Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 hours ago, Barkley#34 said:

Šta znam, meni je pre Bogdan za poziciju Mareja u toj kombini.

Bogdan je naravno bolji igrač i samim tim nekako lakši za održavanje u smislu da može da se koristi i sa loptom i bez lopte na milion načina. Vasa je bez lopte beskoristan i ima taj Marejevski plejmejkerski stil gde prvo vidi koš, čak su i slične građe i njega bih u nekoj budućnosti tako i koristio.

Bogdan je druga priča može na mnogo načina da bude upotrebljiv i baš mi je žao što je Jokić pizda jer bi mi bilo zanimljivo da vidim kako njih dvojica funkcionišu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Petrusev je bez dileme odlican igrac, a trebalo bi da bude jos i solidno bolji jer za to ima potencijal. Malo je sporije napredovao nego sto sam ocekivao gledajuci ga u mladjim kategorijama. Nadam se i ocekujem da postane znatno ozbiljniji igrac overall od npr. 1 Milutinova kada udje u prajm.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

^^ Slazem se, sjajno je to sto se dize na kucanje bez spustanja lopte, kao sto kad nije kucanje ima sirok repertoar poteza, ali imam neko ali...

Nekako mi dugo putuje, a ima premalo snage i eksplozije u tom dizanju. Cini mi se da su njegova dizanja na kucanja medju laksima za sklanjanje sa obruca. Jesu to sustinski dvorucna kucanja, ali... Bice to bolje, i vise snage i vise eksplozivnost, ali bih svakako voleo da bolje zastiti tu loptu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Sviđa mi se kod Filipa što sve češće bez pardona kreće na kucanje čim dobije loptu iz pnr.


 U prilog tvrdnji, juce gledam highlights Zvezdinih zakucavanja u prosloj sezoni…u 85% slucajeva je on na obrucu. 
Kao da mu to dodatno pumpa samopouzdanje.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

obe stvari zvuce kao moguce tacne;

-juzni sudan igra dobro za svoje standarde

-bahami jesu pobedili argentinu

npr

 

https://www.fiba.basketball/opqt/argentina/2023/news/opqt-s-bahamas-defeat-host-argentina-to-top-group-a

 

Spoiler

With Facundo Campazzo running the show and the shooters draining jumpers from all over the floor, the South Americans quickly jumped to a 33-13 lead as a delirious crowd celebrated.

What came after that left those same fans speechless.

Chris Demarco's team started finding Deandre Ayton in the paint, Eric Gordon and eventually Buddy Hield found their shooting strokes, and the rest was history.

 

Edited by freethrow
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Kad uhvatim vremena (i inspiracije), sastaviću ceo roster 😄 

spacer.png

 

Happy b-day, cap! 💜

 

U pozadini Portorikanac brat igra u Air Jordan 1 koje su odavno casual patika a ne neki performance shoe.

 

Btw, fino izgledaju ove peak majice sa zlatnim okvirom, jednostavan dizajn al nekako kraljevski.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Btw, fino izgledaju ove peak majice sa zlatnim okvirom, jednostavan dizajn al nekako kraljevski.

 

Bice nam uklopive sa medaljom koju cemo da osvojimo. 

 

Moze i bronzana medalja opet se slazu. Samo ne srebro jer osim sto gubis mec za razliku od bronze, ne slazu nam se uz majicu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...