Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Da se stalno igra protiv kopija ove Albe mislim da bih batalio gledanje košarke. Da izgoriš od muke. Svejedno, svaka čast ekipi što su izneli ovo.

 

Meč prelomili Alen, Anđuša i pre svih Aleksa. Levom i desnom da se prekrstiš.

 

Barsa i Monako ispoštovali, Pao, nažalost nije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

Odlična tekma Partizana overall. Ipak je ovo dobio Želimir svojim rotacijama, mislim da niko nije verovao u koegzistiranje Smajlija, Anđuše i Madara na terenu sem njega.

 

Upravo ovo, bukvalno sam upalio forum da ovo napišem.

 

Šta bi dao za priliku da mi Žoc ili bilo ko drugi ko to razume, objasni logiku da Anđušić dobije toliko poverenje, generalno ta petorka. Alba nas je u prvom poluvremenu kidala sa ofanzivnim skokom, a Žocov odgovor je Anđušić na krilu i Smajli na petici. 

 

Pri tome, obojica su odigrali tragično prvo poluvreme, gde su uzeli samo po jednu trojku i nisu bili blizu da se upišu, niti da urade ništa pozitivno na terenu.

 

I posle toga, Žoc kreće u treću sa tom postavom i ona pravi 8-0 do prve izmene. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Upravo ovo, bukvalno sam upalio forum da ovo napišem.

 

Šta bi dao za priliku da mi Žoc ili bilo ko drugi ko to razume, objasni logiku da Anđušić dobije toliko poverenje, generalno ta petorka. Alba nas je u prvom poluvremenu kidala sa ofanzivnim skokom, a Žocov odgovor je Anđušić na krilu i Smajli na petici. 

 

Pri tome, obojica su odigrali tragično prvo poluvreme, gde su uzeli samo po jednu trojku i nisu bili blizu da se upišu, niti da urade ništa pozitivno na terenu.

 

I posle toga, Žoc kreće u treću sa tom postavom i ona pravi 8-0 do prve izmene. 

 

Ja ne umem da objasnim, pa neću ni pokušavati. Prva sam pomislila vozdis?! Ali zato i gledam na Želimira kao košarkaškog genija. Gotivna je ekipa (kad naglo ne iskoče osigurači za low BBIQ), no glavni razlog što pomnije pratim Partizan ove sezone je Žoc, zanima me šta može sa ovim igračima... 

Link to comment
Share on other sites

Neko će verovatno reći da preterujem i da je to samo Alba, ali ja mislim je ova tekma bila ozbiljan ispit zrelosti ove ekipe.

Tekma gde se očekuje siguran pobeda, a opet poraz te zakopava i što se tabele tiče i psihički.

 

Da smo dobili Fener, lakše bi bilo, ovako je pritisak bio neverovatan.

 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Pet dana sam već bolestan ko pas i rešim da ipak odem na utakmicu - u prvom poluvremenu je sve delovalo kao košmar, apsolutno sve, bacanja ništa, sumnjiva rešenja, toranj Kumandje, bio bih ubeđen da gubimo da su na poluvreme otišli sa desetak razlike, koliko je i trebalo da bude. 

 

Nisam ispratio, šta je bilo sa Blatom, Zusmanom, povrede? Elem, najviše zbog te kratke rotacije sam se nadao da ćemo ih nekako na silu prelomiti, ali se nisam nadao da će to uraditi Air Smajli, Anđušić i ludi Aleksa, i to kako! 

 

Biću bolestan još jedno 7 dana pošto već počinje ponovo da mi bude loše, ali fck it, biću spreman za derbi...

 

Sledeći!!

 

P.S. Da sam ja trener Aleksi Avramoviću, sasvim sam siguran da bi me lično on oterao u grob...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...