Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

7 minutes ago, Beonegro said:

Priča li se šta za Zvezda Mitrovića? Neće valjda da propusti još jednu sezonu? To bi mu bio kraj šansi da nastavi karijeru na ozbiljnom nivou.

 

Pa nece propustiti sezonu, otisao je u Galatasaray.

 

Sto se tice trenera Buducnosti, najbolje je sto se varvari i @MrTwister koji su itekako zainteresovani da Buducnost bude konkurentnija KKCZ i KKP izjasnjavaju ko ce biti trener. Ono, ne znam sta hocu (niti me je briga), ali znam sta necu - Radonjica na klupi Buducnosti iz nekih totalno iracionalnih razloga.

 

Sto se mene tice stvari su jasne - bilo sta sto ce pomoci konacnom pokretanju iz ucmalosti dominacije Vucica i jednog rivalstva regionalnom ligom je dobrodoslo. Uopste, ceo taj koncept da dva kluba imaju ubedljivo najvise navijaca pa je prirodno zadovoljavati njihove prohteve tako sto ce klubovi za koje navijaju stalno biti najjaci, bogati i igrati u EL je prilicno bizaran, da ne kazem nesto teze.

 

No, varvarima i @MrTwister-u taj koncept ocigledno ne smeta. Smeta onim simpatizerima koji zele konkurentnu Buducnost, to se vidi i po komentarima na internetu, ali ko njih sta pita.

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo stvarno smešno, zamera se Radonjiću što je otišao u veći i platežno moćniji klub od Budućnosti i tamo napravio sjajne stvari, iako nikad, nijednom rečju nije nešto loše pričao za Budućnost. Kao kad bi navijači Partizana npr zamerili Željku da ode u Real. To može samo veoma iracionalna osoba. Dejan Radonjić možda nije trener za Real al za Budućnost bi bio premija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Markoss said:

Kazu Varvari - ne moze Radonjic, al moze Mijovic, za koga ceo BG, a kamoli PG zna koliko voli Zvezdu. 

 

Kad vec imas toliko informacija reci ti nama ima li neko tu ko nema emocija ni prema Partizanu ni prema Crvenoj zvezdi od igraca i trenera, nego samo navijaju bas za Buducnost? Mozda Nikolic, Ivanovic, Petar Popovic?

 

Salu na stranu, ne znam ni zasto je bitno da li neko navija za ovaj ili onaj klub? Petar Mijovic je neko ko je i recima i delima pokazao da veoma ceni Buducnost i sigurno je dosta bolje resenje od raznoraznih trenera koji su se vrzmali u PG prethodnih godina. Naravno, mnogo bolje bi bilo da je Radonjic postao trener, to bi bila prava prica i za njega i za klub i o tome pisem mozda pola godine. No, sta ces, izgleda da polugoli ultrasi znaju bolje - jos samo kada bi mogli da nabroje sve igrace iz prosle i pretprosle sezone pa da im covek da plaketu pravih vitezova zastitnika kluba.

 

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni je ovo stvarno smešno, zamera se Radonjiću što je otišao u veći i platežno moćniji klub od Budućnosti i tamo napravio sjajne stvari, iako nikad, nijednom rečju nije nešto loše pričao za Budućnost. Kao kad bi navijači Partizana npr zamerili Željku da ode u Real. To može samo veoma iracionalna osoba. Dejan Radonjić možda nije trener za Real al za Budućnost bi bio premija.

 

Tacno je, Radonjic je presao u KKCZ prosto jer je KKCZ u tom trenutku bila ambiciozniji klub. Inace, ne mislim da to ima veze sa velicinom nego sa kolicinom moci koje poseduju klubovi - tako je i Sasa Obradovic prelazio u Buducnost, pa Topic u Buducnost i kasnije Hemofarm. Za to sto je KKCZ u mnogo boljem polozaju neka se obrate velikom Miloju koji je uspeo da izgubi bukvalno sve bitne meceve u sezoni 2020/21 sa smeskom od uva do uva.

 

E sad, neko je postavio pitanje zasto je nas par toliko za Radonjica. Naime, u pitanju je trener koji:

 

1) Nikada nije uvredio nijednog igraca, kolegu, funkcionera, klub ili navijacku grupu.

 

2) Ima sjajne rezultate sa budzetom i igracima koji su normalni za nase siromasno podneblje.

 

3) Je bukvalno najveci radnik i najbolji trener na ovim prostorima nakon Duska Vujosevica (ne racunam trenere koji dolaze jer su im obecani igraci sa primanjima od 1,5 milion godisnje).

 

Pritom, sva ova mrznja prema njemu podseca na mrznju koju imaju ekstremni navijaci Partizana, a valjda su Varvari navijaci Buducnosti, a ne I Partizana. Pricam naravno o transparentu da je Coviceva podguzna muva (nesto sto bi likovi sa partizan.net mogli da se sete), uvrede na njegov racun, optuzbe da je osvajao namestene titule.

 

Eto, zbog takvih likova ni Ivanovic nece moci da dodje u klub u kojem je ponikao. Nista, samo neka se bacaju pare na neke leve Amere koje preporuci Misko da bismo na kraju dosli do one - nama ionako nije stalo da igramo EL umesto KKCZ. Super, nije im stalo, dakle u upravi nisu izdajnici, ali je izdajnik covek koji je sa svojim klubom hteo da se vrati u EL. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni je ovo stvarno smešno, zamera se Radonjiću što je otišao u veći i platežno moćniji klub od Budućnosti i tamo napravio sjajne stvari, iako nikad, nijednom rečju nije nešto loše pričao za Budućnost. Kao kad bi navijači Partizana npr zamerili Željku da ode u Real. To može samo veoma iracionalna osoba. Dejan Radonjić možda nije trener za Real al za Budućnost bi bio premija.

 

Pa nemožemo čak reči ni da mu se to zamera. Jer je on u Podgorici bio dočekivan aplauzom donedavno. Te zamerke mislim da su krenule od momenta kad je Bokan poražen od strane Čovića, u bitki "in the mud pit". E, od tad su oni na Zvezdu krenuli da gledaju kao smrtnog neprijatelja i preuzeli mentalitet, ako si sa njima onda si protiv nas.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi bila ni sa Radonjićem a ni sa Spoelstrom jer će KKCZ i KKP po svemu sudeći imati bar 3 puta veći budžet od najbliže ABA konkurencije. Ali da neko iz Podgorice ne želi Radonjića mi stvarno ne ide u glavu, koliko god bi meni kao navijaču KKCZ bilo mrsko da vidim omiljenog lika na klupi neke druge ABA ekipe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne bi bila ni sa Radonjićem a ni sa Spoelstrom jer će KKCZ i KKP po svemu sudeći imati bar 3 puta veći budžet od najbliže ABA konkurencije. Ali da neko iz Podgorice ne želi Radonjića mi stvarno ne ide u glavu, koliko god bi meni kao navijaču KKCZ bilo mrsko da vidim omiljenog lika na klupi neke druge ABA ekipe.

 

Nemoj mi kvariš ugođaj. Taman sam lepo opisao koliko loš uticaj imaju šipkaši na bilo koji klub, kada se odmetnu od svoje jedine uloge, da urlaju.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, StefanPG said:

Spremili smo 5 miliona budzet, drste gace.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 

 

Spremte sa balkanci da jedete banane 'mesto leba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StefanPG said:

Krecu bombe, Andrija Slavkovic emoji16.png

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 

 

Kad sam bio pre dva meseca kod vas u Montenegro nacuo sam da je kockar, kao bas tezak zavisnik. Zna li se nesto, je li to istina?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2023 at 11:37 AM, John Terry said:

Ja samo da se zahvalim navijačima Budućnosti, popularnim Varvarima, zbog čijeg delovanja KK Budućnost ni ove sezone neće biti ozbiljan konkurent.

 

Zasto da im se zahvalis? Zar nije poenta da se gleda sto konkurentnije takmicenje?

 

Ili je tebi vrhunac kosarke KLS u kojem KKCZ igra sama protiv sebe? Mislim, ja to takmicenje nisam ni pratio, ali me cudi da ti tako razmisljas.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2023 at 9:15 PM, Romantik said:

 

Kad sam bio pre dva meseca kod vas u Montenegro nacuo sam da je kockar, kao bas tezak zavisnik. Zna li se nesto, je li to istina?

 

Ja ne znam da li postoji balkanac koji nije zavisnik od kladionice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realno kako odoleti kad onakve ribetine reklamiraju kladzu 🙂🙂

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

 

Zasto da im se zahvalis? Zar nije poenta da se gleda sto konkurentnije takmicenje?

 

Ili je tebi vrhunac kosarke KLS u kojem KKCZ igra sama protiv sebe? Mislim, ja to takmicenje nisam ni pratio, ali me cudi da ti tako razmisljas.

 

Ukazujem na to koliko su sipkasi glupi. Naravno da je zdrava konkurencija pozeljna, mada, sa druge strane kad covek razmisli, zdrava konkurencija na Balkanu ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...