Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 minutes ago, Markoss said:

Zar za Kalinica nije bila prica jos na proslom prvenstvu da je napravio neko sranje i da zato nije igrao u zavrsnici? 

 

 Mada, Kalinic i Nedovic su dobar deo sezone bili povredjeni, mozda je po sredi neki dogovor. 

Na kom prvenstvu? To se pricalo za EP '15,  posle toga je normalno igrao u Riju.

Link to comment
Share on other sites

Za precrtavanje dva zakucana clana prvih 12 mora da ima neko racionalno objasnjenje. Nemoguce je da ih je Sale precrtao jer mu nisu potrebni.

 

Ili povreda/umor ili su oni rekli da ne mogu da igraju. 

 

Jeste Lučić u baš mamojebačkoj formi ali sa jednom ozbiljnom trojkom...teško. Posebno što imamo krater na 4 gde je Kalina mogao da krpi. 

 

Wtf?!?!

Link to comment
Share on other sites

Ipak kapiram da su povrede u pitanju. I to jeste očajno samo po sebi, ali svakako bolja varijanta da se momci oporave, pripreme za narednu sezonu, i u budućnosti daju doprinos reprezentaciji, nego da su neke nekošarkaške stvari u pitanju, to nam baš ne bi trebalo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Za Nedovića očekivano, ali ne pozvati najboljeg defanzivca i jednog od igrača koji ne znaju šta znači predaja je bukvalno neverovatno.

 

Plus jedino pravo krilo u reprezentaciji. 

 

Stvarno cudno. I veliki udarac za tim. 

 

Cak mislim i da je Nedovic zasluzio da bude u uzoj konkurenciji, ipak je jedan od najboljih bekova. Mada je bilo evidentno da Sale nece voditi 3 pleja i 3 beka... 

 

Doduse, sad je sve moguce. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Zar za Kalinica nije bila prica jos na proslom prvenstvu da je napravio neko sranje i da zato nije igrao u zavrsnici? 

 

Mada, Kalinic i Nedovic su dobar deo sezone bili povredjeni, mozda je po sredi neki dogovor. 

 

da je to ili nešto slične prirode razlog, ne bi ni bio na spisku kalinić

 

jedino što mi je čudno je da je izašla vest bez ikakvog objašnjenja

u svakom slučaju, kalinić je nenadoknadiv gubitak

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Krenuo Sueta da sujetise [emoji38].



Jes malo klise ... ali meni Kalinic nije iznenadjenje nakon onog homemade-a, msm da ono nije u duhu repstacije, bar ne one za koju se Sale zalaze, a Kalina je tu podbacio kao njen deo i ne prilici tako nesto jednom repstativcu.

Za Nedovica mi takodje nije preveliko iznenadjenje, jer su Gudura i Bogdan ispred njega, pa nema potrebe da se hebe sa pripremama dzabe.

Eto, ja to toliko pojdnostavim. [emoji3]

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

Krenuo Sueta da sujetise emoji38.png.



Jes malo klise ... ali meni Kalinic nije iznenadjenje nakon onog homemade-a, msm da ono nije u duhu repstacije, bar ne one za koju se Sale zalaze, a Kalina je tu podbacio kao njen deo i ne prilici tako nesto jednom repstativcu.

Za Nedovica mi takodje nije preveliko iznenadjenje, jer su Gudura i Bogdan ispred njega, pa nema potrebe da se hebe sa pripremama dzabe.

Eto, ja to toliko pojdnostavim. emoji3.png

 

da je to problem (i repeat) kalinić ne bi ni bio na spisku.

takođe, da je nedović ispao zato što su dva igrača na njegovoj poziciji bolja od njega, ispao bi kada se krati spisak na 12 a ne na 18

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NMX said:

Za precrtavanje dva zakucana clana prvih 12 mora da ima neko racionalno objasnjenje. Nemoguce je da ih je Sale precrtao jer mu nisu potrebni.

 

Ili povreda/umor ili su oni rekli da ne mogu da igraju. 

 

 

Nedović je bio sve, samo ne "zakucan" u 12. Ja sam baš sve vreme bio uveren da Gudurić ide ispred njega.

 

Za Kalinu ću sačekati neko objašnjenje, ali uveren sam da je nešto od ovoga što si i ti napisao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...