Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

On 2/12/2023 at 4:47 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Zasto mi je po ko zna koji put premesten upis na drugu temu?

Krajnje je neodgovorno da moderacija danima ne odgovori na  moje pitanje. @Don Dusko.Na temu "Tata" sam usao recimo 2 puta i to pre skoro godinu dana i video sam dovoljno pa je ne gledam ni kada mi premestite upis tamo.Replike nakon premestanja ignorisem,besmisleno je.

Van te teme ja vidim upise koji su po mom misljenju mnogo manje primereni maticnim temama pa ipak nisu premesteni.Samim tim ja zaista ne znam sta je za premestanje na tu temu i iz tog razloga sam ja morao da dobijem odgovor za ovih par dana.

Ako ne zelite da ih izvrsavate ili ovako lose radite svoja zaduzenja predajte ih nekom drugom.Nije ni malo odgovorno da ostanem bez odgovora.A s obzirom da su moderatori bili aktivni u ovom periodu,cak i na ovoj temi jos gore je sto me namerno izostavljate.Totalno neprimereno za moderatore.

Ja bih sada molio pojasnjenje @Don Dusko u vezi te teme/sta je za premestanje generalno i sta je bilo za premestanje u onom mom upisu kao i zasto mene moderatori ignorisu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Krajnje je neodgovorno da moderacija danima ne odgovori na  moje pitanje. @Don Dusko.Na temu "Tata" sam usao recimo 2 puta i to pre skoro godinu dana i video sam dovoljno pa je ne gledam ni kada mi premestite upis tamo.Replike nakon premestanja ignorisem,besmisleno je.

Van te teme ja vidim upise koji su po mom misljenju mnogo manje primereni maticnim temama pa ipak nisu premesteni.Samim tim ja zaista ne znam sta je za premestanje na tu temu i iz tog razloga sam ja morao da dobijem odgovor za ovih par dana.

Ako ne zelite da ih izvrsavate ili ovako lose radite svoja zaduzenja predajte ih nekom drugom.Nije ni malo odgovorno da ostanem bez odgovora.A s obzirom da su moderatori bili aktivni u ovom periodu,cak i na ovoj temi jos gore je sto me namerno izostavljate.Totalno neprimereno za moderatore.

Ja bih sada molio pojasnjenje @Don Dusko u vezi te teme/sta je za premestanje generalno i sta je bilo za premestanje u onom mom upisu kao i zasto mene moderatori ignorisu.

Ako do sada nisi shvatio da je Tata tema jedina ozbiljna na forumu, uz, donekle, KK CZ temu, sad je pravi trenutak. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

Ako do sada nisi shvatio da je Tata tema jedina ozbiljna na forumu, uz, donekle, KK CZ temu, sad je pravi trenutak. 

Dada,verujem da je ozbiljna koliko i pojedini moderatori ovde.Ne ucestvujem u toj temi jer tamo niko nece svoje stavove promeniti pa su diskusije besmislene,jedino razumem posetu te teme sto se neko nasladi kojom salom.Subjektivni stavovi forumasa tamo su normalni ali nije u redu da se moderacija vrsi po istom principu,vec par dana nisu u stanju da mi objasne premestanje upisa.To je vitalna greska foruma,uredjivanje po sopstvenom nahodjenju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Dada,verujem da je ozbiljna koliko i pojedini moderatori ovde.Ne ucestvujem u toj temi jer tamo niko nece svoje stavove promeniti pa su diskusije besmislene,jedino razumem posetu te teme sto se neko nasladi kojom salom.Subjektivni stavovi forumasa tamo su normalni ali nije u redu da se moderacija vrsi po istom principu,vec par dana nisu u stanju da mi objasne premestanje upisa.To je vitalna greska foruma,uredjivanje po sopstvenom nahodjenju.

Tako'e!

Zato češće svraćaj na Tatu.

Tamo nema moderacije.

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da misliš na report koji si poslao, ne sećam se nečeg drugog. Možda grešim. 

Ako je report u pitanju, mi nemamo obavezu da odreagujemo na svaki. 

Tj. odreagujemo tako što ga ugasimo ako nema potrebe za reakcijom. 

 

Ali svakako imaš prava da loše radimo posao, jer da ga radimo dobro ti odavno ne bi bio na ovom forumu. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2023 at 4:47 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Zasto mi je po ko zna koji put premesten upis na drugu temu?

 

Sad sam skontao ovo. 

 

On 2/12/2023 at 2:10 PM, UDresuKvinsiMilera said:

U ovom trenutku blef da necemo igrati nema nikakvu svrhu i sigurno to ne radimo.Ranije,dok odluka o tome da li ce se pravila postovati nije donesena mozda je imalo smisla da ovim stvorimo neki pritisak ali sada to nema poente.Siguran sam da odluka nije cvrsto doneta,ima tu valjanih za i protiv razloga.Jedan od razloga i nas moguci buduci potez je pomenuo i kasnije a vidim niko ga nije primetio a komentarise se situacija naveliko.

 

Nisi trezveno procenio situaciju.Ne moze se tako impulsivno reagovati i vikati idemo sportski da pobedimo!A ovi krse pravila redom vec godinama.Da ne idemo predaleko ali seti se sudjenja u kupu kad je Trinki bio protivnik,seti se kako je Radonjic ekspresno izbacen prosle godine(ne vidim zasto bi priredili takvo ponizavanje i nasem sadasnjem treneru ako smo morali proslom) a Obradovic pravio cirkus 40min,pretio sudijama na sred terena,to je istorijski prestup u nekim normalnim sredinama samo su treneri kkp navikli ljude na to pa se ne obraca paznja.Van takmicenja gde je predsednik Danilovic on to nikada nije radio,barem ne da ja pamtim.

 

Ko je zaboravio te scene nek pogleda ponovo,mislim da se nece nagledati sportskih stvari.Kao sto Plavsic kaze u Nisu ima svega pa cak malo i kosarke.

 

Bilo kako bilo samo blesavi ljudi bi se bez promisljanja upustali u takve scene iznova i iznova.Treba dobro razmisliti ali verujem da ce prevagnuti stav da igramo jer verovatno ljudi u klubu veruju da cemo ih pobediti i da ce to biti znacajno na svim poljima.

 

 

Zbog ovoga dela ti je post završio na tati. Izvinjavam se na previdu ovog posta, ali ostajem pri istom. 

 

Ti bar ne bi trebalo da se stidiš kad ti post završi na tati. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uvrnuto said:

 

Sad sam skontao ovo. 

 

 

Zbog ovoga dela ti je post završio na tati. Izvinjavam se na previdu ovog posta, ali ostajem pri istom. 

 

Ti bar ne bi trebalo da se stidiš kad ti post završi na tati. 

Nikada nisam maticno imao upis na tati,nikada ne citam tu temu,nikada nisam ni gledao nastavak diskusije akada mi premestite upis i sto je nabitnije za ovu pricu nikada mi nije objasnjeno zasto se upis premestio i zato sada normalno pitam koji su kriterijumi za isto.I s obzirom na sve ovo ponovo ti komentar nije na mestu i neukusan je.

 

Takodje bilo bi lepo da skontas o cemu pricamo pre nego sto kazes nesto ovako ruzno- "Ali svakako imaš prava da loše radimo posao, jer da ga radimo dobro ti odavno ne bi bio na ovom forumu. ".Nije u redu,nisi ni video sta sam pitao ni na koji nacin a ovako odgovaras...

 

Bez sale i prepucavanja,nisi mi objasnio sta je prekrsaj samo si boldovao sta sam napisao a ja to vec znam....Da probam ja da kategorizujem ako se ne razumemo,da li sam nekog uvredio upisom,da li sam rekao neistinu pa je zato na tati....

Dakle samo trazim odgovor na ovo da bih znao za ubuduce,na ostalo ne moras da se obazires samo mi konacno odgovori.Ili ti ili bilo ko iz moderacije

 

Link to comment
Share on other sites

Brate moj, upis gde pises o teorijama kako Partizan uvek krsi pravila i kako ga guraju jeste za tatu.  I svako pominjanje takvih teorija kako su oni zli i bezobrazni su za tatu,

 

Nisi jedini kojem je post prebacen na tatu.

 

Na tati temi mozes da pise do mile volje kako su grobari lopovi bez duse i krse pravila do mile volje. Na maticnoj temi pisi o kosarkaskim stvarima van teorija zavere koje pomazu Partizanu da krse pravila. Post ti je prebacen na tatu zbog toga i zbog diskuje koja je mogla da nastane bas iz tog boldovanog dela.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Brate moj, upis gde pises o teorijama kako Partizan uvek krsi pravila i kako ga guraju jeste za tatu.  I svako pominjanje takvih teorija kako su oni zli i bezobrazni su za tatu,

 

Nisi jedini kojem je post prebacen na tatu.

 

Na tati temi mozes da pise do mile volje kako su grobari lopovi bez duse i krse pravila do mile volje. Na maticnoj temi pisi o kosarkaskim stvarima van teorija zavere koje pomazu Partizanu da krse pravila. Post ti je prebacen na tatu zbog toga i zbog diskuje koja je mogla da nastane bas iz tog boldovanog dela.

Ok,meni je za diskusiju da li su to teorije zavere kada su prekrsili pravila i nisu kaznjeni ali ok nije ovo mesto za to.

 

U redu,hvala.Sada mi je jasnije iako vidjam slicne upise i da ne budu premesteni.

Zasto ovako nisi mogao da odgovoris kada sam te @ pre par dana?Uvrnuto mi sa podsmehom reaguje na pitanja...To implicira subjektivnost prema meni,preti mi se trajni banom iz obicne diskusije.NIje ok.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Luchifer89 said:

update

 

Sa drugog kompa, odnosno druge IP adrese sve redovno.

Da nije probljem do rutera, tj IP adrese u kancu?

Nisi mi rekao sta ti izadje, da li prodjes clodflare proveru, mozda imas neko tunelovanje pa dolazis iz regiona koji khm khm nije pozeljan.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Fat Zadd said:

Mogao bi  da počneš od sebe, pre nego sto počneš da upireš prstom u druge.

 

Izvedi jedan moj upis iz kojeg isijava mržnja prema navijačima Zvezde i samom klubu, i ja ću se ukloniti sam sa foruma istog momenta. Do tad, slobodan si :v

Edited by Instinkt
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

Apel na moderaciju da ove ljude iz kojih isijava mržnja ukloni sa ovog mesta. Ovo vam je idealna situacija da odvojite žito od kukolja. 

Čestitam navijačima Zvezde pobedu u derbiju

 

Npr. lika koji me je nazvao nakazom samo zato što ne smatram da su sudije vršile oružanu pljačku. Inače sam protiv reportovanja i mačevanja sa odraslim (uglavnom) ljudima ovde na taj način, ali ono pun mi je kufer onih koji ne mogu da iskontrolišu najprimitivnije nagone.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Npr. lika koji me je nazvao nakazom samo zato što ne smatram da su sudije vršile oružanu pljačku. Inače sam protiv reportovanja i mačevanja sa odraslim (uglavnom) ljudima ovde na taj način, ali ono pun mi je kufer onih koji ne mogu da iskontrolišu najprimitivnije nagone.

Video sam taj post, ja sam mislio da je neko ko te zna pa te sprda ili tako nešto. Haos, jbt mnogo je to ružno, verujem da će to sve moderacija regulisati kada isprate šta se sve pisalo i naravno, izvini što ti je to neko napisao, nadam se da će se to rigorozno rešiti. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pacino said:

Video sam taj post, ja sam mislio da je neko ko te zna pa te sprda ili tako nešto. Haos, jbt mnogo je to ružno, verujem da će to sve moderacija regulisati kada isprate šta se sve pisalo i naravno, izvini što ti je to neko napisao, nadam se da će se to rigorozno rešiti. 

 

Kakvi da me zna, nismo dve reči razmenili na ovom forumu. I to upada u razmenu mišljenja koju imam sa @Don Dusko, koji je verovatno i obrisao taj post (nisam stigla da reagujem). I nema potrebe da se ti izvinjavaš u bilo čije ime i za ono što nisi napisao, sve je okej.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Npr. lika koji me je nazvao nakazom samo zato što ne smatram da su sudije vršile oružanu pljačku. Inače sam protiv reportovanja i mačevanja sa odraslim (uglavnom) ljudima ovde na taj način, ali ono pun mi je kufer onih koji ne mogu da iskontrolišu najprimitivnije nagone.

 

Zašto uopšte ulaziš u polemiku i bilo kakvu vrstu diskusije sa njima na temu suđenja? Kažeš, u pravu si i ćao. A to kako te neki balavac nazvao, valjda ne primaš k srcu; ugašen je rsb mora negde da se ugnezdi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

 

Zašto uopšte ulaziš u polemiku i bilo kakvu vrstu diskusije sa njima na temu suđenja? Kažeš, u pravu si i ćao. A to kako te neki balavac nazvao, valjda ne primaš k srcu; ugašen je rsb mora negde da se ugnezdi

 

Kao da ne znaš kakva sam, neću ja nikom napisati da je u pravu ako to zaista i ne mislim 😄 Što se tiče tog komentara, ne primam k srcu, ali smatram da je došlo vreme da se prekine sa praksom neka ga, who cares, ne dotiče me, jer se opet potkrepljuju takva ružna ponašanja. To što ne shvatimo ozbiljno neke ružne komentare ne znači da je to ok. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...