Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Sad ozbiljno, smesno je pitati forumase koga bi zeleli za moda.

Tu svako gleda svoj sebicni interes sa kim je dobar ili privatno ili virtuelno.

 

Jednostavno, ko je ostao u moderaciji treba sami da procenite sa kim bi vasa saradnja bila funkcionalna i efikasna.

Da oformite tim koji ce stajati iza svake odluke kao tim i koji nece ostaviti kolegu na razvlacenje.

 

Mislim to je samo predlog.

Tako mi bar radimo na avangardi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, nlavrnja said:

Odlicni predlozi se pominju, mi smo debili pa nam nisu upali u oci i ranije i nismo ih pitali nikada do sada.

 

Dajte neko ime ispod radara, kao kad trazite igraca na poziciji crnca (al da ne bude kvaliteta halla pls)

 

giphy.gif

 

Spoiler

Zezam se, samo mi jos to u zivotu fali, evo moze @oubrevo. ako bi hteo , mislim da bi bio realan moderator.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Sad ozbiljno, smesno je pitati forumase koga bi zeleli za moda.

Tu svako gleda svoj sebicni interes sa kim je dobar ili privatno ili virtuelno.

 

Jednostavno, ko je ostao u moderaciji treba sami da procenite sa kim bi vasa saradnja bila funkcionalna i efikasna.

Da oformite tim koji ce stajati iza svake odluke kao tim i koji nece ostaviti kolegu na razvlacenje.

 

Mislim to je samo predlog.

Tako mi bar radimo na avangardi.

 

 

 

Jebes forum i " mooderatore" gde igraca protivnici tima nazoves " berac pamuka" I prodjes nekaznjeno... to je samo jedan od primera, a mogao bih do sutra da nabrajam.

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

giphy.gif

 

  Hide contents

Zezam se, samo mi jos to u zivotu fali, evo moze @oubrevo. ako bi hteo , mislim da bi bio realan moderator.

 

 

Zems, a mene da predlozis?????:furious:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, pavijan2 said:

Za nlavrnjom kao moderatorom niko zaplakati neće.

Sa druge strane, kome ne odgovara moderacija uvek može da nađe drugi forum za pisanje. 

 

13 hours ago, Zvezdinho said:

 

Sta se desilo sa @nlavrnja clanskom karticom, obavesten sam kao Kostunica po ovom pitanju.

 

Ne bih da rušim sneška pavijanu, vidim da mu je lepo, ali @nlavrnja ostaje moderator, samo je potrebno pojačati mod tim na sportu, jer čovek nema više toliko vremena na raspolaganju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Referent said:

Ne bih bio u koži novom moderatoru, a naročito sada. Sada kada se tata tema preliva na sve strane, mogu misliti na šta će da liči oko derbija, a tek ako se odlučuje o trofeju. Pojedinci jedva čekaju da ga izvade i premere ko je siromašniji, ali i bogatiji istovremeno, kome sudije navlače, kome ne, ko je orevara od trenera, selektora i igrača, posle svake loše partije isticanje kako je neko loš i trljanja grešaka na nos. Pojedine je stvarno zadovoljstvo čitati, analize utakmica, igrača, taktike, naučim malo nešto novo o košarci svakog dana. 

Predlažem jednu sablju, čišćenje svih tema od budžeta.

A onda ćemo da čistimo teme od sudija, rukovodstava klubova i lige, klizavog parketa, ispumpanih lopti... Topla voda je da nije problem u temi o kojoj se priča ili raspravlja, nego u načinu na koji se to čini i motivima koji stoje iza svakog upisa. Trebalo bi da svi poradimo na tome da te stvari dovedemo u prihvatljivo stanje pa će biti neuporedivo lakše dikutovati na bilo koju temu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kronostime said:

 

To je Boki - Valter je u ilegali.:default_coffee:

 

Pa asocijacija sa slike je bila i više nego jasna. Partizan koji puškomitraljezom kosi redove Nemaca i domaćih izdajnika. Takav bi moderator bila i moja malenkost. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AgroLaki said:

 

 

Ne bih da rušim sneška pavijanu, vidim da mu je lepo, ali @nlavrnja ostaje moderator, samo je potrebno pojačati mod tim na sportu, jer čovek nema više toliko vremena na raspolaganju.

 

Opa, napredovalo se u stranci :classic_tongue:

 

Saim se.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

A šta vam je FMP? Razvojni tim. Stalno pričate o tome ko bi mogao da ide u jednom ili drugom smeru između dva tima, a sad ispade da nemate nikakve veze.

Zvanično nikakve veze (legalno). Suštinski filijala.

 

Ali mašiš poentu, ja samo želim da se poštujemo i da imamo iste aršine jer je potrebno imati mesto na kom se može normalno komunicirati.

 

Kad smo već kod fmp teme. Fmp u zadnjih par godina uopšte ne radi ono što zvezdi treba. Uopšte ne forsira njene klince već dovodi neke igrače sa strane, što znači da se klubovi udaljavaju.

Edited by Hugo Punch
Link to comment
Share on other sites

Slažem se da je bitno poštovanje, Zvezda nije iz Železnika ali Železnik jeste deo sistema Zvezde kao Mladost Partizana. Da li lagano izlazi iz toga ne znam, može biti, ali kad npr. neko dođe tamo zna se da je jednom nogom u Zvezdi, ako se pokaže. Još uvek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...