Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

 
"Prema našim informacijama, Asvel je ponudio Francuzu Frenku Ntilikini ponudu za transfer. Prihvatanje ove ponude od strane Francuza bi rezultiralo odlaskom De Bosta. I Partizan je poslao ponudu za našeg Francuza."

 

 

Edited by uvrnuto
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Stiletto said:
 
"Prema našim informacijama, Asvel je ponudio Francuzu Frenku Ntilikini ponudu za transfer. Prihvatanje ove ponude od strane Francuza bi rezultiralo odlaskom De Bosta. I Partizan je poslao ponudu za našeg Francuza."

 

 

 

Svim srcem za dolazak Frenkija, bas to je ono sto nam treba, suta i skorera ima dovoljno. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Stiletto said:
"Prema našim informacijama, Asvel je ponudio Francuzu Frenku Ntilikini ponudu za transfer. Prihvatanje ove ponude od strane Francuza bi rezultiralo odlaskom De Bosta. I Partizan je poslao ponudu za našeg Francuza."

Ušle pare i u RK Partizan?

  • Like 3
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Nije da bih se bunio da dodje NBA Boris Dalo, ali vise me tangira sta cemo sa plejom i centrom 🙂

 

na EL trzistu skoro da vise i nema igraca te klase na tim pozicijama, sto znaci jednu od ove dve stvari:

- sa nekim smo vec dogovorili (slicno Miroti) i sad cekamo raskid (npr. Pangos)

- cekamo nekog NBA igraca (Dragic, Kaminski, staznam)

 

U svakom slucaju, racionalno mislim da cemo dovesti dva dobra igraca, ali sam vec malo edgy oko toga ko i kad 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, jedibojan said:

Poslednja sezona 3ppg, 1.2apg i 25% za 3... Na cemu temeljite optimizam?

Nije mi poznat igrac, dok Niki znam sta moze, pa zato pitam (pod uslovom da je Niki Lapro a ne Kalates)

 

Mislio sam na grka Nikija sa gradilista. Nastic bi mi bio super izbor (ali nije izbor).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2023 at 6:51 PM, SteveFrancis#3 said:

@pendulum

#1 Ako nam je koncepcija bazirana na Miroticu, onda jebes tu koncepciju jer je svakako promasaj.

 

#2 Uvek sam od onih koji su za finisiranje posla sa sklapanjem ekipe sto pre je moguce, ali u ovim okolnostima i sa stanjem na trazistu i ovde i preko, ne moze se reci da nam je ovo oduzelo nesto specijalno vremena i manevarskog prostora. Na kraju krajeva, ako su smatrali (Zhoc i Savic i ko jos ucestvuje u tom delu procesa) da je bas on taj koga vredi cekati toliko i ulaziti u hazard, opet je to saml njihova (odnosno nasa, KKP-ova) pizdarija.

 

#1 ja se slažem sa tobom ali očigledno je Željko mislio drugačije i video je njega kao nekog ko bi nas odveo korak dalje. Podsetili su me neki ljudi da je Željko često i u Feneru igrao sa dve četvorke i verovatno je sad nešto tako imao na umu. Ipak je Mirotić jedan od najboljih igrača u Evropi i otvara razne mogućnosti.

 

#2 Tako je ali opet kažem - verovatno se sa Mirotićem stvorila situacija da ne moraš mnogo da eksperimentišeš i da već imaš vrh tim koji treba samo da dopuniš jednim dobrim plejmejkerom i nekim pomoćnim osobljem na centru koje bi popunilo rupu uz Smajlija i Koprivu.

 

On 8/3/2023 at 7:03 PM, realno *w said:

 

 

Ja sam prvi dežurni pesimista, ali mi nije jasno kako neko može da bude pesimista kada čekamo 3 pojačanja, od toga 2 startera. Dok ne vidimo šta smo tu uradili, teško je šta proceniti.

Jedino što sada možemo da konstatujemo da smo propustili većinu proverenih evropskih rešenja, ujedno i neverovatno preskupih.

 

1. Grubo je to nazvati koncepcijom. Jednostavno da ako treba da dovedeš još 2 igrača pored njega, da ćeš prilagoditi izbor prema njemu, što je sasvim logično. 

 

2. Ovo se slažemo, upravo ono što sam napisao i u odgovoru Pendulumu. Ako ćeš da tražiš pojačanja među igračima koji su izvisili za NBA, taj period tek počinje.

 

 

bold: nisam siguran da se razumemo ovde. Ja sam pričao o celokupnoj prethodnoj sezoni te zato diskusija o optimistima i pesimistima. Nema veze sa prelaznim rokom odnosno post-ABA finale periodom.

 

1. Tako je. Na to sam i mislio.

2. Iz tog ugla gledano da, ali kao što napisah gore SF-u Mirotić je verovatno bio provereno rešenje i igrač koji bi se odlično uklopio u nekakvu Željkovu zamisao.

 

On 8/3/2023 at 7:03 PM, nemanjaol said:

Covek je samo kad je krenula cela frka procenio da mu ne treba u zivotu da razmislja da li ce neki lik koji sedi pored terena u Pioniru da samo poteze stolicu, ili ce i da stvarno udari.

 

Malo ovde karikiram, ali to je sustina.

 

Ne znam, malo je čudno da je čovek skapirao tek tokom leta da će neko možda da poteže stolicu ili da ga napušava na ulici. Ne živi pod nekim staklenim zvonom. Čita vesti. Gleda snimke. Znao je vrlo dobro koji je rivalitet između CZ i Partizana. Ta priča deluje baš šuplje. Mislim generalno je smešno sve zato što čovek apsolutno nikakve veze nema sa CZ (nije igrao tamo) i pritom je više puta izjavljivao da je navijao za Partizan kao mlad. E, ali dobio je nagradu Delija za Zvezdaša godine kao veliki dobrotvor i sad bi to bio ogroman nož u leđa toj tribini...ok..je l nije to nije znao pre nego što je stegao ruku Željku i Saviću nego je morao neki sveštenik da mu ukaže ili tinejdžer preko tvitera? Da li je moguće da je toliko naivan i neobavešten i da li je moguće da će ga to izbaciti iz takta kad je već doneo odluku da potpiše za KKP? Ili se zapravo radi samo o tome da je negde dobio više para pa je našao zgodan izgovor - što opet ne bi bilo u skladu sa pričom koja ga prati i komentarima o njemu da je u pitanju jedna izuzetno dobra i pristojna osoba. Kažem, sve to zvuči baš čudno. Negde sam pročitao da se zbog svega neće pojaviti u Areni protiv KKP-a u decembru.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...