Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 minutes ago, DameTime said:
10 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa ako je obojica ne kontamo vrlo velika je sansa da je glupa 😄 

 

 

Da, pošto ako ti ne kontaš, to je prekretnica da li je nešto glupo ili ne... not the other way around.

 

Kao sto mozes da vidis u mom citiranom postu napisao sam "obojica" (sto ukljucuje i @Don Dusko) i rekao sam "vrlo velika sansa" a ne izvesno. 

 

Malo ti ne ide ovo zakljucivanje bas. Ili samo volis, pogotovo meni, da izvrces upise? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Kao sto mozes da vidis u mom citiranom postu napisao sam "obojica" (sto ukljucuje i @Don Dusko) i rekao sam "vrlo velika sansa" a ne izvesno. 

 

Malo ti ne ide ovo zakljucivanje bas. Ili samo volis, pogotovo meni, da izvrces upise? 

 

Namerno se obraćam tebi jer nije prvi put da iznosiš ovakve zaključke o nečijem pisanju. Fora uopšte nije glupa, naprotiv, iz aviona se videlo da je čovek ironičan. Kao što postoji kreator fore, postoji i recipijent iste, koji takođe ima ulogu u razumevanju.

Edited by DameTime
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Da, pošto ako ti ne kontaš, to je prekretnica da li je nešto glupo ili ne... not the other way around.

Pa nisam ni ja skontao da je fora, pogotovo sto tad jos nisam popio kafu.A preko glave mi je da slusam kako @uvrnuto sam donosi odluke. ;D

Just now, DameTime said:

 

Namerno se obraćam tebi jer nije prvi put da iznosiš ovakve zaključke o nečijem pisanju. Fora uopšte nije glupa, naprotiv, iz aviona se videlo da je čovek ironičan. Kao što postoji kreator fore, postoji i recipijent iste, koji takođe ima ulogu u razumevanju iste. 

Neka bude ironican na drugim stvarima.Shvatio sam kasnije kad je objasnio.

 

@John Terry sve uredu sa forom :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Namerno se obraćam tebi jer nije prvi put da iznosiš ovakve zaključke o nečijem pisanju. Fora uopšte nije glupa, naprotiv, iz aviona se videlo da je čovek ironičan. Kao što postoji kreator fore, postoji i recipijent iste, koji takođe ima ulogu u razumevanju.

 

Nije ni tebi prvi put da izvrces moje upise i ucitavas neke gluposti. 

 

Smisao za humor je individualna stvar. Ja imam svoje misljenje o tome, ti imas svoje. I to je sve OK.

Ja ne izvrcem tvoje upise i drugacije prezentujem tvoje misljenje, ti to radis i meni (a, btw, i drugima). E to nije OK.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Nije ni tebi prvi put da izvrces moje upise i ucitavas neke gluposti. 

 

Smisao za humor je individualna stvar. Ja imam svoje misljenje o tome, ti imas svoje. I to je sve OK.

Ja ne izvrcem tvoje upise i drugacije prezentujem tvoje misljenje, ti to radis i meni (a, btw, i drugima). E to nije OK.

 

Šta ti je tačno učitano, doslovno stoji gore da si drugom forumašu rekao kako mu je vrlo verovatno glupa fora, pošto je vas dvojica niste skapirali. To apsolutno nije zaključak koji sledi iz činjenice da niste razumeli njegovu šalu. 

 

@Kronostime Pa naravno, ja to vidim, zato sam mu namerno i odgovorila sad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

Da, pošto ako ti ne kontaš, to je prekretnica da li je nešto glupo ili ne... not the other way around.

 

1 minute ago, DameTime said:

Šta ti je tačno učitano, doslovno stoji gore da si drugom forumašu rekao kako mu je vrlo verovatno glupa fora, pošto je vas dvojica niste skapirali. To apsolutno nije zaključak koji sledi iz činjenice da niste razumeli njegovu šalu. 

 

 

Navikla si da ti crtam, pa evo... kolorizovano. 

 

Dakle ucitas mi nesto, a onda se posle 13 minuta pravis kao da nisi rekla nesto drugo i vratis se na moj originalni upis. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

pošto je vas dvojica niste skapirali.

 

Samo on, Don Dusko je u medjuvremenu shvatio 🙂

 

Ali nebitno, kada mi neko napiše da sam glup, da mi je glupa fora ili nešto slično, bez ikakve želje za konstruktivnom raspravom, a nakon što nije skapirao da sam ja napisao da ima zvezdaša moderatora 400+ kao šalu, ja nemam više šta da kažem osim "dobro". Jer ne vredi, ne ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Mislim da ono Kronosovo nije bilo klasicno tatisanje posto su se i sami navijaci CZV sprdali na racun Dobrica.

Ali ok, nek odmori malo, taman moj internet protok da dane dusom 🙂

Pade kad je bas krenuo zestoko da brani svoju tezu na temi reprezentacije😀

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marvin said:

Mislim da ono Kronosovo nije bilo klasicno tatisanje posto su se i sami navijaci CZV sprdali na racun Dobrica.

Ali ok, nek odmori malo, taman moj internet protok da dane dusom 🙂

Pa dobio je kratek ban jer je isti video stavio na EL temi u fazonu gde je Dobric za MVP-ija EL pre mesec dana.Za sta je upozoren.A sad ovo jeste light tatisanje pa zbog te male istorije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Kronosu staviti postove na odobravanje na pdf košarka i pustiti ga da slobodno piše na ostalim pdf. Ne sećam se kad sam poslednji put video išta sem gifa i video linka od njega na ovom pdf-u. 

 

pa evo, napisao par prosto-prosirenih recenica i odma ga banovali. sad ce da se plasi slova jos vise

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...