Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

9 minutes ago, pepe sancez said:

Ima nas ovde koji podrzavamo Saleta godinama. Najgluplje je Majstore da ga neko brani napadno kao sto ti radis.

 

mmajstor je zaljubljen u njega, nema drugog objasnjenja za ovakve napadne reakcije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Politicke izjave koje je davao.

 

Okej, a koji dokaz nam tacno govori da je Nikola Kalinic precrtan zbog politickih izjava protiv Vucica, sto ne bi bio slucaj da su te izjave bile u korist Vucica? 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad je u proslosti odlucio Kalini da smanji ulogu na EP 2015. mi nismo uzeli medalju. Do sada su njegove odluke bile uzrokovane manje vise povredama ili principima, da ne kazem sujetom(situacija sa Bobjem), a sada prvi put imamo cistu situaciju sto se tice igrackog kadra i objektivno 2 igraca koji su medju 12 najkvalitetnijh, nisu ni u 18. Ako je postojao neki licni problem, zasto su uopste stavljani na siri spisak?

 

Mene jos vise zbunjuje sto su na spisku igraci koji ove sezone nisu igrali uopste ili su propustili vecinu sezone?!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

 

cenim da nećemo. nije kalina neki levi igrač

Pitaće ga novinari, ali biće nešto tipa, to je moja odluka, ne bih sa tim u javnost, bla bla.

Iskreno se nadam da grešim i da ovo nema veze sa politikom.

U svakom slučaju, muka mi je trenutno.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, mmajstor said:

 

Okej, a koji dokaz nam tacno govori da je Nikola Kalinic precrtan zbog politickih izjava protiv Vucica, sto ne bi bio slucaj da su te izjave bile u korist Vucica? 

 

 

Gde ces bolji dokaz od toga da je Bobi i dalje na spisku 😛

 

 

Okej, necu da trolujem vise, ali stvarno mi je nerealno da i dalje nije stiglo neko pojasnjenje iz strucnog staba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istopio mi se sav entuzijazam i pozitivni naboj za reprezentaciju koji osecam vec godinama.

 

Ja jos se zamajavam kombinacijama za Kinu, sve prevrnuo samo za sansu da odem, kumio-molio da sakupim drustvo i sad ovo.

 

Ako su politicki razlozi u pitanju, Saletu necu oprostiti.

 

A mogucih (prihvatljivih) odluka je sve manje I manje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mmajstor said:

 

Okej, a koji dokaz nam tacno govori da je Nikola Kalinic precrtan zbog politickih izjava protiv Vucica, sto ne bi bio slucaj da su te izjave bile u korist Vucica? 

 

 

Ti bi trebalo da das dokaz za svoje tvrdnje da se igrac koji je verovatno odigrao sezonu zivota, a koji je i van toga poznat kao glue guy, precrtan jer se "ne uklapa".

 

Do tada ja mogu da kazem da se Saletu Ravnozemljasu nije svidelo to sto ga je Kalina Globusar ismevao pred svima.

 

Realnije je od toga sto si ti rekao, jer u to sto si ti rekao bilo ko ko je pogledao jednu kosarkasku utakmicu u kojoj je igrao Kalinic ne moze da poveruje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mmajstor said:

 

Ono sto se samo moze uociti jeste napadno napadanje. Prave razloge ne znamo, pa nema smisla osudjivati nesto sto ne znamo. Ono sto jedino znamo jeste da su ovakve odluke u proslosti uvek ispadale dobro. Zasto bi sada bio izuzetak?

Nemoj se naci uvrijedjen. Ne znam otkad pratis fabulu na forumu, ono sto je jedna od mojih konstanti jeste podrska Saletu, maltene bezrezervna od postavljenja. Ok je da ga ti branis i u ovoj situaciji, da pozivas na strpljenje i razum. Ali ti prosto skaces na svaku kritiku Saleta, makar da se neko pocese po celu i zapita se cemu ovo. Takvim stavom ga samo vise udaljavas od mene nego sto je Mcleod ikada uspio napisavsi stotine postova podrske za Bobija prije Radulje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dva najatletičnija igrača reprezentacije su otpala u startu, pa ćemo na Amere (ako uopšte dobacimo dotle) sa traktor brigadom. Pre bih voleo na četvorci da vidim i osedelog Simona nego Birčevića sa onom njegovom, večito unezverenom facom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

daj bar tri 

Ovako nekako:
-Stav oko Kosova i ti njegovi javno nastupi imao je tu par izjava u seriji, i mislim da Vucic nije tu neki faktor, meni sa strane izgleda da je Sale u tom fazonu, #srbija, bog, pravoslavlje tako nesto (Kao Miloje sto mi izgleda  u FKCZ npr)
-Drkanje i taj skandal

-Tezak karakter i istorija  sukoba njih 2,  Markos vec pisao 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Ti bi trebalo da das dokaz za svoje tvrdnje da se igrac koji je verovatno odigrao sezonu zivota, a koji je i van toga poznat kao glue guy, precrtan jer se "ne uklapa".

 

Do tada ja mogu da kazem da se Saletu Ravnozemljasu nije svidelo to sto ga je Kalina Globusar ismevao pred svima.

 

Realnije je od toga sto si ti rekao, jer u to sto si ti rekao bilo ko ko je pogledao jednu kosarkasku utakmicu u kojoj je igrao Kalinic ne moze da poveruje.

 

To nije bila moja tvrdnja vec pretpostavka imajuci u vidu dosadasnji rad u reprezentaciji, koja takodje moze da se ispostavi kao netacna kada saznamo vise informacija. I nigde nisam pomenuo igracko uklapanje nego karakterno, jer nikada do sada nismo imali ovakav sastav.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Nemoj se naci uvrijedjen. Ne znam otkad pratis fabulu na forumu, ono sto je jedna od mojih konstanti jeste podrska Saletu, maltene bezrezervna od postavljenja. Ok je da ga ti branis i u ovoj situaciji, da pozivas na strpljenje i razum. Ali ti prosto skaces na svaku kritiku Saleta, makar da se neko pocese po celu i zapita se cemu ovo. Takvim stavom ga samo vise udaljavas od mene nego sto je Mcleod ikada uspio napisavsi stotine postova podrske za Bobija prije Radulje.

 

Okej, ako je takav utisak najmanji problem je da pritajim sto cu ovog trenutka i uraditi. Hvala na primedbi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...