Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Što se K&K dua tiče. Nije Kendrick nikada kopirao Kupera, uvijek je furao svoj stil. Zaista je pokazao da može izuzetno kvalitetno doprinositi forumu i to ne samo na fudbalu. Što se Kupera tiče, ne zalazi vas mnogo na NFL temu pa ne zna da on ima jako kvalitetnih upisa tamo. A što se tiče memeova i bacanja foritza, ono na što naletim za moj ukus su većinom dobre, nekad i urnebesne. Nadam se da će se Kupi dozvati pameti i ozbiljno shvatiti ova zadnja upozorenja a siguran sam da bi njegovo eventualno odstranjivanje sa foruma više falilo forumu nego njemu kao forumašu na kraju dana. A znam da bi mu falilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za moderaciju.

 

Razumem zbog čega nije dozvoljeno vredjanje domaćih igrača i klubova, ( iako ovde ima spremnih noževa više nego na Aegonovom prestolu) ali zbog čega nije dozvoljeno da se vredjaju strane organizacije, timovi i igrači, kada njihovi navijači i porodica sigurno ne čitaju ovaj forum niti mogu biti oštećeni pisanijom nekom Longbowmana sa Banovog Brda?

 

Hvala unapred

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:


imaš potrebu da vređaš bilo koga?

 

Pa ne mogu da kažem da imam hroničnu potrebu, ali povremeno kada već nije dozvoljeno valjati se u blatu domaće košarke i podela, valjda se može napisati par ružnih reči o Real Madridu ili Joel Embidu ili u krajnjem slučaju Jokubaitisu.

Link to comment
Share on other sites

Glupo je da se reportuje 28 postova sa EL topika, ali pojedini forumaši prelaze granice sa provokacijama i džinksovanjem. Medo je pošteno istrolovao čitavu seriju. O Mikiju da ne pišem.

 

Šaljite pp ili šta već, neko bi za ono odavno bio reportovan i sankcionisan.

 

Nekada nije bilo tako...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cooper said:

Glupo je da se reportuje 28 postova sa EL topika, ali pojedini forumaši prelaze granice sa provokacijama i džinksovanjem. Medo je pošteno istrolovao čitavu seriju. O Mikiju da ne pišem.

 

Šaljite pp ili šta već, neko bi za ono odavno bio reportovan i sankcionisan.

 

Nekada nije bilo tako...

 

Ma pusti to, da ne znas mozda kad ce snimak tekme i na kom SK kanalu? 😏

 

 

Malo si zaboravio sta si ti (& co) radili... 

 

Ozbiljnije sad - a zasto ti je tesko da uradis jedan report i navedes sve stvari koje pominjes? Jeste glupo uraditi 28, slazem se...  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Cooper said:

 neko bi za ono odavno bio reportovan i sankcionisan.

 

Nekada nije bilo tako...

 

Mislis, nekada je moderacija to bolje resavala? 

 

Svakako mi dodjes jedan odgovor, pa mozes ujedno i na ovo pitanje. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Ne dođem ja nikome ništa, a šta mislim napišem.

Kad budem našao vremena detaljno ću napisati. Čekao sam i ja dugo na odgovor.

 

Ispostovan si kao niko nikada na ovom forumu. 

 

Cekao si odgovor dugih 4 sata, pa onda jos dodatnih 12 sati. I dobio si na tacni celu svoju istoriju, obrazlozen onaj najbitniji deo. 

 

Da ne bude da neko laze, evo vremena poruka (izbrisani tekstovi poruka):

 

1136827610_Screenshot2023-05-05000744.thumb.png.5427d68e21393419093df2d2324db18b.png

 

 

Bolje je da ohladis malo glavu pre nego sto odgovoris. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kendrick said:

@MetalHead

 

Cooper je izneo osnovanu primedbu, da li je uplitanje vaseg 1on1 convoa relevantno? Piskara se o generalizovanju, targetiranju, ajde onda da ne postavljas primer da se na Kupera i njemu slicne (he he) odgovara sta si ti radio retorikom. Neki su te i preduhitrili.

 

S obzirom da ne znas zasto sam ga pitao to sto sam pitao (a on zna), bolje je da mu ne "pomazes". Dao sam mu priliku da objasni svoj iskaz.

 

A screenshot 1on1 konverzacije je tu samo da odgovorim na laz koju je izneo na temu "cekanja", on je prvi to potegao. 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kendrick said:

@MetalHead

 

Cooper je izneo osnovanu primedbu, da li je uplitanje vaseg 1on1 convoa relevantno? Piskara se o generalizovanju, targetiranju, ajde onda da ne postavljas primer da se na Kupera i njemu slicne (he he) odgovara sta si ti radio retorikom. Neki su te i preduhitrili.

 

A što biste ti ili on rekli, zar ne postoji neki drugi mehanizam da prijavite ono što vam smeta, a da to nije prozivanje drugih forumaša poimence, samim tim i dizanje tenzija ovde? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja ni napisao da sam čekao dugo tvoj odgovor, nego samo da sam dugo čekao odgovor aludirajući na dužinu bana. Nebitno i svako nepotrebno da izazove ovakve postove i etiketu da sam nešto slagao.

 

Uostalom lepo se vidi po vremenu da nisam ni ulazio u privatne poruke od trenutka kada sam je prvi put i pročitao. Što znači da nisam pošteno seo za komp posle svega što se desilo ova 2 dana, a i zbog same sadržine tvoje poruke na koju je nemoguće odgovoriti sa nogu ili ispred TV sa telefona.

 

Nastavak te, a i ove diskusije možemo kada pređem na računar preko privatnih poruka. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva noć, kako u Srbiji, tako i kod nas na forumu... Ništa nije vredno nekih stvari koje su ispisane na ovim temama, ali doslovno ništa. Jebeš sve ovo kada se oko nas država, ovaj naš mikro-svet, raspada. Neka barem košarka bude izvor kakve-takve radosti i utehe. Izvinjavam se za off.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cooper said:

Glupo je da se reportuje 28 postova sa EL topika, ali pojedini forumaši prelaze granice sa provokacijama i džinksovanjem. Medo je pošteno istrolovao čitavu seriju. O Mikiju da ne pišem.

 

Šaljite pp ili šta već, neko bi za ono odavno bio reportovan i sankcionisan.

 

Nekada nije bilo tako...

Tema EL, igra se 1/4 EL, Real ucesnik tog 1/4. Sta tu nije jasno? 

I ne, nije dzinks vec cisto navijanje za Real. Svim srcem navijam i da dobiju game 5.

Pisao sam i posle game 2 i suspenzija da ce Real uzeti nekako game 3 a da ce game 4 biti mnogo laksi sto i jeste bilo tako. 

I me znam sta ti je tu dzinksovanje? Sad sto se tebi ne svidjaju ti upisi i sto navijam za Real, lagani ignore i jbg, sta da ti radim. 

Edited by Miki28
Typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

drugo je kuknjava na sudije kad god KKP igra.

 

Pa i oni kukaju na sudije, isto (ne)opravdano kao i ovi sto navijaju za Real. Sve je to uzivo komentarisanje i sasvim je ljudski da ih emocije malo ponesu. Uzmi pogledaj sudije sve 4 utakmice, bilo je gresaka na obe strane, i mora da se oda priznanje sudijama da Real nije favorizovan u ovim utakmicama, sto je za mene licno veliki sok. Obicno Real i Barsa iz cistog spanskog jajarenja imaju pomoc sudija. Sada to nije slucaj. Da li je to cist autoritet imena Obradovica ili su sudije stvarno postene, to mozemo da diskutujemo.

 

Prestanite da kukate na lajv komentarisanje. Tu je uracunjivost smanjena uvek.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sector said:

Jedno je navijanje, drugo je kuknjava na sudije kad god KKP igra.

 

A drmanje kaveza je valjda kažnjivo ili ipak ne?

Ono sto sam sinoc vidio nisam vidio nikada. Da jedna ekipa izadje sa 6 igraca i ne bude sankcionisana za to.

Sve dalje je suvisno komentarisati.

 

Sto se tice banovanja, moderacija nek radi svoj posao. Najmanji sam ja problem odje, za sve godine bistvovanja na forumu 2 bana ( jednom zbog poraza od Belgije i jos jedan mislim zbog derbija ). Svakako sam moderaciji na jedno mjesto skupio sve komentare od sijoc, da im je preglednije pa nek rade svoj posao

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možemo se složiti da željkov KKP ima respekt kod sudija neuporedivo veći u odnosu na CZ i vujoševićev KKP, što je u neku ruku i pohvala.

 

Ali tokom svake utakmice KKP se ispiše more postova u suđenju. I vama bi smetalo da je situacija obrnuta i da navijači KKP preplave EL topik sa kuknjavom o suđenju dok igra CZ.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu da se slozim da je iritantno. Ali svi to rade i nije kaznjivo ni na koji nacin jer nicim ne krsi pravila ponasanja na forumu.

 

Ja licno ne vidim razlog da navijacima Partizana koji su upravo izgubili utakmicu, solim ranu pricom kako su izgubili uprkos domacinskom sudjenju, ali neko u tome uziva. 

 

Sa druge strane pomalo je i komicno to ko se na takva pisanja zali, lik koji je kreator trolovanja i podmuklog podjebavanja na ovom forumu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Marvin said:

Hvala moderaciji za reakcije sinoć.

Možda je 20 dana malo mnogo za Aleka, a medo je mogao 2-3 dana kraće.

Doduše ja to onako paušalno, verovatno vi imate neki standard

 

Meni je baš nejasan ban @medobrundo. Ne smatram da je dizao tenzije tokom ovog EL plej ofa, niti baksuzirao, zapravo jako doprinosi kvalitetu diskusije o match upu KKP-RM bez obzira na svoje navijačke preferencije (iz mog ugla).
 

"Kratak spoj" se teško može okarakterisati kao deljenje dijagnoza. A na drugom PDF-u se meni jedan forumaš obratio sa "odjebi" i nije bio banovan, samo je obrisan post. Dakle podložno je tumačenju moderacije ili kako god.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...