Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

16 minutes ago, woolgatherer said:

not sure if jači info "dado sa raftinga" ili "rek'o na godisnjici mature 2019"

Iskreno, ako je Bill Simmons stvarno rekao da se po Srbiji priča da Jokara igra za repstaciju, to je toliko sledeći nivo tuge u diletantizmu navodnih znalaca i insajdera, prosto random navijač ne može do toga da dobaci nikakvom "dojavom", koliko god da je ridikulozna.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

Iskreno, ako je Bill Simmons stvarno rekao da se po Srbiji priča da Jokara igra za repstaciju, to je toliko sledeći nivo tuge u diletantizmu navodnih znalaca i insajdera, prosto random navijač ne može do toga da dobaci nikakvom "dojavom", koliko god da je ridikulozna.

 

nije brate rekao on nego neki random lik fan 76ersa, koji je sedeo kod njega. prepričavao sam juče ovde ali nema ko da čita 😐

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

nije brate rekao on nego neki random lik fan 76ersa, koji je sedeo kod njega. prepričavao sam juče ovde ali nema ko da čita 😐

IzUINI, juče je bila strašna sparina pa sam bio malo indisponiran i nisam pratio na času. A i izvjesni Sarajlija me preksinoć napao sa 2 kila home made ćevapa i dvije flaše rozea 🙄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa jedan potencijalni reprezentativac mi je rekao da se odavno priča da on igra. E sad, koliko je to sigurno što se priča medju nekima od njih je opet diskutabilno. Dakle naglasak je da se "priča" dakle nije on čuo direktno od Jokica.

Meni je to neko ohrabrenje da postoje velike sanse da ce igrati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...