Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 minutes ago, kendrick said:

Vidi, obicno me ne interesuju stalkeri koji podmecu, ali bas preterujes. Nema smisla svaki dan da mi seces recenice, ova iznad kojoj si secnuo integralni deo vrlo jasno govori o dizajnu portala, nepreglednosti, jer pominjem da nisam video embedovani klip. Sacuvaj barem malo dostojanstva van tate, zamolio bih te.

 

Zasto si nervozan? Reportuj me za podmetanje. Pozali se moderaciji. Jednostavno je.

A ako treba, izdrzacu ban. I ne trebaju mi nikakvi sledbenici da kukaju za mnom i pisu postove o nepravdi. 

 

I kako to ja mogu da budem stalker kad i ti meni odgovaras na postove koji nisu upuceni tebi (ne mislim na ovo sada, tu sam odgovarao Fillam-u pa si ti upao izmedju)? 

 

A inace, odgovaram na svaku temu koja me zanima, bez obzira bio ti autor posta, Fillam, Instinkt ili bilo ko drugi. Uostalom, tamo na "Zalbama..." kao da sam pricao sa jednom osobom. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Zasto si nervozan? Reportuj me za podmetanje. Pozali se moderaciji. Jednostavno je.

A ako treba, izdrzacu ban. I ne trebaju mi nikakvi sledbenici da kukaju za mnom i pisu postove o nepravdi. 

 

I kako to ja mogu da budem stalker kad i ti meni odgovaras na postove koji nisu upuceni tebi (ne mislim na ovo sada, tu sam odgovarao Fillam-u pa si ti upao izmedju)? 

 

A inace, odgovaram na svaku temu koja me zanima, bez obzira bio ti autor posta, Fillam, Instinkt ili bilo ko drugi. Uostalom, tamo na "Zalbama..." kao da sam pricao sa jednom osobom. 

fd40690c9ca37bc64698b1b11a785abf.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
U ovoj sezoni bukvalno ima mnogo bolje brojke kada ga trener vise drzi na terenu:
 
Monaco i Crvena zvezda - dva identicna meca, 6 i 7 minuta, jedna promasena trojka, indeks u minusu.
 
Efes, Real, Valencia - preko 30 minuta, redom 18, 15, 15 poena, 7, 4 i 3 asistencije, 23, 16, 15 ukupan indeks korisnosti.
 
On je tu da bude spot up suter, pa koliko lopti dobije, takav ce mu i biti ucinak. Ekstremno je zahvalan i koristan igrac, jer em ne trazi loptu (zamislite Bacona umesto njega), em tera odbranu da obrati paznju na njega cak i ako mu ne ide sut.
 
Dakle, treba mu minutaza i treba mu izgradjena pozicija za sut, ostalo je do njega.

Moj fokus je više bio na “lopti u rukama” nego na minutaži. Što se tiče minutaže imao je on i 27 i 22 minuta protiv Fenera i Bajerna pa je dao samo po 5 poena.

Slažem se sa ovim kako si opisao njegovu ulogu (iako je većina navijača očekivala i nešto više), ali problem je što je on previše nekonstantan i u tome za jednog etabliranog EL igrača koji bi morao da daje trojke iz otvorenih pozicija, slobodna kad se lomi i ne gubi glupo lopte kao da je u pitanju početnik. Mora i može mnogo bolje od ovoga (ili sa manje amplituda) jer deluje kao da je poprilično stegnut i/ili odsutan ponekad što je neshvatljivo za igrača takvog iskustva. Nadam se da smo ga dovoljno prozvali i da će večeras da se probudi.

Večeras protiv klasične “domaćice”. Makabi ima 7:1 kod kuće (poraz od Barse) i 2:7 na gostovanjima. Biće teško ali, ako se ukaže ikakva prilika, treba im pomoći da ovaj skor dobije neku simetriju nakon 18 kola :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi protiv klasične domaćice, to se obično ne završi najbolje po nas. Nije problem izgubiti, ali hajde da im ne pomognemo u tome - što manje izgubljenih lopti, ili makar direktno izgubljenih koje im otvaraju kontre, što manje promašenih bacanja i neki damage control skok, da nas ne nacrne skroz. A za šut će vidimo, koga krene, taj dobija.

 

Anyway, čuvajte mi Arenu protiv Baskonije a ja ću da vratim u Valensiji, behind enemy lines 😉

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teska utakmica za gledanje, pretpostavljam da je bilo bas frustirirajuce jer je cela utakmica bila konstantno 6-12 razlike, niti Makabi moze da prelomi niti Partizan da stigne. Dovoljno govori o utakmici da je najbolji asistent KP sa 3 asistencije, od ukupno 10. Makabi nista posebno, Lorenco im je pola tima. Neshvatljivo je i da se na kraju nije napravio faul da se pojuri osam razlike, bio je neki mlak pokusaj samo. 

Edited by Cavani
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danas najslabija partija u zadnje vreme, niste čak ni sreću zaslužili. Ružna utakmica sa mnogo ciglarenja domaćih iz otvorenih šuteva.

 

Mekoća Partizanove odbrane me često negativno iznenadi. Atleticizam recimo Exuma je jezivo dobar a odbrana jezivo loša. Meni neshvatljivo.

 

Lesor podbacio možda prvi put ove sezone u evroligi.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa kad Željko baš jaše Lesora ove sezone, da izvinete za izrazu. On i Aleksaaa su mi svakako najgotivniji igrači u ovoj ekipi. Papapetru i Egzum su isto kul dok Panter u meni izaziva agresiju; a Anđuša mi kroz celu karijeru ostavlja isti utisak kao Nedović, uopšte ne volEm takve igrače. Nešto malo fali Partizanu, a šta je to nešto ne znam da objasnim jer ih ne gledam dovoljno sem povremeno u EL. I to malo što fali sreću kvari (navijačima), jednostavno nisu kliknuli kao ekipa, previše je tu individualizma i zato ne povezuju jednu dobru stvar u napadu i odbrani. Npr. ona sekvenca Panterove trojke + odbrane + napad je taj momenat kad su mogli da okrenu u svoju korist i onda dolazi Panter u fazonu aj da je šutnem jer why not. 

Link to comment
Share on other sites

Mi naredne 3 moramo da pobedimo, ako mislimo nesto ozbiljno. Koliko god to nije mozda realno. Tako je kako je. Baskonija kod kuce, oslabljene Valensija i Zvezda u gostima. Sami smo sebe doveli dotle porazima od ovih timova. 

 

Ili jesi ili nisi.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...