Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ima ovde dosta sakupljenog talenta i iz pratecih godista, nije samo '02. Fali Tristan da mozemo da kazemo da je to ono najbolje sto imamo. 

Nadam se da mozemo do finog rezultata, bice mi interesantno da vidim kako ce biti rasporedjene uloge u narednim utakmicama i kako ce Jovic prihvatiti da nije glavni na terenu.

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2021 at 9:40 PM, Manu said:

Ima ovde dosta sakupljenog talenta i iz pratecih godista, nije samo '02. Fali Tristan da mozemo da kazemo da je to ono najbolje sto imamo. 

Nadam se da mozemo do finog rezultata, bice mi interesantno da vidim kako ce biti rasporedjene uloge u narednim utakmicama i kako ce Jovic prihvatiti da nije glavni na terenu.

 

Pa najbolji je, morao bi biti hijerarhijski na prvom mjestu, pa onda Djurisic. 

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

 
Pa najbolji je, morao bi biti hijerarhijski na prvom mjestu, pa onda Djurisic. 
Danas je postalo jasno da ce ipak Jovic biti glavni igrac u eliminacionim utakmicama. Mislio sam da ce vise protagonizma od njega imati Stefanovic, Todorovic i Musikic sa obzirom da je pratece godiste. Elem, imamo korektan raspored do polufinala, samo neka ovako nastave momci.
Link to comment
Share on other sites

Ma to što su stariji ne treba imati ulogu, suvi kvalitet je bitan.

 

Igra nam nije nesto posbeno i zaista trener ima čudan odnos prema jednom od najperspektivnijih igrača u 2004 godistu u Evropi. Proslu utakmicu 3 minuta (jer je pogresno aut izveo), a ovu 13, bez da ga je uveo u završnicu.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bojdo said:

Užas šta ovaj sablonski trener radi svom drugom najboljem igraču. Danas nije ni minute dobio.

Ne bih da komentarišem situaciju sa Đurišićem, ali ono što sam video od igre je goli nježnik. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bojdo said:

Užas šta ovaj sablonski trener radi svom drugom najboljem igraču. Danas nije ni minute dobio.

Rekao mi ortak koji je gledao utakmicu da smo odmarali neke igrače, nadam se da je samo to.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2021 at 3:25 PM, Darko said:

Rekao mi ortak koji je gledao utakmicu da smo odmarali neke igrače, nadam se da je samo to.

 

Nije to. Poslao je Djurisica kući. Ne treba ti neko posebno zbanje iz psihologije da procjenis Lukića.  Njegovi divljački neartikulisani pokreti i zvukovi koje ispušta dovoljno govore.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Bojdo said:

Nije to. Poslao je Djurisica kući.

:classic_huh:

 

Pešić style iz 2002-e, samo što ovaj lik nije Pešić. Naša igra ne liči ni na šta, niti pre niti pošle izbacivanja Đurišića. I ja sam primetio to majmunisanje sa klupe, mada ne bih da komentarišem puno jer nemam pojma šta je Đurišić uradio. Ume on da bude nedisciplinovam, par po selekciji šuta od onoga što sam video od njega.

 

Da li znaš šta se desilo?

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi Zoran je izvanredan stručnjak i izuzetno cenjen kod kolega. Znam da je na tribinama u Vizuri bilo dosta ovdašnjih trenera kad je imao treninge sa U19 u pripremnom periodu.

Ako je poslao Đurišića kući sigurno je imao razloga za to i potpuno je bezveze tako olajavati čoveka. Realno, on ima svoju karijeru hiljadama km odavde, nije deo ovdašnjeg miljea i ne verujem da ima želju da trpi nedisciplinu naših zvezda i zvezdica.

Igra je takva kakva je, uglavnom svedena na individualne učinke, ali to je više greška i posledica ovdašnjeg sistema u kome menadžeri i direktori mlađih kategorija naših najvećih klubova timove pretvaraju u servise 2-3 igrača (max.) u želji da ove što brže i bolje unovče.
I onda pitanje "hoće li se taj-i-taj snaći kad nije glavni na terenu" i dobija potpuni smisao kad je reprezentacija u pitanju.
...
A mi posle pišemo na temi košarkaške reprezentacije i pitamo se šta je sa našom košarkom i zašto "decu" koja dolaze sve više zabole da se cimaju za repku...

Disclaimer: Nisam prijatelj Lukića, ne poznajem ga lično osim što smo se par puta zatekli u istom društvu, ali dovoljan broj ljudi koje cenim iz košarkaškog sveta (od bivših igrača do trenera pa čak i menadžera) o njemu ima samo reči hvale.

Sent from my phone using their app

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

:classic_huh:

 

Pešić style iz 2002-e, samo što ovaj lik nije Pešić. Naša igra ne liči ni na šta, niti pre niti pošle izbacivanja Đurišića. I ja sam primetio to majmunisanje sa klupe, mada ne bih da komentarišem puno jer nemam pojma šta je Đurišić uradio. Ume on da bude nedisciplinovam, par po selekciji šuta od onoga što sam video od njega.

 

Da li znaš šta se desilo?

Sve je počelo kad je izveo aut, pogrešno je dodao ali mu se realno i niko nije otvorio, onda je ovaj neartikulisani čudak skočio na njega, pa mu je ovaj odgovorio nešto i ovaj ga poslao na klupu. I od tad je uslijedilo totalno smanjivanje minutaže do ovoga konačnog čina.

 

Ma da je rođeni otac, ružno djeluje onako ludačko izderavanje. Uči li neko naše trenere pedagoškom pristupu. Pa ružno je vidjeti ono, pa zašto naš trener mora ostavljati utisak najgoreg po pitanju ponašanja.

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...