Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Steta za Balsu, bas steta. Sad kad se ocekivao najveci napredak... i u repki bi dobio ulogu. 

 

A vama ovo dodje 4. igrac sa ozbiljnijom povredom, Smajli, Avram, Glas, pa sad Balsa. Uz to Nunali rovit. I Madar bio u pocetku sezone zbog EP. 

 

Kad se ocekuje Smajli da se vrati? 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Još jedan popularni bend napokon se vratio na veliku scenu, i to s originalnim članom postave. Riječ je o Parnom valjku, ali onom srpskom; Partizan se poslije osam godina izbivanja konačno vratio u Euroligu, dok je Željko Obradović posljednji put vodio crno-bijele u ovom natjecanju prije okruglih 30 godina, kad je osvojio prvu od svojih devet titula europskog prvaka. Da, bila su to rock ’n’ roll vremena za crno-bijele, a mora se priznati da ni aktualno new wave izdanje ne doima loše, dapače.

 

  • Like 5
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Oly je nakon 4-0 u EL, doziveo 2 vezana poraza kod kuce. Dolazimo im u najgorem mogucem momentu po nas. Em sto smo sa 3 igraca manje u startu, a uz to mozda nece tu biti ni Trifa ni Danilo (ukoliko je lud da prihvati potencijalni Svetislavov poziv).

 

neko mora da najebe za dva uzastopna kiksa kod kuce.

 

Moja zelja je da se uvek ide na pobedu, jbg. Ali dobar mec i neki herojski poraz je nesto sa cime moramo da budemo zadovoljni, takva je realnost. A necemo biti, ako bude tesno 😁

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Ako je moguće (ne znam kakav je dogovor sa dunavom) vratiti Mihajla Petrovića u rotaciju, bar za ABA. Ostali smo samo na Madaru, moraće Anđušić i KP da pomognu na kecu.. Danilu veto na reprezentaciju. Na pleju Jam, na petici samo Lesor, baš kritično, Ledej uveliko preopterećen, Naneli bolestan.. 4 na 5 podhitno, Singlton bi rešio problem.. 

Link to comment
Share on other sites

Kolega kad si već navratio, da te pitujem nešto.. Jel momak sa tvog avatara imao problem sa zglobom i nosio čizmu? Koliko je odsustvovao? Mi bi možda mogli tražiti odlaganje sa Olijem, mislim da smo trenutno na graničnih 7/8 igrača u rosteru. Madar, Panter, Papapetru, Jovanović, Ledej, Vukčević, Lesor. Trifunović i Anđušić pušteni za reprezentaciju, Avramović, Smailagić, Koprivica i Exum povređeni, a osmi je Naneli, koji ne trenira i dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...