Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Nice one.

Zasto?

Mislim da usled rezultata koji su dosli zbog trenerskih gresaka vi debelo potcenjujete vas roster.Pravicete veliku stetu mnogima.

Nece biti puno ekipa koje ce vas limitirati na 75 80p,stvarno previse resursa imate.E sad i da bude takvih bas ne vidm da ce to biti Virtus.U drugom pravcu Virtus postize najmanje poena u proseku za sada,ajde mali je uzorak ali muke u napadu su vidljive.Nemaju nekog aktivnog razbijaca a ni neki nezgodan stil,bilo da je tuca kao Dejanove ekipe ili Alba mode,nista.Udarna igla im je Ife...znaci nemaju je,ko se zapravo istice je Vims,a ako vas on nadigra motajte kablove.Isto ne bi smeli da dozivite da vas iz pemzije pobede Teo i Belineli,ajde prvi,vrda jos i na ovom nivou ali Belineli se ne seca kada je odigrao  dobro jaku utakmicu.Pretrazite sami podatke,rezultate i ostalo.

Pogotovo sto vam je skoro do or die utakmica,jos kod kuce,stvarno ne vidim cime bi vam zapretili

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

mislim da je džordan miki miki veliki u odnosu sa lesorom u fazonu, i am you but stronger, tako da vodite računa.

inače, mišljenja sam da niste favoriti ovde, kako ja bar zamišljam da provejava, već je fifti-fifti.

 

vamos teokratija!

Žaite je problem lesoru rekao bih,nisam siguran da ce ga tako fizicki dominirati.Miki je vise Ledej sa manjim zadnjim gepekom.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2022 at 11:27 PM, medobrundo said:

Armani je jaka ekipa, na svakoj poziciji. Baš kompatibilni, sa minimalnom šansom za neki raspad. U principu, pitanje je njihove koncentracije i motivacije, a previše bi bilo da su dopustili dva poraza zaredom od slabijih ekipa.

 

Sa druge strane, Virtus je baš tankoza, njima je Teo i dalje najsmisleniji bek i to bi baš bio fail izgubiti u ovom momentu.

 

 

On 10/19/2022 at 10:58 AM, Chaos Is Me said:

Eh sad, neki ovde tretiraju Virtus kao da je Studentski centar a ne ekipa koja ima podosta kvaliteta na svakoj poziciji. Ne deluju impresivno do sada ali itekako imaju personel da dobiju svakoga.

 

 

3 hours ago, uini said:

 

inače, mišljenja sam da niste favoriti ovde, kako ja bar zamišljam da provejava, već je fifti-fifti.

 

 

Čisto da napomenem da nisam jinxovao, već stvarno smatram da je Virtus možda i najslabija ekipa u EL. Nisam siguran ni da bi bili favoriti za EC; mada sam i prethodne sezone to smatrao, ali su se nekako volšebno dogegali do trofeja -- makar su imali Shengeliu. Partizan je daleko mobilnija, potentnija i razigranija ekipa od mekanih, statičnih i mahom isluženih igrača Virtusa. Nemaju beka sa više od 6-8 poena u rukama. Sve u svemu, Partizan je osetno jači tim i ovo je bilo zasluženo, očekivano i prekopotrebno gaženje.

Edited by medobrundo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...