Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

12 hours ago, Barkley#34 said:

Kažu da se Alfe puno kvare.

 

Hteo sam da bacim crnjak na ono njegovo iznenadno padanje u nesvest koje je skoro 2x imao ali ne mogu s tim da se ni zezam. 

 

Svakako ne treba vam Kaba, ne treba vam igrac koji ce igrati samo EL. Ionako je tu Balsa igrao oko 5-6min. Treba vam zamena za 20ak minuta ABA lige koje je imao Balsa. A ne znam da ima neki centar iz EL koji je dobio pedalu... pa da hipoteticki hoce da dodje i igra samo ABA dok ne postane eligable za EL. 

 

Nego, ako sada dovedete i pleja (cuj mene, Jovica, mislio sam pleja) i centra, pa kad vam svi ozdrave, imacete vise igraca nego mi 😄 

Link to comment
Share on other sites

Priča za centra ide već neko vrijeme nezavisno od Balšine povrede. Da je bila neka dobra prilika već bi je realizovali. Teško da ćemo da je rodimo sad a pod moranjem smo.

Od pleja nema ništa što je i logično, Avram se vraća uskoro a nadam se da i sa Exumom nije ništa ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što se cimate toliko oko tog gostovanja Olimpijakosu, da je sve idealno to nam je najteže gostovanje iz više razloga, u ovoj situaciji tek totalno nebitna utakmica. Da se Dante oporavi do Makabija i Smajli da bude spreman bar za koji minut, pa da uz prepunu Arenu probamo to da dobijemo i sve je ok što se tiče EL novembra.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Miletic bi bio dobar i upotrebljiv koliko i Balsa sa starta prosle sezone.

 

Slika igraca iz relaksirajuce sredine Spanske lige prosto nije realnost, ne znam kako se to uvek zaboravi. Tamo je i Musli delovao kao EL centar na dosta meceva.

I u KKP (u prvoj sezoni) i u Broseu je Musli djelovao kao EL centar na dosta mečeva... Evrolige... 😛

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...