Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Ja bih da stavim ovde svoje zapažanje bez obzira na disklejmer.

 

Na Uživo temu se ide kada ne uspeš da pronađeš RL ekipu za gledanje tekme, znači zarad neke vrste druženja.

 

Samim tim na temi možeš očekivati slične komentare kao i kad gledaš meč u rendom kafiću, gde imaš cirka 60% teranja u reproduktivni organ i 40% bravo bre. Samo što je ovde odnos nepovoljniji, 75-25, jer se ne toči piće.

Izgleda da neki bas cesto ne mogu da nadju ekipu u RL. 
 

Ja kad cujem takve komentare i u kaficu, ako je neko iz moje grupe, vrlo jasno mu kazem sta mislim, a retko ih mozes cuti od ljudi koji prate kosarku, pre od nekog ko je slucajno ovaj put u kaficu ili hali i veze nema sa kosarkom i KKCZV.

 

U svakom slucaju kafic nema svoja pravila o vredjanju i pricanju/pisanju gluposti, a forum ima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisala PP @Kosjan Willavić kad sam videla upis, u nadi da ga može editovati i izbeći ban 😄 Pošto je korektan forumaš i ne verujem da bi bio banovan izvan ove situacije.

 

Lepo je od moderacije što kažnjavaju samo restrikcijom postovanja, msm da to još više ima smisla te da će forumaši vremenom usvojiti naviku da ne pišu želje, čestitke i pozdrave na matičnoj temi.

 

Što se tiče live teme, ona jeste uglavnom nečitljiva, pogotovo kad nešto ne ide kako su forumaši zamislili. Verujem i da su čak slobodniji nego inRL (minus baš sočne psovke i uvrede), jer retko kada imaš na jednom mestu toliko ljudi koji navijaju za isti klub. A možda samo ja utakmice uvek gledam sama:) 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro sam ili u drustvu, meni je nekako bas bezveze psovati svog igraca, karakteristicno mi je za neke prolaznike koji nemaju veze sa kosarkom dublje.

 

Najcesce sto viknem ako me bas iznervira neko je MENJAJ GA (i Grk me poslusa ofc). 
 

A pogotovo mi je neshvatljivo da neko vredja igraca pa ga velica pa vredja i sve u rasponu od 4 minuta. I tako svaku utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@bosMan_jr Recimo gledam sama, pored toga što maltene niko u mom okruženju ne prati basket, jer nikad ne znam kako ću da se ponašam. Naravno kad gledam neke timove sa kojima nemam emotivnu povezanost, sve je ok.

 

Ovih oscilacija o kojima pričaš ima, samo ne znam šta moderacija tu može da uradi. Neko žešće vredjanje igrača se valjda već kažnjava... Tako da msm da zapravo treba da se obratiš kolegama forumašima.

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, DameTime said:

da će forumaši vremenom usvojiti naviku da ne pišu želje, čestitke i pozdrave na matičnoj temi.

A pisaće ih tačno gde?

 

Uglavnom podržavam svako upropaštavanje KKCZ teme :classic_biggrin::classic_tongue: ali da neko sad uđe na forum i vidi Kosjanov ban/restrikciju ostao bi u čudu.

 

Jasno je da moderacija i značajan deo forumaša žele da se tema pročisti od konstantnog fantazi prelaznog roka, ali nije ni svaki post na tu temu isti. Ako ne mere drugačije, neka se stvarno otvori "želje, čestitke" tema. Biće tu ozbiljnih kao i nenormalnih upisa, ali ne vidim da će to u celini izazvati zlu krv i narušavati forum u celini ili matočnu temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U kafiću nikad nisam gledao utakmicu. Umem da budem preke naravi, od mog zverskog pogleda u gaće možeš da se upišaš, pa ako mi tim izgubi mogu i pola kafane da prebijem. A nisam neko ko želi da naudi ljudima. Najviše volim u svom domu da gledam utakmicu, nekad je to sa kumom ili drugarom, a uglavnom sam. Tako i najviše volim. :smiley53:

Edited by Volter
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DameTime said:

@bosMan_jr Recimo gledam sama, pored toga što maltene niko u mom okruženju ne prati basket, jer nikad ne znam kako ću da se ponašam. Naravno kad gledam neke timove sa kojima nemam emotivnu povezanost, sve je ok.

 

Ovih oscilacija o kojima pričaš ima, samo ne znam šta moderacija tu može da uradi. Neko žešće vredjanje igrača se valjda već kažnjava... Tako da msm da zapravo treba da se obratiš kolegama forumašima.

U pravi si, treba da se obratim kolegama, jer ne mogu da verujem sta ljudi pisu, i onda posle 20 minuta dodju i ako smo pobedili na maticnoj temi kao cestitaju ekipi i realno analiziraju situaciju, kao da to tamo nisu bili oni.

 

Meni je to u najmanju ruku neozbiljno, u srednju ruku debilno, da ne nastavljam dalje gradacijski.

 

Cak mi je manje bedna i psovka ako pratis uzivo, jer se ona ispaljuje u sekudni. Za niz postova ti ipak treba vreme da otkucas, i to vreme dok traje utakmica.

Mislim da je generalno live tema potpuni promasaj, jer gledaj tu utakmicu, pa cemo posle analizirati, imamo 3 dana do sledece.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

A pisaće ih tačno gde?

 

Koliko shvatam zabranjeno je samo na KKCZ temi. Znači ako je neki bivši/sadašnji igrač EL/EK tima, mogu da odu tamo i pišu o njemu.

 

5 minutes ago, bosMan_jr said:

U pravi si, treba da se obratim kolegama, jer ne mogu da verujem sta ljudi pisu, i onda posle 20 minuta dodju i ako smo pobedili na maticnoj temi kao cestitaju ekipi i realno analiziraju situaciju, kao da to tamo nisu bili oni.

 

Meni je to u najmanju ruku neozbiljno, u srednju ruku debilno, da ne nastavljam dalje gradacijski.

 

Cak mi je manje bedna i psovka ako pratis uzivo, jer se ona ispaljuje u sekudni. Za niz postova ti ipak treba vreme da otkucas, i to vreme dok traje utakmica.

Mislim da je generalno live tema potpuni promasaj, jer gledaj tu utakmicu, pa cemo posle analizirati, imamo 3 dana do sledece.

 

Generalno se slažem s tobom, ali ti ovo racionalno analiziraš a ljudi uglavnom nisu racionalni već upravo suprotno xD Bilo bi kul da napišeš neki post na temu i tamo, samo ne možeš promeniti ljude ako sami to je žele. Jbg što bi rekao Don Dusko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Koliko shvatam zabranjeno je samo na KKCZ temi. Znači ako je neki bivši/sadašnji igrač EL/EK tima, mogu da odu tamo i pišu o njemu.

 

 

Generalno se slažem s tobom, ali ti ovo racionalno analiziraš a ljudi uglavnom nisu racionalni već upravo suprotno xD Bilo bi kul da napišeš neki post na temu i tamo, samo ne možeš promeniti ljude ako sami to je žele. Jbg što bi rekao Don Dusko.

Nemoj se slagati sa mnom, nije trenutak, taman sam hteo da zapocnem novi rat…

 

Napisacu i tamo, ima smisla

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Nemoj se slagati sa mnom, nije trenutak, taman sam hteo da zapocnem novi rat…

 

Napisacu i tamo, ima smisla

 

Nova godina, nova ja 😄 

 

P.S. Skinula sam te sa IL ;D 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Znači, ako je vejvovan iz NBA odu na tu temu i razmatraju ga za Zvezdu? :classic_biggrin:

Eno Portland bas otpustio dvojicu, jedan bi nam mozda lego 🙃

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Pretvaramo ovu temu u temu o pojačanjima.

 

Moderacija:

meme2.jpg

Pa pravila vaze samo na zvezdinoj temi tako je napomenuto u saopstenju 🤠

Link to comment
Share on other sites



Gde prodiskutovati smisleno "Hej ljudi, ko mislite da bi ojačao nas tim i zašto"?!

Npr - Ljudi sa NBA teme da pišu o Topiću i razglabaju draft pozicije na Zvezdinoj i zar pisac time nije još više promašio temu svog pismenog zadatka?
Ako ne, kako se to stiče reputacija insajdera ako isti nisam bio do sada, a od večeras postajem recimo? Po trenutnoj priči, banovali biste odmah. Kontradiktorno.


Iskreno, svojim pristupom i logikom mi izazivate nelagodan osećaj. Gresite u koracima iznova i iznova, a forum koji je u ovo vreme ni izbliza aktivan kao u stara B92 vremena (drugovi Ganac, Abraham, Dravot, mladjani Zumbul..) još više razvodnjavate.

Imam 35 godina, na forumima sam od kraja osnovne škole, bio sam dugo i moderator na muzičkom forumu i vrlo verovatno prvi put imam čisto pitanje za sebe šta koji moj više tražim ovde.

Ili se organizujte i dajte forumasima šta je potrebno za rad foruma ili odstupite.

Vi ste moderatori da biste napravili ovo naše mesto boljim, i iza drveta vam vrišti šuma.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...