Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

10 minutes ago, DameTime said:

 

Dabogda joj preselo.

 

Samo osiguravam šta dobijam za uložen novac. Majica se skupi posle 2-3 pranja, fotografije i uspomene su zauvek. 

Muska stoka Kronos:

Kvalitetna majica se ne skuplja na pranju - rasiri se ono na sta ista ide.

:s_d:

PS. Ja moju peglam preko vangle.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Koji su, po vama, bili kljucni mecevi regularnog dela EL za Partizan? Za mene su to:

 

(Sledeci citati su verovatno izgovoreni ili od strane Trifunovica ili Smailagica)

 

1. Efes (H) - eto, ipak nismo zaboravili da igramo i pobedjujemo, pa cak i najjace. 

 

2. Fener (A) - opaa, moze i u gostima lider EL, druga za redom, imamo li mi to ipak sanse za borbu za plejof?

 

3. Zvezda (A) - srusismo ekipu koja je u najboljoj formi, na preteskom terenu, nas veciti rival koji nam nikako ne lezi, gde smo vodili sve vreme. Extra samopozudanje loaded. Sa'ce ih preskocimo ubrzo.

 

4. Zalgiris (A) - okej bajo, sada je vec shit for real, pa kad smo ove poslednji put videli, a kamoli dobili u gostima!? Idemooo.

 

5. Efes (A) - to je to. Idemo mi bre dalje, da vidimo ko ce sad da nas poljulja.

 

6. Oly/Real (H) - a mozda top 8 nije krajnji domet?

 

7. Monaco (A) - aloo bree, pa mi smo gospodari gostujucih terena, daje vam Zeks fore ali dzabe sinko.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

nije baš totalno meč ali meni je ključno ovo jedinstvo & saborstvo oko spasenija partizana od poreza; taman da ništa više ne uradite do kraja, hang the banner za ovo.

 

Nick će ti ući u slang dictionary umesto salty

  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

da, salty sam sto ne mogu da platim porez jos nekome, pozeljno bogoljubu karicu.

 

Momak piše o prelomnoj tački sezone za nas, ti repliciraš da je to pokrenuta akcija za plaćanje poreza

 

salty salty salty = uini

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ne sam Safete said:

Daleko od toga da vlada jedinstvo & sabornost glede poreza... Ustvari vlada ali kad su komsijski upisi u pitanju .

 

ljubomorni smo, a ustvari čekam kao zapeta puška da čovke pokrene akciju da navijači isplate neisplaćene poreze i doprinose

 

On je i transparentniji, pa eto možda dobijem tu čast i poverenje da pokrijem deo zaostalog poreza na zaradu jednog Kaline; ne bih za Voltersa.

 

Još ako nam ovako lepo objasni kao Kendrik, da je to jer se predsednik naljutio i da će to omogućiti da imamo budzet za Kampaca dogodine, moracu da zovem banku da mi povećaju limit na aplikaciji, možda i za keš kredit

 

Što samo vi da se otkačite od Vučića, hoćemo i mi da budemo opozicija

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

da, salty sam sto ne mogu da platim porez jos nekome, pozeljno bogoljubu karicu.

 

Bogoljub je (vrlo) recently pričao na TV-u o tome kako su im sve oteli, ali su napolju napravili još veću imperiju i onda se vratili u svoju otadžbinu. Ne pitaj kako znam.

 

Partizan u 5.

Link to comment
Share on other sites

Sve cekam da neko kaze ljudi ok samo vas lozimo malo se zezamo i peckamo niko nije toliko lud i glup stvarno da sns stranackom liku da pare ma za sta on rekao da mu trebaju a pogotovo za otplatu paj sad, poreskog duga drzavnog preduzeca od 7 milki evra.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Dosta bre više. Koga briga šta bilo ko od vas misli o ovom, niti smo vas pitali niti uzimamo išta iz vašeg džepa.

 

Samo malo, ovo je tema KK Partizan ali koja je otvorena za sve članove foruma. Takođe klub je organizovao akciju koja je plasirana na sajtu, svim društvenim mrežama itd. i pošto su napravili dobar marketing, on je došao do nas (širokih narodnih masa), a valjda svi imamo pravo na svoje mišljenje. Ako je zabranjeno sve što je kontra narativa KK Partizan, samo recite, pa neću više nijedan post ostaviti ovde. Pisaću na topiku EUROLEAGUE 2023. Isto kao što vi ne uzimate iz džepa, ni vama niko ne govori da ne donirate i sl, ali imamo pravo na to da nam ova akcija poprilično smrdi. 

Ja sam očigledno pogrešila što sam mislila da ima neke razlike između matičnih tema KKCZ i KKP. Treba samo pritisnuti pravi taster pa će i ovde svašta da se izlije. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...