Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Nije nikakvo polivanje, lose izgledaju od pipremnih meceva, juce su bili uzasni, danas su pozitivno iznenadili. Bilo bi super da ovo postane trend i da ostatak turnira odigraju na ovakvom nivou ali cisto sumnjam, ovo je poprilicno klimava ekipa. Bilo bi dobro kada bi barem poboljsali izvodjenje slobodnih bacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke klincima na pobjedi.Ako pobijede Latviju osigurano je drugo mjesto i ide se na treceplasiranu ekipu iz grupe C(vjerovatno Izrael),a,onda u cetvrtfinalu na Litvaniju.Sta ce biti?To niko ne zna.Previse su to mladi igraci i kao takvi skloni oscilacijama.U dva dana kao da su igrala dva razlicita tima, a radi se o istim igracima.Neki nisu napunili ni 16 godina,a neki,kao centri,kasnije sazrijevaju.Treba ih pustiti da igraju,da uzivaju na terenu,da vole ovaj sport,da se bore,da daju svoj maksimum,da neki za par godina postanu seniorski reprezentativci,sto je i najvaznije.Bravo za danasnji mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je ovaj kreten od trenera??? Svaki sekund ubacuje i izbacuje igrace, napusava pogresne igrace zbog tudjih gresaka itd. Ako nam je ovo buducnost struke treba odmah da batalimo kosarku.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bojdo said:

Dizu se naši. Mislim da bismo sada dobili Grke da ponovo igramo.


Ukoliko dobije Poljska Grcku bi situacija bila krug od tri ekipe sa 2-1. 
Mi smo u tom slucaju (trenutno) na +15, Grcka na +20, Poljska na -35. Ako Poljska dobije Grcku sa 6 razlike bi klinci cak osvojili prvo mesto u grupi. Strasan podvig, deluju puni samopouzdanja, samo jako pa sta bude (i da se izbori opstanka u svakom slucaju).

Link to comment
Share on other sites

Goreg trenera od ovog picopevca sto vodi nasu kadetsku reprezentaciju odavno nisam video. Odakle su ga izvadili??? Sijaric mu je vanbracni sin verovatno.

Srnzentica drzi na klupi zadnjih pet minuta utakmice, debil.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan čouk.

9 minutes ago, Miki8 said:

Goreg trenera od ovog picopevca sto vodi nasu kadetsku reprezentaciju odavno nisam video. Odakle su ga izvadili??? Sijaric mu je vanbracni sin verovatno.

Srnzentica drzi na klupi zadnjih pet minuta utakmice, debil.

 

Izveo ga je na 7,5 minuta do kraja, vratio na minut i po. Kriminal.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj nazovi trener se konstantno unosi pojedinim igracima u facu kada naprave  gresku na terenu, sa onim ludackim pogledom. Vadi igrace iz igre posle svake napravljene greske u igri , rotira igrace kao da vodi ekipu koja igra hokej. Marjanovicu je potpuno ubio samopuzdanje. Ne moze niko da me uveri da je Sijaric bolji i talentovaniji igrac od njega, svojim ocima sam gledao kako ga Mrjanovic puni u mladjim kategorijama. Ovaj mu je trebao biti nosilac igre uz Srzentica u odsustvu Backa , umesto toga je igrac zadatka ovde . Sve i kada bi nekim cudom i osvojio turnir,on je veoma los trener.Od ponasanja do samog vodjenja ekipe.  

Link to comment
Share on other sites

Teško će dalje sa ovakvom igrom, Litvanija djeluje daleko bolje i bila bi skoro pa senzacija da prođu. Ostaje borba za 5-8 mjesto, tu treba biti prvi od četiri ekipe (vjerovatno Italija, Slovenija i Grčka) što već nije nemoguće. Mada kod klinaca se nikad ne zna, moguća su iznenađenja u četvrtfinalu...

Link to comment
Share on other sites

Pa nije im bas bila laka utakmica sa turcima, bila je poprilicno neizvesna u poslednjoj cetvrtini. Mislim da bi imali sansu protiv litvanije, da imamo malo boljeg trenera, koji bi znao da iskoristi neke igrace, umesto sto se izivljava nad njima, ali dobro barem nismo ispali u nizi rang takmicenja.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Litvanci kamenjare sa trojke i urnisu nas na ofanzivnom skoku. Ima i do toga sto igramo dosta zonu.


Meni se cini da nase momke moze odrzati ovde dosta dobar sut za tri kao do sada. Generalno mi Litvanija kao uvek u ovom uzrastu deluje dosadno-mehanicno-organizovano. I imaju skok u napadu. Sto je poprilicno tezak zalogaj u ovom uzrastu.

Link to comment
Share on other sites

Akcija za Marjanovica da sutira 3P, promasuje, nasi brane napad, i trener viče ISTO, i ide ista akcija za Marjanovica i ovaj stavlja trojku. Eto Miki, malo za promjenu 🙂

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad gledam ove klince, i kad zavrsavaju situacije 1 na 1, kao da nikada u komsiluku nisu ni jedan basket odigrali. Tako mi deluje. Znaci kao da im je trening i parket sve. Kad se nadju u situaciji da moraju nesto da improvizuju, pojma bre nemaju. Sa 16 godina se vec igra ozbiljan basket u lokalu. Pogotovo ako te driluju stariji igraci iz kraja. 

 

Evo ja ne znam, igraju li ova deca stvarno nekada neki basket napolju? Ne mora na betonu, ima i onih presvucenih 3x3 plastikom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...