Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

5 hours ago, Drug Crni said:

Poštujem,ali moram da pitam: ko je Cooperov dvojnik? :default_coffee:

 

Mogao si i sam lako da proveris -> odes na profil i onda kliknes na casovnik pored nicka.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, neko me sabotira said:

Agent Cooper je ekspresno vratio nick u @Sector a ja ‘ladno sve ove godine ne mogu nego jednom u 180 dana promijeniti nick. 
 

Sramota za administraciju da postoji ovakav bijeli medvjed. Ili sam ja crna ovca?

 

Verovatno mu je upravo administracija to prisilno uradila da se ne bi dalje glupirao.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, neko me sabotira said:

Agent Cooper je ekspresno vratio nick u @Sector a ja ‘ladno sve ove godine ne mogu nego jednom u 180 dana promijeniti nick. 
 

Sramota za administraciju da postoji ovakav bijeli medvjed. Ili sam ja crna ovca?

 

Upravo ovo sto ti je JPM odgovorio. 

I dobio je opomenu za ovakvu promenu "identiteta". 

 

A ne bi bilo lose da obratis paznju na koji nacin komuniciras, sve to moze lepo da se dogovori a ne secam se da si pitao? 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo za šta je Aman dobio ban za više od posta, baš sam se lepo nasmejao. Gurović je govedo i ne sme prići Zvezdi a kamoli biti u hali, ali lik napisa dva univerzuma na dan sukoba Lazarevića i Nanelija gde je i Naneli bio u hali.

 

:lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

Meni je ovo za šta je Aman dobio ban za više od posta, baš sam se lepo nasmejao. Gurović je govedo i ne sme prići Zvezdi a kamoli biti u hali, ali lik napisa dva univerzuma na dan sukoba Lazarevića i Nanelija gde je i Naneli bio u hali.

 

:lol_2:

 

Ne znam kome on to piše? Nama ovde koji smo se svi redom ogradili od Gurovića i njegovih postupaka ili kome? Sad ja treba da pljujem po svom klubu i da se sramotim jer je Gurović u prvim redovima, pazi majke ti. Pa nismo ga ti i ja tamo stavili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad vidim da neko napiše nismo isti, bilo ko, samo preskočim ostatak i smanjim ili isključim čitanje opusa dotičnog.

 

Kad je Aman to postovao hteo sam da mu odgovorim kako nema člana na forumu koji je podržao Gurovića i kako je mnogo nas ostavilo kritičke postove, ali sam odustao jer iz dosadašnjeg iskustva sa njim znam da to ništa neće promeniti. Niko od nas tog ološa nije doveo u arenu, naprotiv, svi mu želimo da bude što dalje od kluba, ali eto sns je kadar i može mu se.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

To vam je ona pasivna agresija protiv koje se ja ovde borim kao protiv vetrenjaca. I da se ne lazemo, cesce sam vidjao to od mojih Zvezdasa da to rade. Tipa odu na KKP temu, izbace neki tekst o Ledeju ili sad o Naneliju i kao se sablaznjavaju gde je otisao ovaj svet. I to pise na temi ispred nosa ljudima od kojih skoro niko ili bas niko nije ni probao da opravdava Ledejovo ponasanje. 

 

I sta onda reci na tako nesto? Nervira me taj overkill. Sta ocekujes da ce neko zbog jednog ili par incidenata da pljuje svoj klub? Sta kao to nisi video nikad do sad pa ti je "strasno".

 

Gluposti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuno je besmisleno ovo neotvaranje prelazni rok teme, bar kad je Zvezda u pitanju.

Sezona je de fakto gotova - nikoga ne interesuje KLS.

Na CZ temi samo se priča o dolascima/odlascima/produženjima.

Ozbiljan fejl moderacije da ne prepozna potrebe forumaša.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...