Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Najinteresantnije mi je ovo protiv Virtusa, bukvalno je Zeljko najavio na poluvremenu u cemu je problem i sta cemo promjeniti.

Zbog tih preuzimanja na pick-u smo izgubili par utakmica. Primer Valencia u Areni. (ubio nas off. skok i druge i ... šanse). Čini mi se da su imali više ofanzivnih skokova nego mi defanzivnih.

Edited by AlexMaxim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je kod ovih gore analiza zanimljivo koliko je reziser prenosa dobar, prvo kadar Zoca sa dozivanjem visohih da izadje a u pozadini vidiš Aleksa i Dantea kako se spremaju da udju. Pa zatim kadar Dantea gdje se uz aut liniju na poka terena demarkira i na kraju široki kadar glavne kamere sve ti postaje jasno.

 

Ja opet na osnovu osjećaja za filing cjenim utakmicu sa Oli

Malo je mnogo više od 7 dana za pripremu, svi znamo da kad ima vremena Zoc to pripremi do perfekcije.

Igramo kući, odmorni u dobroj formi i stavu, Arena kao grotlo sve bolje funkcioniše på nešto se i mi pitamo.

Sada već ekipe kad dolaze u BG mogu mirne duse da izgube kao nekada. 

Udariti pametno i jako od starta.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

Zeljko im dao ceo vikend slobodno. Pripreme pocinju od ponedeljka. Ako on misli da im je slobodan vikend znacajniji i blagotvorniji nego 2 dodatna dana treninga, ja mu verujem.

 

Smajliju samo uvesti lockdown posle 22h i Oly da nas vidi 😁

 

Ako igrači imaju slobodan vikend, Željko ga sigurno nema. Garantujem da u ovom trenutku sa pomoćnicima vrti snimke utakmica Olyja i traži gde da udari a gde da se izmakne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...