Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Stanje je teško, al se zato pogoršava. 

 

Kako da ti igrači igraju smisleno u finišu kad igraš sa sedam igrača, od kojih 5 guli 35 minuta? 

 

Kako da za dva dana igraš novu utakmicu kad si sve glavne igrače danas pobio ko zečeve? 

 

Šta je uopšte plan sa ovakvom igrom i ovakvim rotacijama? Dva minuta igraju ko Golden Stejt a odmah zatim sledećih deset kao Crnokosa? Da je neko bacio crnu magiju na tim bolje bi igrali. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo ćemo gledati čitave sezone. Treba samo to da shvatimo i da posmatramo ovaj tim kao neku vrstu egzibicionog.
Jer ekipu koju igra ovakvu odbranu nije moguće drugačije okarakterisati.
Biće dobrih momenata u toku utakmica, ali kao što smo videli, kad ne igraš odbranu, 10 razlike se istopi za 2-3 minuta(x2).
To nam je, što nam je. KKP je disfuncionalna skupa igračka.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za prosute sad vec dve partije nekoliko igraca, prvenstveno Ledeja i Lesora.

 

Lesoru svaka cast, bio je sveprisutan, mislim da je jedno deset ofanzivnih skokova uhvatio, a i bilo je finih banana, Dikembe Mutombo ih se ne bi postideo.

 

Bekovska linija Partizana je prodala, a odsustvo jednog makar solidnog pleja bas bode oci.

Link to comment
Share on other sites

Svakako je veci fejl izgubiti od Baskonije (pa cak i na strani) nego od Armanija (cak i kod kuce). Armani je ipak ekipa sa jakim trenerom i prejakim rosterom. Nije strasno izgubiti od njih. Veci problem za vase ambicije je po mom misljenju prethodna utakmica u Baskoniji. Pogotovo sto je bila onako servirana na tacni.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Stiletto said:

Kako da za dva dana igraš novu utakmicu kad si sve glavne igrače danas pobio ko zečeve? 

Meščini da je bila ideja da se nekako sa najjačom, skraćenom postavom iščupa pobeda, zbog publike, samopouzdanja i tako to. A u četvrtak šta bude. Al' neće da može.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pored nedvosmislenih uspeha kojr je napravio,ova konferencija za stampu mi lici na onu reprezentativnu.Kako licemerje,manipulacija,pozivanje na ljubav u nedostatku odgovora i pominjanje Ostoje kao da su staro kumstvo.

6 minutes ago, Kooineeperk said:

LeDay bolji procenat za 3p nego slobodna, na isti broj suteva u EL 🙂 

 

Po mom misljenju, on je najbitniji igrac KKP. 

Lesor

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja tripujem da je prisustvo Puntera u ekipi za koju navijam kazna za neke moje prošle grijehe. Možda zato što sam bio onomad pričao protiv Vladeaua Jovanovića ili što nisam vjerovao u krunisanog kralja basketa Marka Čakarevića.

 

Inače ovo noćas bješe cripple fight dva nekoć velika trenera, u kojem je onaj sa skupljom ekipom na kraju nekako nabasao na pobjedu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Armani je jaka ekipa, na svakoj poziciji. Baš kompatibilni, sa minimalnom šansom za neki raspad. U principu, pitanje je njihove koncentracije i motivacije, a previše bi bilo da su dopustili dva poraza zaredom od slabijih ekipa.

 

Sa druge strane, Virtus je baš tankoza, njima je Teo i dalje najsmisleniji bek i to bi baš bio fail izgubiti u ovom momentu.

 

P.S. od 200 minuta, 14 su odigrali domaći igrači - a ne bi ni toliko da su Nunnaly i Exum igrali dobar meč. Bitno je da ekipa igra kako treba a ne ko je odakle, ali eto, zanimljivost.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...