Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

DrugoSrbijanac je onaj koji se ne busa u grudi, koji ne slusa patriotske petsme(dogodine u necemu) koji ne istice srpska znamenja na svakom koraku i da ne voli crkvu nasu.

Nema veze sto taj drugoSrbijanac isto voli Srbiju samo nema potrebe da to dokazuje na svakom koraku.

 

A da ne kazemo da je to glupa podela koja nije za ovaj kosarkaski PDF.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

DrugoSrbijanac je onaj koji se ne busa u grudi, koji ne slusa patriotske petsme(dogodine u necemu) koji ne istice srpska znamenja na svakom koraku i da ne voli crkvu nasu.

Nema veze sto taj drugoSrbijanac isto voli Srbiju samo nema potrebe da to dokazuje na svakom koraku.

 

@Luchifer89 Ima li oktobar 2? Da ne čekam januar.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

DrugoSrbijanac je onaj koji se ne busa u grudi, koji ne slusa patriotske petsme

 

 

 

 

Ima i lepih rodoljubivih pesama. Inače, ja ne delim mišljenje ni sa ovima iz prve ni iz druge Srbije, čak su mi i iritantni. Pripadam trećoj Srbiji. Ima nas malo (taman da stanemo pod jednu šljivu) al smo odabrani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Volter said:

 

Ima i lepih rodoljubivih pesama. Inače, ja ne delim mišljenje ni sa ovima iz prve ni iz druge Srbije, čak su mi i iritantni. Pripadam trećoj Srbiji. Ima nas malo (taman da stanemo pod jednu šljivu) al smo odabrani.

 

Ja ne znam gde pripadam jer mi niko nije, sem donekle Duska objasnio sta to znaci, tako da sam ja mozda petosrbijanac ili devetnaestosrbijanac a da toga nisam svestan.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Volter said:


Pripadam trećoj Srbiji. Ima nas malo (taman da stanemo pod jednu šljivu) al smo odabrani.

Nemoj njima molim te

https://sr.wikipedia.org/wiki/Трећа_Србија_—_Богата_Србија?wprov=sfla1

 

@John Terry

Druga Srbija je ime koje je sebi nadenula grupa građanski i antiratno opredeljenih intelektualaca početkom 90ih, kako bi, između ostalog, podvukli razliku između sebe i većine.

 

Ta cela grupa odavno ne postoji, dosta njih je i pomrlo, ali je ostalo ime, i sada ga "prvosrbijanci" koriste kao uvredu, kada procene da neko nije dovoljno Srbin.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Dusko said:

DrugoSrbijanac je onaj koji se ne busa u grudi, koji ne slusa patriotske petsme(dogodine u necemu) koji ne istice srpska znamenja na svakom koraku i da ne voli crkvu nasu.

Nema veze sto taj drugoSrbijanac isto voli Srbiju samo nema potrebe da to dokazuje na svakom koraku.

 

A da ne kazemo da je to glupa podela koja nije za ovaj kosarkaski PDF.

 

Jbt, znači ja sam level  MaxPro Srbijanac :classic_laugh: 

 

Krenuo da pišem fakate, ali obrisao, steći ce te lošu sliku o meni :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Šta onda predstavljaju prvosrbijanci? Neofašističke bigote? Ne sviđa mi se ni malo takva primarna slika moje zemlje, pa sve i ako je istina.

Prva Srbija je većinska Srbija, glasa za sns

Druga Srbija su proevropski antisrbi

Treća Srbija su neofašistički bigoti plus jedan gej Jevrejin islamofob

Četvrta Srbija je isto to samo više domaćinski i bez Jevreja

 

Za dalje ne znam, ali ima ukupno dvanaest Srbija, kao dvanaest plemena Izrailja, dvanaest apostola, dvanaest nebeskih sfera, pravoslavnih postova, olimpijskih bogova, znakova zodijaka, dvanaest košarkaških reprezentativaca. Prva Srbija je najveća, to je spoljašnja sfera, ispod nje je Druga, manja, svaka sledeća je još manja i do nje se mora dublje kopati, zato smo do sada i otkrili samo četiri. Mi smo na žalost osuđeni na to da vidimo vreme kako teče u jednom smeru, od prošlosti ka budućnosti, tako da nam se ostale još nisu ukazale. Ipak, one realno postoje, pošto Nebeska Srbija postoji van vremena i prostora.

 

Sve će biti objašnjeno u Knjizi, samo da je završim.

 

(Nisam je doduše još ni započeo, ali bez brige, i ona postoji van vremena i prostora.)

  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Mile1 said:

@uvrnuto

Za drugosrbijance delis banove a npr republika srbija moze da se zove republika sumska i to je komotno prolazilo ovde

Ja koliko znam, republika sumska je pisano na starom forumu, plus onih nekoliko attention whore-ova na politici posle. Taj deo nije ingerencija ovdasnje moderacije niti su oni krivi za to.

20 hours ago, Horium said:

 

Reci mi gde mislis da su prirodne granice Srbije, i reci cu ti koji si srbijanac po redu

Do Pratera i Beca, vise nas je sad tamo nego na Kosovu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...