Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

I jedna molba, ako nije problem.

 

Ako je moguće da na ABA i EL temi ubuduće prođe jedno kolo bez:

1. stalkinga kolege Goldberga da objasni kako i zašto...

2. da kolega Goldberg ne ponavlja po xy put zbog čega je napisao nešto pre z dana.

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ostace misterija kako Goldbergovo pisanije prolazi ovoliko godina na forumu. Ja se za to vreme secam jednog bana i to obostranog zbog svadje.

 

Za to vreme Kornet 140 godina Padinske Skele i jos toliko opomena. 
 

U sustini oba forumasa pokusavaju dugackim postovima da isprave mozak svakom ko misli drugacije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2024 at 11:02 PM, uvrnuto said:

 

Ukratko, mislim da ste ti i @Don Dusko izuzetno losi moderatori bez osecaja kada i koga treba banovati, dajete ili nejasna obrazlozenja ili na nivou mladjih tinejdzera.

 

U skladu sa navedenim, necu vise pisati dok ste vi na mestu moderatora.

Verujem da su moji putopisi iz Liona, Milana, Valensije, Monaka, ubrzo Berlina sa Zvezdine klupe dosadan materijal koji zamara forumase, te ovime doprinosim dinamicnijem forumu umesto svojih pisanija u prazno.

 

Svako dobro obojici na privatnom planu!

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2024 at 9:29 AM, Cooper said:

I jedna molba, ako nije problem.

 

Ako je moguće da na ABA i EL temi ubuduće prođe jedno kolo bez:

1. stalkinga kolege Goldberga da objasni kako i zašto...

2. da kolega Goldberg ne ponavlja po xy put zbog čega je napisao nešto pre z dana.

 

U potpunosti si u pravu - sto se tice onoga na sta mogu da uticem (tacka broj 2.), nisam ni pisao mnogo u ovoj godini i reagovao sam samo u dva ili tri dana na postove napisane na tri teme (KKCZ, EL i ABA).

 

On 1/13/2024 at 12:16 PM, Dragan Mićić said:

Ostace misterija kako Goldbergovo pisanije prolazi ovoliko godina na forumu. Ja se za to vreme secam jednog bana i to obostranog zbog svadje.

 

Za to vreme Kornet 140 godina Padinske Skele i jos toliko opomena. 
 

U sustini oba forumasa pokusavaju dugackim postovima da isprave mozak svakom ko misli drugacije.

 

Moras da priznas da su Kornetovi postovi mnogo duzi. Takodje, Kornet nije ni banovan toliko zbog dugackih postova, koliko zbog onoga sto si napisao "ispravljanja mozgova", odnosno ubedjivanja da je sve lepo i da tece med i mleko.

 

Sto se mojih postova tice, postoji trud da se kritika usmeri na aktere na terenu i iza terena (igraci, treneri, uprave, mediji, vlast). Desi se da nekad i preteram i predjem granicu, to ne bi trebalo da se desava, ali se desava zbog prozivanja o kojem gore pise @Cooper, a pisao je i @Drug Crni, ako se ne varam. U svakom slucaju, bilo koji napad na licnoj osnovi, cak i ako je isprovociran nije prihvatljiv i ako nekome to zasmeta slobodno moze da prigovori ili da reportuje post.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kronostime said:

cccc, a niko da pomene neko konkretno ime kao pojacanje i uzme petodnevni vaucer za banju.

Zadnja vremena dosla.

:classic_biggrin:

eee vidis, nisu svi matori kao ti pa da im trebaju bake kao drustvo u ljekovitim banjskim vodama 😋

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...