Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

uini, ti sve kažeš direktno, to je mnogo gore bolje od dislajka. Btw ja sam stavila Damiana na avatar jer su ga na Kafani ishejtovali forumaši muškog pola koji se boje štikli i haltera. Da li ću biti kažnjena? :wicked:

Onako napamet cenim da se većina muških forumaša ne boji nego ima pozitivan stav. E sad, što nam se u odnosu na tebe razlikuju preferencije prema tome ko nam je privlačan u š&h to je druga stvar. :wink2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Onako napamet cenim da se većina muških forumaša ne boji nego ima pozitivan stav. E sad, što nam se u odnosu na tebe razlikuju preferencije prema tome ko nam je privlačan u š&h to je druga stvar. :wink2:

 

Nije problem u preferencijama, sasvim je ok da nam se razlikuju za sve u životu. 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetalHead said:

Razmisljali smo o tome. Veliki igraci na tom polju (twitter, instagram, facebook, linkedin...) to izbegavaju s razlogom, cak je i youtube onemogucio da se vidi broj dislike-ova. Ne vidimo kako to moze koristiti odnosno vidimo kako se to moze zloupotrebiti. A to ne zelimo. 

 

svi su se slozili da je youtube napravio veliku gresku uklanjanjem dislikea.

a ovi ostali i nisu isto kao 1 forum. to su platforme za pisanje gluposti (twitter) i kurcenje (instagram i facebook). tu nikada nije ni bilo opcija dislike a i nema ni smisla. dok na forumu, gde je glavna svrha diskusija, ima smisla za dislike.

 

ista stvar kao i za avatare ako ce neko plakati zbog par dislikea onda taj i nije za forum tj. internet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Btw ja sam stavila Damiana na avatar jer su ga na Kafani ishejtovali forumaši muškog pola koji se boje štikli i haltera.

 

Zanimljiva tema. Ne za ovaj podforum, ali evo kad smo vec kod toga. Kako saopstiti nekome da ti je takav stil oblacenja kod muskaraca...recimo, u najmanju ruku smesan, a da te gomila PC likova ne oslove sa "slabic", "nesiguran u svoju muskost" i slicno? Zasto moramo svi to da odobravamo i lajkujemo?

 

Pri tome, lik je umetnik, za njih je i normalno da imaju malo vise smelosti da eksperimentisu, ali je ujedno i prilicno moderno danas biti muskarac koji se sminka ili lakira nokte.

 

Tako da ono...sta znam, da li mi smeta? Ni najmanje. Da li mi se svidja? Ni najmanje.

 

 

Bogami, ne smem ni da pomislim sta bi mu sve ove zenice radile 🙂

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Banovaše "nervoznog" zbog avatara, koji se na telefonu i ne vidi, ako se baš ne udubiš.

A ovakav izliv/ odliv ljubavi prođe bez ikakvog komentara:

"Kudos i za ispaljivanje Ćoravog za saopštenja, to mi je znatno popravilo raspoloženje vidjevši ga kako danima grize svoja muda kao autoimuna bolest koja se, u nedostatku prave opasnosti, okreće izjedanju organizma iznutra."

Ovo bi na avangardi izbrisali.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Banovaše "nervoznog" zbog avatara, koji se na telefonu i ne vidi, ako se baš ne udubiš.

A ovakav izliv/ odliv ljubavi prođe bez ikakvog komentara:

"Kudos i za ispaljivanje Ćoravog za saopštenja, to mi je znatno popravilo raspoloženje vidjevši ga kako danima grize svoja muda kao autoimuna bolest koja se, u nedostatku prave opasnosti, okreće izjedanju organizma iznutra."

Ovo bi na avangardi izbrisali.

 

Ne bi, dali bi mu admin nalog. Ali ok, sve ostalo si u pravu. Ali to je izgleda dozvoljeno, vredjanje Covica je ok. Slicno sam i ja pitao i to sve po pravilima foruma, dakle bez kukanja, lepo report i objasnjenje zasto report, ali nisu me udostojili odgovora. Tako da...ono... ne znam.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

 

Ne bi, dali bi mu admin nalog. Ali ok, sve ostalo si u pravu. Ali to je izgleda dozvoljeno, vredjanje Covica je ok. Slicno sam i ja pitao i to sve po pravilima foruma, dakle bez kukanja, lepo report i objasnjenje zasto report, ali nisu me udostojili odgovora. Tako da...ono... ne znam.

Meni je OK vređanje Ćokija.

Bolesno vređanje mi nije OK.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Meni je OK vređanje  sprdanje Ćokija.

Bolesno vređanje mi nije OK.

 

Ispravio sam ti.

 

Mrznja koju imamo priliku da vidimo prema Covicu od pojedinaca slicna je mrznji nekih nasih prema Vujosevicu. E sad, drugi bi rekli, i sa jedne i sa druge strane, "Mrzite ih jer vas dugo godina deru" sto je mozda tacno ili nije...verovatno u nekoj meri jeste. Ali mrznja kao takva je nepotrebna, svodjenje na licni nivo je nepotrebno.

 

Secam se banova za uvrede prema Vujosevicu, mislim da isti kriterijum treba da se odrzi i na drugoj strani. Ili ono barem da se razjasni zasto se to ne kaznjava.

Link to comment
Share on other sites

Sve ste u pravu, osim što u ovom upisu nema vređanja, kamoli bolesnog, nego konstatacije onoga što se dešava. Idete u krajnosti, to što je upotrebljen vulgarizam 'grize svoja muda', čini konstataciju manje pristojnom, ali to je to. 

 

I opet se ispod radara provlači teza da je ovde jedna strana povlašćena. To je u rangu mantre da je ceo svet udružen da uruši KKCZ. 

 

Potpuno nerazumevanje bilo kakvog konteksta, hipersenzitivne reakcije, i krajnje infantilno ponašanje.

Edited by fillam
  • Like 5
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fillam said:

To je u rangu mantre da je ceo svet udružen da uruši KKCZ. 

 

'de nije. jedino je argentina prijateljska zemlja (makar dok neko ne ispriča delijama kako tamo ima solidno hrvata koji su se doselili nakon drugog svetskog rata : ))

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, fillam said:

Sve ste u pravu, osim što u ovom upisu nema vređanja, kamoli bolesnog, nego konstatacije onoga što se dešava. Idete u krajnosti, to što je upotrebljen vulgarizam 'grize svoja muda', čini konstataciju manje pristojnom, ali to je to. 

 

I opet se ispod radara provlači teza da je ovde jedna strana povlašćena. To je u rangu mantre da je ceo svet udružen da uruši KKCZ. 

 

Potpuno nerazumevanje bilo kakvog konteksta, hipersenzitivne reakcije, i krajnje infantilno ponašanje.

 

Ja konkretno nisam pitao moderaciju za taj upis.

 

To da on truje i da grize sebe nemam problem, ali da je govno i lažan doktor imam problem.

 

Jedno je sprdnja, drugo je lična uvreda.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fillam said:

Sve ste u pravu, osim što u ovom upisu nema vređanja, kamoli bolesnog, nego konstatacije onoga što se dešava. Idete u krajnosti, to što je upotrebljen vulgarizam 'grize svoja muda', čini konstataciju manje pristojnom, ali to je to. 

 

I opet se ispod radara provlači teza da je ovde jedna strana povlašćena. To je u rangu mantre da je ceo svet udružen da uruši KKCZ. 

 

Potpuno nerazumevanje bilo kakvog konteksta, hipersenzitivne reakcije, i krajnje infantilno ponašanje.

Potpuno razumem uticaj "dr Ćoravog" na prosečnog  navijača Partizana.

Samo nemojte najodvratnije uvrede da stavljate u "na razumete vi kontekst", "što ste hipersenzibilni", "infantilno ponašanje".

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Potpuno razumem uticaj "dr Ćoravog" na prosečnog  navijača Partizana.

Samo nemojte najodvratnije uvrede da stavljate u "na razumete vi kontekst", "što ste hipersenzibilni", "infantilno ponašanje".

 

 

Važi, najodvratnije uvrede nisam, niti ću. U suprotnom ću nazivati stvari pravim imenom, kao što i jesam.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fillam said:

 

Važi, najodvratnije uvrede nisam, niti ću. U suprotnom ću nazivati stvari pravim imenom, kao što i jesam.

OK. Imamo različito merilo za komparaciju uvreda.

Problem nastaje ako "autoimuna bolest", "grize svoja muda" postanu legitimni za upotrebu na forumu.

"Govno od čoveka" davno jeste.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

OK. Imamo različito merilo za komparaciju uvreda.

Problem nastaje ako "autoimuna bolest", "grize svoja muda" postanu legitimni za upotrebu na forumu.

"Govno od čoveka" davno jeste.

 

Ne, očigledno imamo različito merilo za definiciju uvrede.

 

Inače, 'autoimuna bolest' je u ovom kontekstu jedna pametno sročena metafora, pritom sa nekom poentom, jer NČ trenutno igra potpuno sam prljavu medijsku igru. Onog trenutka kad bude dobijao i odgovore u svom stilu, biće samo bolest u pitanju.

 

Suštinski, ovi izrazi ne mogu nikako da budu problem, niti tebe brine dobrobit ovog mesta, i legitimnost tih izraza na forumu.

Pa bukvalno je više uvreda to što sam ti rekao da se infantilno ponašaš, iako mi nije zaista namera da te lično vređam, nego tako doživljavam ove reakcije.

 

A pravi problem je činjenica što ti to nije uopšte zasmetalo, al' si zato skočio kao oparen na pomen NČ u negativnom kontekstu, isključivo iz ostrašćenosti, jer je deo kluba za koji navijaš. 

 

Tim principom možeš 90% članova foruma da prijaviš, naročito sa viših spratova, jer neretko se koriste raznorazni izrazi da opišu predsednika države nam, i slične moralne gromade. Srbin si, što ti ne smeta? 

Edited by fillam
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...