Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

9 hours ago, Magia said:

Toliko momenata bih izdvojio u stvarno fenomenalnoj pobedi, ali jokicevski pas Smajlija za utrcavanje Madara u 4oj :Hail::Hail::Hail: 

Jos vise dobija na znacaju kada se uzme u obzir da su obojica 2000 godiste.

 

Uf kakav potez, baš je bilo malo prostora i za pas, i za završavanje.

 

Madar i pre toga pokazao samopouzdanje sa onim poenima posle skoka u napadu. Jeste bio relativno sam, al opet najmanji igrač na terenu to obično iznese napolje.

 

Na kraju šlag na tortu onaj ballhandling na kraju. Delimično rizično, ali opet izgledalo je kao da ne mogu da mu je uzmu nikada.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Inače, glavni utisak mi je da su svi naloženi na max, da su redovi zbijeni i da smo rešeni da se pobijemo za svaku loptu.

 

U avionu mi je recimo Nuna Lie izgledao kao da je na izlaznim vratima - uvek išo sam, usporen, smoren, ni sa kim nije pričao. Sinoć, nabrijan, fokusiran. Svaki dobar potez je proslavljao, onu trojku baš žestoko. Na kraju se iskakao sa navijačima kao nikad do sad.

 

Svi snimci Željka kako izlazi sa terena traju dok pokazuje na igrače i tu staju. A odmah posle toga, kad je došao do tunela, je tako proslavio da je cela tribina eksplodirala.

 

Očigledno je ekipa našpanovana i žestoko motivisana, ostaje nam samo da uživamo u martu mesecu i ovolikom broju utakmica.

  • Like 13
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa može da dobije sve do kraja... Najteže će biti protiv Monaka u gostima i kući sa OIijem. Real i Barsa mogu pasti a Efes je bez Micića duži period.

 

Šteta za poraze od Baskonije, Zvezde, Asvela i Valensije, mogao se napasti domaći teren u plej ofu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vas napad je stvarno fenomenalan. Juce sam imao utisak da se Virtus slabo sta pita i da samo od vas zavisi da li cete pogoditi ili promasiti. Ima tu dosta sitnih detalja u postavci napada koje stavljaju igrace u dobre pozicije da napadnu kos. Mislim Zeljko je po sitnicama i tim nekim detaljima i prepoznatljiv. Npr. kada se razmeni par dodavanja i odjednom Exum dobija loptu na 45 stepeni i krece da napada 1 na 1, dok je ostalih 8 igraca na drugoj strani. Naprave se kretnje tako da kad ovaj krene da napadne 1 na 1 odbrana ne moze ni da stigne da reaguje, ili su 2 poena ili 2 bacanja, s obzirom koliko je mocan Exum u tim situacijama.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mfmilan said:

Gde god da igra, Partizan sve redom kida...

 

https://streamable.com/djuwzu

 

Fantastično veče!

 

Vidi ga @uvrnuto u fokusu go do pasa, pao u trans k'o da kćerku udaje... 😁

 

10 hours ago, mfmilan said:

 

Arena ("Arena") je ustvari sajamska hala modifikovana za košarku. Trebali su da igraju ovde dok se ne završi nova, ali to baš ne ide po planu. A kako je EL odobrila ovo.. ne znam. Ako hoćeš u WC, izlaziš skroz napolje gde stoji 4 ToiToija. :smiley26:

 

Ovo je tribina na kojoj su bili svi navijači Partizana: https://pasteboard.co/nV3SHIU4JWGR.jpg

 

Ljuljalo se sve u 16. Baš smo se pitali da li je testirano za ovakvo opterećenje. Srećom, izdržalo je. 

 

Sad je Grobari attested and certified. 😎

 

1 hour ago, goofy said:

KVOTA ZA PARTIZAN OSVAJA EVROLIGU KROZ MESECE

Decembar - kvota 50

Januar - kvota 41

Februar - kvota 31

Mart - kvota 17

 

Do finala će pasti na solidnih 1.80. 😁

 

Smajli, otkako je Freestyler potonuo:

 

333900135_904771037309894_65350573025217

 

Andiamo a tutta forza!!!

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Pita se realno i ekipa Armanija, koja je svakako kvalitetom u top5 ekipa EL.

Sad su u seriji od 5 pobeda i imaju punu rotaciju igrača.

Pitanje je na šta će naši nosioci ličiti za samo 30ak sati. Juče su Exum, Panter, Ledej i Lesor dobili batina kao nikada od početka godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Del Piero said:

Vas napad je stvarno fenomenalan. Juce sam imao utisak da se Virtus slabo sta pita i da samo od vas zavisi da li cete pogoditi ili promasiti. Ima tu dosta sitnih detalja u postavci napada koje stavljaju igrace u dobre pozicije da napadnu kos. Mislim Zeljko je po sitnicama i tim nekim detaljima i prepoznatljiv. Npr. kada se razmeni par dodavanja i odjednom Exum dobija loptu na 45 stepeni i krece da napada 1 na 1, dok je ostalih 8 igraca na drugoj strani. Naprave se kretnje tako da kad ovaj krene da napadne 1 na 1 odbrana ne moze ni da stigne da reaguje, ili su 2 poena ili 2 bacanja, s obzirom koliko je mocan Exum u tim situacijama.

 

 

Ovo me je podsetilo na prošlogodišnju Željkovu izjavu, koja je tada izazvala dosta polemika:

 

Quote

– U Fenerbahčeu sam, poslednje godine kad sam radio, imao 120 opcija napada iz različitih polazaka, a sada sam u Partizanu na petnaestak. To iziskuje strašnu koncentraciju igrača. Sat i 45 minuta sada sam radio 5 na 0. Neki ne mogu da shvate najprostije stvari. I onda dođeš u situaciju da ti koji shvataju postaju nervozni. Ne pričam da zapamti poziciju, to je lakše, nego šta je svrha, počeo je Obradović.

 

I onda kad pogledaš - to je to. 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Cestitke komsije, gazite ka Top8! Ako ovako nastavite zasto ne i nesto vise? Srecno u nastavku pohoda!

 

p.s. auuu ovi snimci tribina koje se ljuljaju, da li je moguce? Mogao je ozbiljan incident da se desi, ne smem ni da zamislim. 

Uvrnuti divljao. :s_w:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Ova ekipa može da dobije sve do kraja... Najteže će biti protiv Monaka u gostima i kući sa OIijem. Real i Barsa mogu pasti a Efes je bez Micića duži period.

 

Šteta za poraze od Baskonije, Zvezde, Asvela i Valensije, mogao se napasti domaći teren u plej ofu.

Šteta za poraz od Zvezde? Jesi ti realan brate? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zahvaljujući ESPN – u, koji je objavio prosečnu posećenost svih NBA ekipa, dolazi se do zaključka da bi crno-beli imali šta da traže i u takvoj konkurenciji. Naime, sa pomenutim prosekom Partizan bi bio gledaniji od šest timova (Oklahoma, Indijana, Hjuston, Minesota, Nju Orleans). U opsegu od 17 do 18 hiljada nalazi se još 11 ekipa, te je jasno da Partizan ima statistiku za ponos.

 

Poređenja radi, najgledaniji tim u NBA ligi je svakako Čikago, čije utakmice prosečno gleda 20.383 navijača.

 

Daj Ostoja, montiraj tu tribinu za dogodine, da ih ostavimo sve u prašini 🙂

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...