ukradenu (sa razlogom, pas je bio los) a drugi put odlicno zatvorio sut. 

Nije Teo uopste ni malo bio problem u svemu nego da igramo ocajnu odbranu od 2019. pa na dalje. Vidim da je juce Kuzma naprimer rekao da su Grci igrali nesablonski. Po meni nisu. Probijali su prvog igraca i kaznjavali su pomoc. To je nesto najelementarnije u kosarci i to je stvarno do Pesica da sredi. 

Uini je odlicno opisao u svom postu sta je problem nase ekipe. Igramo staromodno a protivnik nas jednostavnim setovima kaznjava. Mi smo i dalje space shuttle za 95% reprezentacija na svetu i mislim da bi dobar trener mogao uzeti i zlato u Indoneziji (ako se kvalifikujemo). 

Za ponedeljak sam veliki pesimista. Ali cemo valjda dobiti na neko individualno ludilo Gudurica, Nedovica ili nekog treceg.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Baš sam tražio da li postoje kakve informacije u vezi mogućeg sastava za utakmicu protiv Velike Britanije. Izvjesno je da neće biti Davidovca i Milutinova, Jović je upitan zbog povrede lakta koju je dobio u utakmici protiv Grčke. Dostupni su Gudurić, te igrači Zvezde i Partizana. Trebalo je da dobijemo juče u Grćkoj, stvarno su imali skroman sastav. Ne znam šta da kažem za Britance, njihovi igrači su blago rečeno nekoliko klasa lošiji od naših. Sve ispod 20 razlike za Srbiju bi trebalo da bude senzacija. Zaista sam mišljenja da bi trebalo doći do smjene selektora, da li prije SP ili da se Pešiću pruži šansa za "last dance" (ponovo). Možda bi bilo idealno da taj novi selektor bude u stručnom štabu za SP kao pomoćni trener, da bi prelaz bio što bezbolniji. Naravno, nameće se pitanje izbora tog trenera, ko bi to mogao iznijeti. Ako FIBA nastavi sa ovim suludim sistemom kvalifikacija za prvenstva, idealno bi bilo da, poput Pešića, budući selektor ne bude angažovan ni u jednom klubu, kako bi održao maksimalan fokus i kontakt sa igračima, što je krucijalno za rezultate. Bilo bi lijepo da se više ne dovodimo u situaciju da strepimo do kraja posljednje utakmice hoćemo li uopšte učestvovati na prvenstvu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo hocu da vas podsetim da smo imali gotovo isti sastav u Njukaslu kao sto cemo imati u ponedeljak (minus Guduric i Nedovic) i da je rezultat 25 sek. pre kraja bio +2 za nas. 
Sada...njima ocigledno fale jedini igraci koji mogu napraviti problem, barem nisu igrali protiv Belgije. Stvarno moramo pobediti. Ali takve utakmice su tricky case, Litvanija je za malo ispala kuci od Danske u zadnjim kvalifikacijama za EP, Iffe Lundberg je promasio zicer za pobedu Danaca. Maksimalna koncentracija i resavanje u prvih 20min. Sve ostalo ce biti na loptu gotovo sigurno. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Mozzart javlja da Nedovic i Andjusic nece biti dostupni za utakmicu u ponedeljak.

Igrace Andjusic Avramovic i Trifunovic iz Partizana i Mitrovic, Petrusev i Dobric iz Zvezde. Plus Gudura.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/srbija-dobila-pojacanja-iz-vecitih-rivala-za-odlucujuci-mec-u-kvalifikacijama/444411

 

E ako to nije dovoljno da dobijemo Britance kod kuce, makar i sa Karijem, onda da  treba kolektivno da predjemo na tipa kriket ili badminton 🙂

Edited by Kenozoik
link
Link to comment
Share on other sites

Elem, 

Mozzart takodje mraci za Vasu. Sanse su da je zavrsio sezonu.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/ataman-sokirao-izjavom-mozda-micic-nece-igrati-do-kraja-sezone/444427

Bas veliko NjeSra ako se pokaze kao tacno. 

 

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Nece igrati Andjusic, cak to stoji u tekstu koji si postavio, brate. Verovatno mislis na Avrama koji ce biti na raspolaganju.

Lapsus.  Što si na kraj srca 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:


Mislim da je ovo pogresna percepcija ili u drugim recima - suvise jednostavan pogled na nas rezultatski fijasko. Mi smo ofanzivno odigrali sjajno prvenstvo, usudio bih se reci da je bilo odlicno.

Izgubili smo jer niko nije mogao ispratiti na closeout Spissua, narocito posle onih ludackih sling shot pasova Fontekija i Polonare kroz citavu zonu. Ti sling shotovi su ocigledno bili sastavni deo taktike, to sam tek skontao kad sam odgledao utakmicu nakon dolaska u BG posle EP jos jednom. Vasa nije stigao ni jednom. Kari nije uspeo ni malo da adaptira i prilagodi rotaciju. Upravo tu bi Teo inace izgledao najlosije jer se Teo po obicaju gubi na prvom bloku, to je kroz citavu karijeru problem, a u zadnje 2 sezone toliko smehotresno da drugi treneri gotovo baziraju igru na koriscenju pomoci sa Teove strane. 

Vasa em uzasno brani pik, em nije hteo da se cima ni minimalno na closeoutu. A druga tema je da se Spissu povampirio pa je pogodio i 2 ludacke trojke kada je dosao do samopouzdanja kada je Vasa solidno isao jednom na ukradenu (sa razlogom, pas je bio los) a drugi put odlicno zatvorio sut. 

Nije Teo uopste ni malo bio problem u svemu nego da igramo ocajnu odbranu od 2019. pa na dalje. Vidim da je juce Kuzma naprimer rekao da su Grci igrali nesablonski. Po meni nisu. Probijali su prvog igraca i kaznjavali su pomoc. To je nesto najelementarnije u kosarci i to je stvarno do Pesica da sredi. 

Uini je odlicno opisao u svom postu sta je problem nase ekipe. Igramo staromodno a protivnik nas jednostavnim setovima kaznjava. Mi smo i dalje space shuttle za 95% reprezentacija na svetu i mislim da bi dobar trener mogao uzeti i zlato u Indoneziji (ako se kvalifikujemo). 

Za ponedeljak sam veliki pesimista. Ali cemo valjda dobiti na neko individualno ludilo Gudurica, Nedovica ili nekog treceg.

 

Slažem se sa maltene svim što si napisao, pogotovo sa delom da igramo sporu i staromodnu košarku za današnje vreme. Svaka reprezentacija koja nas je išamarala u poslednjih par godina je to uspela da uradi na identičan način - šutem. Jbt, toliko jednostavno, košarka se danas mahom zasniva na šutu, a mi nesnađeni kao putari kad padne sneg u januaru. 

 

Upravo to je problem sa Vasilijem, kad je (džukački) otpisan Teo, pričalo se kako ni on ne igra neku odbranu ali će se kao više iscimati. Iscimao se ali malo sutra, Spissu koji je do tada imao 4 pts mu je uvalio 20+ pts i mislim da je sve trojke preko njega pogodio. Ali je njegov govor tela tu bio najveći problem. I zato me još više boli olako odricanje od Teodosića, koji kakav god da je ako već hoćemo da igramo sa centrima (koje btw ne bih otpisivala ma kako da su bekovi i krila danas dominantni), nema boljeg plejmejkera da spusti loptu centru i zavrti pik od njega. I on uvek može da izmisli poene a da ne uključuje isključivo sebe jelte. Ne slažem se da nismo imali problema u ofanzivi, jesmo i te kako, videlo se i protiv Italijana da Micić ne može da organizuje igru baš kako se mislilo. Nego dok je Jokić bio raspoložen, a odigrao je odlično prvenstvo, to se nekako maskiralo. Protiv Italije smo bilo ogoljeni do koske i pročitani, a kad su krenuli da nas gaze pogubili su se i u odbrani i u napadu...

 

I ja sam pesimistična protiv VB, ako nema Milutinova bukvalno ne znam šta ćemo jer je on tu najbolji igrač. Mada mogao bi Petrušev da bude motivisan da se pokaže. Moraju konačno da se pojave Gudura i Nedović, a ako se ne pojave ovo što sam ih do sada pljuvala će biti ništa u odnosu na to kakvo mišljenje ću imati xD Btw, da li neko planira da ide? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

VB je bas losa reprezentacija, taj mec ce biti samo formalnost. Zato ovaj poraz i nije mnogo bitan - nekako se cinilo kao da su Grci ipak uigraniji od reprezentativaca Srbije koji su dosli skupljeni sa koca i konopca.

 

Po meni bi ove prozore trebalo ukinuti, ali kad vec postoje trena uigravati potencijalne reprezentativce iz EC i drugih neevroligaskih klubova, praviti tim od njih i da ti mecevi sluze da se iskristalise ko od njih moze da igra na velikim takmicenjima (uz Bogdanovica, Micica, Jokica, Gudurica, Milutinova...).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24h kasnije, tek nesto smireniji da probam da se izrazim... 

U teskom sosu smo kosarkaski. Plejevi/bekovi nam se profilisu kao igraci uloge, sa skromnom tehnikom, mizernom igrom 1 na 1. I glavom mice, a ne ubice. Da smo imali jednog Branka Zeca Milisavljevica dobili bismo. Dovraga, da smo imali jednog Malinu pa dobili bismo. 

Drugim recima, nikad blize nisam bio da predjem u tabor 'za naturalizaciju'. To me cini bas, bas tuznim. Isplava tu sporadicno neko, ali drugi esalon igraca nam je nestao. Ok, jasno je da nas je ocajan rad u mladjim kategorijama doveo do toga... Ali me zivo zanima koliko je na ovo uticala Duletizacija, a zatim Radonjizacija kosarke, gde su kosarkasku javnost i publiku 'naucili' da postade sramota da je neko basketas... 

Zatim, u jednom trenutku smo imali postavu plej, Radanov, Dangubic, Simanic, Ristic. Mekani centri koji sutiraju i defanzivni bekovi/krila bez suta. Nekako sam imao utisak da je sve pogresno. 

Jaramaz i Deda ni po cemu nisu pokazali da su visa klasa, i to je bas lose. Jedino sto je valjalo je to sto je stakleni Jovke izgledao dominantno, a Milutinov drzao pola odbrane. Ali kako i da ne bude tako protiv ovako pretankog protivnika...

Na kraju, Kari... Trudio sam se da ga branim posle SP, imao razumevanja... Ali za ovaj poraz, sa ovim odnosom snaga, nema nikakvog opravdanja, nikakvog razumevanja. Vodjenje utakmice tezak sablon, sve isto. Ne mogu da verujem nor. da nismo gledali Dedu na 4 u trenucima kad smo izgledali totalno impotentno... 

 

Britanija je tuzna, dobicemo ih, ali ja necu ici u Pionir u ponedeljak, ne mogu. A vala nisu ni zasluzili. 

Edited by Geronimo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Slažem se sa maltene svim što si napisao, pogotovo sa delom da igramo sporu i staromodnu košarku za današnje vreme. Svaka reprezentacija koja nas je išamarala u poslednjih par godina je to uspela da uradi na identičan način - šutem. Jbt, toliko jednostavno, košarka se danas mahom zasniva na šutu, a mi nesnađeni kao putari kad padne sneg u januaru. 

 

Upravo to je problem sa Vasilijem, kad je (džukački) otpisan Teo, pričalo se kako ni on ne igra neku odbranu ali će se kao više iscimati. Iscimao se ali malo sutra, Spissu koji je do tada imao 4 pts mu je uvalio 20+ pts i mislim da je sve trojke preko njega pogodio. Ali je njegov govor tela tu bio najveći problem. I zato me još više boli olako odricanje od Teodosića, koji kakav god da je ako već hoćemo da igramo sa centrima (koje btw ne bih otpisivala ma kako da su bekovi i krila danas dominantni), nema boljeg plejmejkera da spusti loptu centru i zavrti pik od njega. I on uvek može da izmisli poene a da ne uključuje isključivo sebe jelte. Ne slažem se da nismo imali problema u ofanzivi, jesmo i te kako, videlo se i protiv Italijana da Micić ne može da organizuje igru baš kako se mislilo. Nego dok je Jokić bio raspoložen, a odigrao je odlično prvenstvo, to se nekako maskiralo. Protiv Italije smo bilo ogoljeni do koske i pročitani, a kad su krenuli da nas gaze pogubili su se i u odbrani i u napadu...

 

I ja sam pesimistična protiv VB, ako nema Milutinova bukvalno ne znam šta ćemo jer je on tu najbolji igrač. Mada mogao bi Petrušev da bude motivisan da se pokaže. Moraju konačno da se pojave Gudura i Nedović, a ako se ne pojave ovo što sam ih do sada pljuvala će biti ništa u odnosu na to kakvo mišljenje ću imati xD Btw, da li neko planira da ide? 


Nisam rekao da nismo imali problema u pojedinim fazama utakmica, imali smo ih u gotovo svim utakmicama, i Holandija, i Ceska, i Izrael su nam prisli posle +15 na dva poseda razlike, isto je uradila i Italija posle +13 i pobedila nas na kraju. Evidentan pad u trecim cetvrtinama odnosno na kraju trece cetvrtine je vec trade mark pod Pesicem (to se desilo i protiv Turske 2 puta, protiv Grcke takodje (mada tu evidentnije u 4/4) i u gostima protiv Letonije i u kvalifikacijama. 

Mi smo dali 92 poena u proseku na tom prvenstvu i zajedno sa Grckom smo dali najvise u proseku od svih ekipa. To sto cini tu statistiku jos zanimljivijom je da Srbija nije imali ni jednog igraca u top 5 scorera u proseku. A izgubili smo od Italije iako smo im dali 86 poena sto je u 99% slucaja do olimpijade 2021. bilo dovoljno za prolaz, ali od 2021. ne i tu se vidi koliko se kosarka menja. Mi smo, samo da podsetim, dali Italiji 95 u Beogradu ali primili 102. Italija nas nije toliko procitala koliko nam je jednostavno dala vise poena jer nismo ni vola mogli da odbranimo. Isto je uradila i Argentina u Kini, cak je selektor Argentine potencirao na pres konferenciji posle utakmice da Srbiju samo napadom mozes pobediti. I to je neka prekretnica za te levijatan reprezentacije, mi im dozvoljavamo dosadnom i sablonskom drzenju rotacija i game plana da se povampire, oni nisu ludi i traze jake suterske petorke u tim fazama i uvek nas napune. Za Karija je to bad luck, svako ko prati kosarku je do sada skontao da i nije samo bad luck.

Problem je po meni bila odbrana ovde i uz ozbiljniji pristup i bolji in game coaching se Italija ni u ludilu nije smela desiti jer smo do 28. minuta imali totalnu kontrolu utakmice. Vratio je Jokica na -9 i tu je vec Marko kasno na Kosovo stigao. 

U vezi Tea se ne slazemo i to je sasvim okej za mene, ja sam od pocetka branio taj potez Pesica i ovde na forumu protiv velike vecine i smatram da ste ipak na kraju ostali vi u pravu jer je rezultat bio katastrofalan. Ipak, zaista mislim da Teo ne bi doneo prevagu u toj utakmici i dalje.

 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Geronimo said:

24h kasnije, tek nesto smireniji da probam da se izrazim... 

U teskom sosu smo kosarkaski. Plejevi/bekovi nam se profilisu kao igraci uloge, sa skromnom tehnikom, mizernom igrom 1 na 1. I glavom mice, a ne ubice. Da smo imali jednog Branka Zeca Milisavljevica dobili bismo. Dovraga, da smo imali jednog Malinu pa dobili bismo. 

Drugim recima, nikad blize nisam bio da predjem u tabor 'za naturalizaciju'. To me cini bas, bas tuznim. Isplava tu sporadicno neko, ali drugi esalon igraca nam je nestao. Ok, jasno je da nas je ocajan rad u mladjim kategorijama doveo do toga... Ali me zivo zanima koliko je na ovo uticala Duletizacija, a zatim Radonjizacija kosarke, gde su kosarkasku javnost i publiku 'naucili' da postade sramota da je neko basketas... 

Zatim, u jednom trenutku smo imali postavu plej, Radanov, Dangubic, Simanic, Ristic. Mekani centri koji sutiraju i defanzivni bekovi/krila bez suta. Nekako sam imao utisak da je sve pogresno. 

Jaramaz i Deda ni po cemu nisu pokazali da su visa klasa, i to je bas lose. Jedino sto je valalo je to sto je stakleni Jovke izgledao dominantno, a Milutinov drzao pola odbrane. Ali kako i da ne bude tako protiv ovako pretankog protivnika...

Na kraju, Kari... Trudio sam se da ga branim posle SP, imao razumevanja... Ali za ovaj poraz, sa ovim odnosom snaga, nema nikakvog opravdanja, nikakvog razumevanja. Vodjenje utakmice tezak sablon, sve isto. Ne mogu da verujem nor. da nismo gledali Dedu na 4 u trenucima kad smo izgledali totalno impotentno... 

 

Britanija je tuzna, dobicemo ih, ali ja necu ici u Pionir u ponedeljak, ne mogu. A vala nisu ni zasluzili. 

Ja cu se boriti sa vetrenjacama uvek 😁

 

Mislim da svakog navijaca Golden Stejta zabole kakav im je tim u razvojnoj ligi bio kad su uzeli titulu prosle godine.

 

Bez FIBA imbecila ne bi imali nikada potrebu da otkrivamo i saznajemo kakav nam je C tim.

 

Srpska kosarka mozda jeste u problemu, ali reprezentacija nije.

 

Treba dobiti Britaniju kako god i sto se tice same reprezentacije sa optimizmom cekati SP.

 

U slucaju povreda i otkaza kljucnih igraca, svako je osim Amerike najebao, ne samo mi. A i nase zlatne generacije bi najebale, sta bi to bez Djordjevica 95e ili Bodiroge 2002e? Ajde 1998. da nam se prizna jedino.

 

Nije ova reprezentacija jos odigrala u punom sastavu.

 

Jokic

Bogdanovic

Micic

Milutinov

Kalinic

Lucic

Pokusevski

Petrusev

Nedovic

Guduric

 

Dolaze N.Jovic i Djurisic, mozda i od Tea, S.Jovica i Bjelice nekako bude nesto...

 

 

A tek tu dolaze kao eventualni dvanaesti igraci ovi od kojih mi ocekujemo da nam vode igru i pobedjuju u kvalifikacijama - Jaramaz, Avramovic, Andjusic, Marinkovic, Dobric, Lazarevic, Davidovac, Kuridza, Ristic i Mitrovic...

 

Pa tek posle svi njih dolaze Radanov, Simanic, Dangubic i ekipa koju ti spominjes. C tim bukvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U tekstu Mozzarta pise pronadjeno je kompromisno resenje. Pa bolje da igra Nedovic, a da vratimo Luku, Dobrica i Petruseva. Isto za Partizan, ne znam kakvi su kompromisi potrebni, Andjsic ne ulazi u EL. Uopste mi nije jasna potreba za kompromisom kad je ovo poslednji i odlucujuci mec. Vrlo bedan sastav za jedan ovako bitan mec, vise nade polazem da nece igrati Olaseni, Nelson i Okereafor.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...