Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ja samo da se zahvalim na ovom banu koji sam dobio, i na prilici da ne ispratim muke naše selekcije tokom borbe za vraćanje srpske košarke gde joj je mesto.

 

Posebno hvala i ovima koji ovakve banove lajkuju. Carevi ste. Volim vas 🙂 Svako novo iskustvo je prilika da se nešto nauči o socijalnoj interakciji. Mislim da sam sada dobio dobru lekciju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako.
Pošto ste me na raznim pdf (sportskim) ubedili da zajednički donosite odluke,da vas sve pitam: Kako je moguće da se za "autistični Piksi" na pdf fudbal lik rebne sa 15 dana,a Nele za onu bljuvotinu ovde (samo) 10?

Meni je problem ta neujednačenost.

Plus,Nele jeste simpa forumaš,ali preterao je u komentaru..ono je verovatno i za dužu kaznu,ali gledajte da nekako ujednačite kriterijume kroz razne pdf.
Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ovako.
Pošto ste me na raznim pdf (sportskim) ubedili da zajednički donosite odluke,da vas sve pitam: Kako je moguće da se za "autistični Piksi" na pdf fudbal lik rebne sa 15 dana,a Nele za onu bljuvotinu ovde (samo) 10?

Meni je problem ta neujednačenost.

Plus,Nele jeste simpa forumaš,ali preterao je u komentaru..ono je verovatno i za dužu kaznu,ali gledajte da nekako ujednačite kriterijume kroz razne pdf.
Pozdrav

 

Taj lik sa fudbala je imao jedan ban od 10 dana pre 3 meseca, a nakon toga, skoro, je dobio warn za "izlapelog" Pešića, a onda sada tih 15 dana (sve to vide svi moderatori prilikom razmatranja bana).
Mi sa košarke zajedno donosimo odluke za ovaj pdf, a ako treba nekad prokomentarišemo i neki report sa drugo pdf-a. Ja uglavnom ni ne otvaram druge report-ove, osim ako vidim da duže stoje ili me neko taguje. 

Tako da je moguće da dođe do neujednačenosti kriterijuma.

Takođe sam saglasan i sa ovim da je trebalo i više da damo Neletu. Čak sam sad skontao da nisam dobro ni pročitao šta je napisao (pročitao sam neštonešto nacističkog porekla psovkapsovka, tako nekako - što u svakom slučaju nije u redu). Uglavnom gledamo čitav opus, da li je live ili je neka diskusija, kakva je reputacija forumaša i sl. tako da i zbog toga nekad dođe do neujednačenosti krazni, tj. kriterijuma kažnjavanja. Tj. nekad se kazne akumuliraju, itd...

Edited by uvrnuto
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi smo od krvi i mesa, nemam koncentraciju da pisem na live kad igamo kosarku, dok fudbal lagano.

Prosto, kosarka je dinamicna, najbolji lek je otici na utakmicu, isprazniti se, nema opravdanja za Neleta, ali verujem da je desetka sasvim dovoljna, te da je i sam svestan da je preterao i pokajao se cim se ohladio. Nisam drveni advokat, stvarno verujem da je tako.

Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2023 at 4:07 PM, uvrnuto said:

Uglavnom gledamo čitav opus, da li je live ili je neka diskusija, kakva je reputacija forumaša i sl. tako da i zbog toga nekad dođe do neujednačenosti krazni, tj. kriterijuma kažnjavanja. Tj. nekad se kazne akumuliraju, itd...

 

+ @Drug Crni

 

Idealno bi zapravo bilo kad ne bi bilo moderatora (ne zezam se) već da ceo taj posao obavlja AI, nekakav ChatGPT koji bi u milisekundi isprocesirao sve uključujući prekršaj pravila, istoriju prekršaja i datih warn/banova, uporedio sa sličnim situacijama i automatski odrezao prigodnu kaznu... (nešto kao što na viđenijim turnirima nema više linijskih sudija nego kompjuter lepo kaže jel aut ili nije :classic_happy:)  To bi bilo najpravednije i tu apsolutno ne bi bilo ni grešaka ni neujednačenosti / nekonzistentnosti.

 

E, sad, jedini downside toga je da mi se čini da prvih nedelju dana foruma verovatno ne bi "preživelo" 90% članova... (tačnije, ja verovatno ne bih :classic_unsure:) i naravno, ako AI popizdi na napisane gluposti i krene da preozbiljno shvata svoju ulogu i konačno krene u rat protiv čovečanstva :classic_ninja: - i onda imamo Terminator / Battlestar Galactica scenario pred vratima.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

@Ne sam Safete prostor za slike za korisnike je mali, a ne isplati se da ga povecavamo. Ima puno free image hostinga.

 

Na kosarci sam procitao dobru foru za slike, da se koristi tviter. 

 

Ako se link zavrsava sa ekstenzijom slike, .jpg .png .gif onda ce forum sam da joel embiiduje

Desni klik na sliku=>Copy image address=> Paste (na Forumu)

Radi, provereno.

:classic_biggrin:

Just now, Don Dusko said:

https://x.com/general_proton/status/1690740492810829824?s=46&t=wvsztusi7XKLvujfDj7T8Q

 

Ako ovako kacis nece.

 

to x. promenis u twitter i radice ti. Ako je to problem.

... i pobrise sve od ? na dalje.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kronostime said:

Desni klik na sliku=>Copy image address=> Paste (na Forumu)

Radi, provereno.

:classic_biggrin:

... i pobrise sve od ? na dalje.

:default_coffee:

Koliko sam video tamo sa stranice gde kopira taj link. Izbrise samo x i nalepi twitter i ovde kopira i valjda ce raditi.

 

Ako ne treba neki update na forumu da se registruje ovo x....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Koliko sam video tamo sa stranice gde kopira taj link. Izbrise samo x i nalepi twitter i ovde kopira i valjda ce raditi.

 

Ako ne treba neki update na forumu da se registruje ovo x....

Probao sam editovati jedan post ne ide, vidiću poslije sa nekim novim.

Hvala svima u svakom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Koliko sam video tamo sa stranice gde kopira taj link. Izbrise samo x i nalepi twitter i ovde kopira i valjda ce raditi.

 

Ako ne treba neki update na forumu da se registruje ovo x....

Sve iza znaka pitanja je vreme od kada pocinje video u tvitu i ostale gluposti i zato ga ne embeduje.

Probao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...