Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Nema ovo veze sa ranijom diskusijom, medo je tokom čitave seriju doprinosio KKP temi. Naopako da je to meni ili @Don Dusko smetalo. 

 

Je l' drugi pdf znači neki drugi deo foruma, a da nije košarka? 

Ovde se "uvek" kažnjavalo odjebi, troskoci, Džonatani i sl.  

Meni je iskreno žao jer ne samo da je mnogo pisao na košarkašim temama, već je ovih dana odlično pisao i o prethodnom tragičnom događaju. Doduše, nažalost. 

 

Razmotrićemo da se smanji kazna, pre svega jer isprovociran. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta ti je nejasno u pisanju o tome da je igrac Partizana namerno povredio igraca Reala? Kako neko to uopste moze tako da napise? Pa sve i da je tacno, odakle tebi dokaz ili pravo da tako napises, a nije tacno sigurno.

 

Jedno je napraviti nesportski potez poput tog udaranja igraca sa ledja ili slicno, ali jedan sportista da drugog namerno povredi i to teze...bas tesko.

 

Kad se desila povreda Nikole Ivanovica na derbiju, on je nesto pokazivao Ledeju, koji je u prvi mah mislio da ovaj hoce frku ali je video da nije to pa je reagovao ljudski, izvinio se. I juce isto, ima i slika gde pruza ruku Deku.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Brani Ledaja svim silama, a sa druge strane razmatra plan da Raduljica inicira tucu sa Lesorom i Penterom. 🤔

 

 

 

Tacno. Bravo. Sve si u pravu. Idem si sam.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Pa sve i da je tacno, odakle tebi dokaz ili pravo da tako napises, 

 

 

Ovde imas jednu kontradiktornu stvar napisanu. Ako je nesto tacno zasto bi neko ne bi imao pravo da to konstatuje i napise, ma sta bilo u pitanju. Povreda igraca, lopovluk stranke, lazi funkcionera, lose odigrana utakmica, uzasna gluma hajpovanih filmskih zvezda. Verujem da si se vis enespretno izrazio nego sto ovo mislis, posto ovo nema smisla kako je napisano ovako. 

 

 

p.s.Izvadjena recenica iz posta doduse ali ne gubi kontekst...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

Ako je nesto tacno zasto bi neko ne bi imao pravo da to konstatuje i napise, ma sta bilo u pitanju.

 

Zato sto nema nikakve dokaze da je tacno. U prevodu ja mogu nesto da lupim i da potrefim ali ne znaci da sam na osnovu argumenata to rekao, vec sam lupio.

 

EDIT: Uzasna je tvrdnja reci za jednog sportistu da namerno obogaljuje druge sportiste. TO su tvrdili za Lazica i veze nema sa istinom, samo su tvrdili navijaci protivnika, pa im je to bilo ok napisati. Sad im nije ok jer se napada njihov. A zapravo nikad nije ok.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Zato sto nema nikakve dokaze da je tacno. U prevodu ja mogu nesto da lupim i da potrefim ali ne znaci da sam na osnovu argumenata to rekao, vec sam lupio.

Neki bi rekli moja forumska karijera in a nutshell.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Zato sto nema nikakve dokaze da je tacno. U prevodu ja mogu nesto da lupim i da potrefim ali ne znaci da sam na osnovu argumenata to rekao, vec sam lupio.

 

EDIT: Uzasna je tvrdnja reci za jednog sportistu da namerno obogaljuje druge sportiste. TO su tvrdili za Lazica i veze nema sa istinom, samo su tvrdili navijaci protivnika, pa im je to bilo ok napisati. Sad im nije ok jer se napada njihov. A zapravo nikad nije ok.

Varam se ili je cak i Zeljko onomad insinuirao da su iz FMP-a namerno povredili igraca KKP na kupu u Nišu. Ispravi me ako gresim. Dakle,  dizanje tenzija na visem nivou je mnogo ozbiljnija stvar od skrabotina ispisanih na ovom forumu koji je  zlatan naspram bedastoca koje pisu navijaci oba kluba na drustvenim mrezama

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Varam se ili je cak i Zeljko onomad insinuirao da su iz FMP-a namerno povredili igraca KKP na kupu u Nišu. Ispravi me ako gresim. Dakle,  dizanje tenzija na visem nivou je mnogo ozbiljnija stvar od skrabotina ispisanih na ovom forumu koji je  zlatan naspram bedastoca koje pisu navijaci oba kluba na drustvenim mrezama

 

Nemam nameru da te ispravljam jer uopste mi nije namera da ocenjujem ko je vise gluposti izgovorio. Odvratna mi je svaka takva neargumentovana tvrdnja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Neki bi rekli moja forumska karijera in a nutshell.

 

Samo sto si ti potrefio nikad :classic_biggrin:

 

 

@John Terry

Napisao si sve i da je tacno odakle tebi dokazi ILI pravo da napises tako nesto. Kao sto rekoh ako je nesto tacno svako ima pravo da to konstatuje ili napise bilo koja tema da je u pitanju. 
Oko povreda i propratnog sadrzaja se slazem poenta mi je bila da nema zabranjenih tema i tvoja konstrukcija sve i da je tacno odakle ti pravo da napises. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uvrnuto said:

Nema ovo veze sa ranijom diskusijom, medo je tokom čitave seriju doprinosio KKP temi. Naopako da je to meni ili @Don Dusko smetalo. 

 

Je l' drugi pdf znači neki drugi deo foruma, a da nije košarka? 

Ovde se "uvek" kažnjavalo odjebi, troskoci, Džonatani i sl.  

Meni je iskreno žao jer ne samo da je mnogo pisao na košarkašim temama, već je ovih dana odlično pisao i o prethodnom tragičnom događaju. Doduše, nažalost. 

 

Razmotrićemo da se smanji kazna, pre svega jer isprovociran. 

 

Znam da vama ne smeta, just sayin' kao argument da on nije neko ko je svratio samo da patkometriše, pa mi je i ban too much. Da, drugi je deo foruma. Nije to sad ni previše bitno, samo mi deluje da i vi sami definišete neki kriterijum. Što vam je kapiram i deo posla.

 

Da, medobrundo je i što se mene tiče neko ko kvalitetno doprinosi diskusijama ovde. Ume da bude jako oštar ali sankcionisan je fair and square do sada kad god je bilo potrebno. Slažem se da je ovde bio baš isprovociran, u smislu nekom (navijački) smeta upis i uslovno rečeno krene na njega, a meda sam po sebi (tako ja tumačim situejšn) nije išao s namerom da provocira na KKP temi. Isto tako bih naglasila ne smatram da je potencirao narativ da je zli Leday namerno hteo da povredi Gabija, ali smatra (kao i dobar deo nas) da je u pitanju reckless play i da nije bio baš u redu potez.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Kao sto rekoh ako je nesto tacno svako ima pravo da to konstatuje ili napise bilo koja tema da je u pitanju. 

 

Ako je nesto tacno, a on ne prizna da je tacno, ti nemas dokaza da to tvrdis. Vrlo precizno sam se izrazio. Sve i da ga je zaista namerno povredio, ne postoji dokaz na osnovu koga bi to neko od nas tvrdio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Nemam nameru da te ispravljam jer uopste mi nije namera da ocenjujem ko je vise gluposti izgovorio. Odvratna mi je svaka takva neargumentovana tvrdnja.

Ostavimo Ledeja po strani, ne mogu i ne zelim da sudim. Istorija sporta poznaje slucajeva namernog povredjivanja igraca. Setimo se onog Goikočee, tako bese valjda, koji je slomio Maradonu u Barsi. Postojali su tzv mesari u timovima koji su imali zadatak da onesposobe protivnicke igrace. Cini mi se da je i Vlada Jugovic skoro nesto pricao o tome skoro.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je to moguce, ali kao covek i kao neko ko razume posledice i znacenje napisanog, valjda treba da imas neku osnovu, neki trag, neki povod, pa da napises tako nesto, jer to je odvratna tvrdnja za odvratan potez, to su ljudi koji "jedu isti hleb", mnogi od njih se poznaju jako dobro, igraju na vrhunskom nivou u tih 20-25 klubova koji se na tom nivou vrte, i cesto su i dobri prijatelji.

 

I ti napises ad hoc tvrdnju da je neko nekog namerno sjebao. Na osnovu cega druze to tvrdis?

 

Neko moze biti prljav igrac i bez namere da nekome unisti karijeru. Mozes da tvrdis da se Ledej koristi raznim prljavim potezima tokom utakmice, kao i Rudi recimo, ali to je nista u odnosu na tvrdnju da neko nekome namerno sjebe koleno.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

U redu.

 

Pa i nije bas. Sledeci put kada nesto budes napisao nevezano za temu, kada budes izneo bilo kakvu tvrdnju ja cu ti je pobiti sa "argumentom" ali on to nije priznao i samim tim ti nemas dokaza da je to tacno. Jel kapiras gde gresis kada kazes 'sve i da je tacno ne mozes da napises'? Mozes da napises ako mislis da je tacno, ako tvoj upis nema cilj da provocira i dize tenzije i unosi nemir medj ljude koji misle drugacije, ako stvarno mislis da je neko/nesto pa makar i povredio nekog namerno mozes da napise to. Na stranu taj primer...

 

Covic je sujetni lik. Nije tacno on to nikad nije priznao. 

Ostoja prekucava sasije. Nije priznao. 

Vucic je narcisoidni diktator. Nije priznao, nemas dokaze.  

Lazic je igrac manje u napadu. Ne smes to kazes nije priznao. 

Kijanu Rivs je uzasan glumac. Ne smes tako, nije priznao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Covic je sujetni lik. Nije tacno on to nikad nije priznao. 

Ostoja prekucava sasije. Nije priznao. 

Vucic je narcisoidni diktator. Nije priznao, nemas dokaze.  

Lazic je igrac manje u napadu. Ne smes to kazes nije priznao. 

Kijanu Rivs je uzasan glumac. Ne smes tako, nije priznao.

 

Sve su to tvoji subjektivni utisci.

1 minute ago, Tamburinjo said:

kada budes izneo bilo kakvu tvrdnju ja cu ti je pobiti sa "argumentom" ali on to nije priznao i samim tim ti nemas dokaza da je to tacno.

 

Ne mora neko da prizna, ali da bi kao odgovorna osoba nesto tvrdio, morao bi imati bar neki argument ili neki osnov da nesto tvrdis. Koji je osnov da je Ledej namerno povredio igraca Reala?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A posto vec pominjes pravni fakultet i ispisivanje sa istog, tvrdnju da je neko nesto uradio bez ikakvog dokaza da to potkrepis, sudija bi odbacio u roku od odmah.

Just now, Kooineeperk said:

@John Terry daj reci da nas lozis 😄 

 

Zasto bih vas lozio. Vi se samo ne slazete sa mnom. Ja sebi nikad ne bih dozvolio da tako stavim coveka na stub srama bez ikakvog razloga. Nehumano je. Daj neki argument zasto bi taj igrac nekog namerno povredio i sta te je navelo na taj zakljucak. Samo prvo razmisli da nije mozda to sto je igrac Partizana a vi ste Zvezdasi.

Link to comment
Share on other sites

Ја имам осјећај да неки овде покушавају да пресликају нека своја политичка увјерења кроз неке лажне принципе на спорт, што је потпуно блесаво. Мене прво нападоше за Ацу Петровића за којег лично знам да је смрад и као таквог сам га и прозвао (не као Хрвата то је ваљда до сада јасно), па онда се накачи прича о Хезоњи и Муси које нисам претходно поменуо ни једном једином ријечју (а ето исти они толерантни и хваљени навијачи Мусу јесу најружније на утакмици). Претходно било  упозорење што сам на навијачком дијелу форума за играча који онако насрне на другог (Лесор)  рекао да је мајмунчина јер ето не смије се јер је црне пути!? Јабуселе је исто то а и све и један играч Звезде било које пути који онако реагује у спортском мечу. Онда на крају овај неки "господин" ме банује не знам заиста за шта а у ових неколико дана се издешава и испише свашта нешто ружно. На политици не пишем никако без које хвала Богу успјешно живим, а постоји још само један технички форум (везан за моју струку) на којем пишем. Мало сте се погубили и одмах да Вам кажем да мени није никакав проблем да сам себи дам трајни бан тако што једноставно направим log off за сва времена. Само реците ако се не уклапам у неки mindset људи који се овде питају. Никакав проблем...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Teri druze smanji malo gas, u redu je.

Jedno je reci da je nesto ruzno ili cak kaznjivo na forumu a sasvim drugo su pravne implikacije i pravo da se nesto izgovori.

 

Pa ja o tome i pricam, da je potpuno neosnovano i ruzno tako nesto napisati i da zasluzuje kaznu. Valjda smo ljudi, majku mu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...