Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, Eddard said:

SNS-ovski klubovi, SNS-ovski navijači, SNS-ovski obrasci ponašanja, SNS-ovsko društvo. Sve go kurac.

Bravo za Mirotića što je to javno rekao i što neće da se spušta u taj talog.

Mislim da je moj forumski opus dovoljan da ne bude nedoumica o mojim osjećanjima prema SNS-u. That being said, za konačnu ocjenu Mirotićevog izbora ću ipak sačekati da vidimo koliko para je dobio od PAO.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ja i oni nikad više ni u crkvu. Završili smo.

 

A do juce si kao isao sa Zvezdasima u crkvu?

 

Mirotic je rekao da nijedna pretnja nije dosla iz tabora kk Crvena Zvezda i tu je kraj svake price sto se tice Zvezde kao kluba.

 

Iz tabora Partizana je pisalo da im je dao svoju pravoslavnu rec da ce doci, takav je tekst bio na nezvanicnom portalu Partizana, ima i dalje da se procita.

 

To sto su neke budale pretile Miroticu na drustvenim mrezama to se desavalo i Voldenu i Kinziju. Pa nikada zbog toga ne bih napisao sa njima ni u crkvu vise. Imam normalne prijatelje navijace Partizana i to se nikada nece promeniti zbog nekih pojedinaca debila i pretnji po drustvenim mrezama sto je bio i obrnut slucaj.

 

O Miroticu su navijaci Zvezde pokazali sta misle, sprovodili zajedno humanitarne akcije, ovde na nasoj temi nisi mogao cuti ruznu rec o Miroticu bukvalno nikada cak ni sada kad je trebao da potpise. Cak sam usao na forum navijacke grupe da vidim sta oni pisu i oni su i dalje pisali sve najbolje o Miroticu nakon sto se pojavila vest da ce potpisati za Partizan. Udjem na popularnu stranicu dnevna doza prosecnog zvjezdasa da vidim sta tamo kazu ljudi u komentarima kad i tamo pisali sve najbolje u velikoj vecini tek po neka budala napisala "pi**a grobarska" i to je sve.

 

Ljudi sta se desava sa vama? Zasto generalizujete sve kad je napisao da je imao korektan odnos sa ljudima i Zvezde, i gde se moze videti da 95% navijaca Zvezde po drustvenim mrezama i dalje misli o Miroticu sve najbolje sve vreme?

 

Tuzno je sta ste ispisali na ovoj stranici sad.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Mislim da je moj forumski opus dovoljan da ne bude nedoumica o mojim osjećanjima prema SNS-u. That being said, za konačnu ocjenu Mirotićevog izbora ću ipak sačekati da vidimo koliko para je dobio od PAO.

 

Zašto, pa da je samo do para ne bi imao potrebe da izbacuje ovo saopštenje? Očigledno je čovek hteo da dođe da igra u Srbiji, da su mu najbolju ponudu dali iz KKP i da je nakon toga krenula kampanja vređanja i pretnji, koju smo imali i ranije, recimo Tarrence Kinsey i Kevin Punter slučajevi, ali njih to nije tangiralo. Nikolu očito jeste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Mislim da je moj forumski opus dovoljan da ne bude nedoumica o mojim osjećanjima prema SNS-u. That being said, za konačnu ocjenu Mirotićevog izbora ću ipak sačekati da vidimo koliko para je dobio od PAO.

 

Haha, dobra. Da ne bude KKP nudio 2m/y ali zbog uvreda otišao u Pao za 4m.

 

Kako god, posao je urađen i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ja i oni nikad više ni u crkvu. Završili smo.

Care moj, ne vidiš dalje od očiju, svojom malicioznošću samo demaskiraš sopstvenu glupost. Možda se svijet recipročno dijeli na ove i na one, ali generalizovati znači i banalizovati. 

Ovo je vjekovni defekt koji je evoluirao i koji se ne odnosi na mene i tebe ,nego na mentalnu crtu koja se prelila i na mog komšiju, i njegovog zeta i punicu. 

Devijantno je i potpuno uvrnuto ispljunuti takvu fekaliju, jer si promašio bazen svojim skokom. 

Izgranici filozofije "nismo isti" , prvi su medju jednakima koji su isti. 

Ovo je davno prevazišlo crveno-crni konflikt , a ti se i dalje valjaš u blatu i kontaminiraš sopstvenu svjest trivijalnim podjelama.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

 

Mirotic je rekao da nijedna pretnja nije dosla iz tabora kk Crvena Zvezda i tu je kraj svake price sto se tice Zvezde kao kluba.

 

 

 

Naravno, odakle ideja da su pretnje došle sa te strane. Logično je da su pretnje od navijača Reala, oprostili su mu prelazak u Barsu, ali KKP im je bio previše.

  • Like 12
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Kao navijaču Partizana žao mi je što je odlučio da ne dođe u Partizan, ali kao čovek potpuno podržavam njegovu odluku. Normalno je da ne želi da bude deo gungule i skurnje i da izlaže sebe i svoju porodicu neprijatnostima, da ga razne budale (kakvih je u Srbiji mali milion) presreću na ulici i viču mu da je izdajnik, janičar i ko zna kakve još odvratne reči. Srbija je društveno dno i svako normalan treba da se kloni toga. 

 

 

Edited by Skyglider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ko mu je onda pretio? 

 

i kako i cime?

 

 

jer do juce je bila veza Savica sa spanskim novinarima da pretnje uopste postoje, sad kad covek napisa da mu se pretilo, priznajemo da ipak nije Savic i spanski novinari, ali ipak su neki tamo internet navijaci…

 

jebote jel toliko tesko shvatiti i priznati u kakvoj jebenoj zemlji zivimo?

 

da je jedan od direktora telekoma potezao stolicu na igraca, ili smo i to izmislili, o pljuvanju da ne govorimo…

 

i da, ne verujem da je predsednik, ne lozim se toliko, ali isto tako sam ubedjen da je neki od fanatika poput ovog iz poste…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beonegro said:

Mislim da je moj forumski opus dovoljan da ne bude nedoumica o mojim osjećanjima prema SNS-u. That being said, za konačnu ocjenu Mirotićevog izbora ću ipak sačekati da vidimo koliko para je dobio od PAO.

 

Iskreno, klasična odjava od strane Mirote. Verovatno je u jednom trenutku shvatio da se zajebao i zaleteo, da će biti posmatran drugačijim očima, pa rikverc.

 

Ne pratim detaljno tamne kutke interneta, ali se ne sećam da sam video jedan novinski članak koji je kudio Mirotu, nisam ni na tviteru iskreno video da ga je bilo ko vređao. Čini mi se da sam video i da su se Delije oglasile da se zna njihov stav o Miroti i to je to, da ga cene i poštuju kao čoveka. Mislim da ni Čović nije nešto bockao.

 

Zasigurno ima bolida po insta i sl koji šalju šta stignu, ali to otprilike trpi i Ema Radujko.

 

Naravno, sve koji su mu pretili čak i tako, potpisani ili anonimno, nadam se da će prijaviti kome treba. Pa makar da im neko pokuca na vrata.

Edited by medobrundo
  • Like 31
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što je moglo da se desi, samo nagađam, je da su smradovi koji se kriju iza kluba Crvena Zvezda, kao njihovi navijači, udarili na moralne i religijske vrednosti Mirotića i njegove porodice. To je njega zabolelo i odlučio da ne dođe ovde. Ponoviću, nagađam.

 

Sama činjenica da je prećeno čoveku koji niti jednom rečju ni potezom nije nikoga uvredio, niti omalovažio bilo koga, tragična je do nesagledivih razmera. Dakle, došli smo do toga da najčasnije i najčistije ljude diskriminišemo. Ne znam koliko je još do dna, ali se samo nadam da nije daleko.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Haha, dobra. Da ne bude KKP nudio 2m/y ali zbog uvreda otišao u Pao za 4m.

 

Kako god, posao je urađen i to je to.

 

Mirota koji se cenjkao sa Barsom za svaki euro je sigurno bio spreman da igra u KKP/bilo kom klubu za manje para nego u PAO/bilo kom EL klubu :)))

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Naravno, odakle ideja da su pretnje došle sa te strane. Logično je da su pretnje od navijača Reala, oprostili su mu prelazak u Barsu, ali KKP im je bio previše.

 

Znaci ti smatras da je Mirotic slagao da mu pretnje nisu dosle iz tabora kk Crvena Zvezda kako je napisao da tu postoje dobri odnosi sa puno postovanja? Procitaj opet izjavu.

 

Ja mislim da je Mirotic jako dobar covek i da je iskren zato mu i verujem. Siguran sam da mu niko iz Zvezde nije pretio i ne zelim da razmisljam u pravcu da li Mirotic laze. To mi je ispod casti.

 

Ovo se verovatno odnosi na pretnje navijaca po drustvenim mrezama kojih je verovatno i bilo. Kao sto napisah ja te pretnje nigde nisam mogao da procitam a sve sto citam na internetu gde pisu navijaci Zvezde 99% ljudi o njemu misli sve najbolje svo ovo vreme.

 

Zar treba sve navijace Zvezde okarakterisati sa mafijom i sa njima ni u crkvu zbog 5-10 ili 50 idiota sa drustvenih mreza?

 

Ako je tako onda je i sa suprotne strane tako posto je preceno Voldenu i Kinziju i to je bilo dokazano pa je Kinzi i policijsku pratnju imao sve vreme dok je igrao za nas. A ja umem da odvojim idiote sa drustvenih mreza od normalnih navijaca Partizana i ne generalizujem sve da su mafija i sa njima ni u crkvu, cak su mi tih nekoliko prijatelja u par najboljih prijatelja u zivotu koje imam.

 

Pretuzno sve za citati. Cak mi je zao sto Mirotic nije dosao u Partizan da moram da citam sve ovo sad. Vec sam se pomirio sa tim da dolazi i ostavio nekoliko takvih upisa na nasoj temi gde sam mu pozeleo sve najbolje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Ono što je moglo da se desi, samo nagađam, je da su smradovi koji se kriju iza kluba Crvena Zvezda, kao njihovi navijači, udarili na moralne i religijske vrednosti Mirotića i njegove porodice. To je njega zabolelo i odlučio da ne dođe ovde. Ponoviću, nagađam.

 

Sama činjenica da je prećeno čoveku koji niti jednom rečju ni potezom nije nikoga uvredio, niti omalovažio bilo koga, tragična je do nesagledivih razmera. Dakle, došli smo do toga da najčasnije i najčistije ljude diskriminišemo. Ne znam koliko je još do dna, ali se samo nadam da nije daleko.

Ajde ne generalizuj na sve sad. Mi, radimo, diskriminišemo... Polako. Ima budala za izvoz ali nisu ga milioni uništavali na netu da bi se to sad podizalo na nivo svih.

 

............

I meni je pri čitanju medinog posta prvo palo na pamet "ko je sad pa Ema Radujko". :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Losa strana: sramota gde mi zivimo, ali nije da nam je Mirotic otvorio oci. Onima kojima je tek sada Mirotic otvorio oci mogu samo da kazem da je njima do j…

 

Dobra stvar: saga je zavrsena, konacno. Idemo dalje. Nadam se da smo imali plan B. Ajde da skockamo ekipu i da se vratimo kosarci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I sad će opet da se kmeči i viče da smo najgori narod i da ko poslednji izađe ugasi svetlo... Ti koji pričaju da smo najgori narod su najgori deo naroda.

 

Opet će se ići na osudu jedne grupe ljudi, a nikako da se skapira da kada prestanemo sa etiketiranjem i krenemo da kažnjavamo pojedince imenom i prezimenom, neće nam biti bolje.

 

Meni se ne bi svidelo da je prešao u KKP i zviždao bih mu svaku tekmu. Međutim, imati stav i zviždati nije protiv zakona.

 

I za mene je to i zdravo rivalstvo koje ni ne treba da se gasi, najbolje da se preleće kako ko stigne i nikom ništa.

 

Ali zato:

 

pretnja i uvreda na netu - zatvor

 

pretnja i uvreda uživo - zatvor

 

pljuvanje, gađanje - zatvor

 

itd.

 

Imenom i prezimenom. Pa da vidimo ko će.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kendrick said:

Mnogi su se smejali naručenim tekstovima preko katalonskih veza ali sada je jasno kao dan da je čovek bio izložen nenormalnim pritiscima i vređanjima od trenutka kako je postalo izgledno da želi u Partizan. 
 

Hteo sam da napravim nekakvo poređenje sa Slukasom i Spanulisom, ali onda sam se setio da Mirota nije kročio na Kalemegdan i da je u pitanju čista zloba i prljava navijačka opsesija. Takođe, nisu ni svi isti, niti je za očekivati da zato što su se neki nosili sa pritiscima i vređanima neko treći želi da se izlaže tome. 
 

Miroti sve najbolje, sjajan čovek i sjajan igrač, a pošto se ponovo nećemo

baviti skakaonicama, drukanjima po EL, spinčugama, nego verovatno nekolicini klinaca sa Instagrama koji su anomalija... sve najbolje i njima. 

 

9 minutes ago, realno *w said:

 

 

Naravno, odakle ideja da su pretnje došle sa te strane. Logično je da su pretnje od navijača Reala, oprostili su mu prelazak u Barsu, ali KKP im je bio previše.

 

Kao i npr. slucaj Madar ( ko je rekao Wolden,  Milutinov ).  Ah da, to je druga strana medalje koju ne želimo da priznamo i svesno je potiskujemo.

 

Stoke i debila ( koji svoje frustracije ispoljavaju na ovaj nacin ) je uvek bilo i nazalost bice sa obe strane, žalosno je što Vi ( a I dobra vecina sa moje strane brda) ne zeli to da prizna i ne daj bože osudi.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Želim mu svu sreću gde god da bude igrao, osim kada bude igrao protiv nas. 

 

That being said, da sam se našao u istoj situaciji i da mi je iko tako pretio, ne samo da bih potpisao za rivala, već me niko iz teretane ne bi izvukao, bio bih prvi na treningu i poslednji sa treninga (i ovo govorim kao neko ko ima porodicu i malo dete i kao neko ko je takve pretnje već prošao, doduše od strane režima i to kao dete). 

 

Pod preduslovom da je naše ponude zaista bilo, meni je ovaj odgovor dokaz racionalnog čoveka koji bira liniju manjeg otpora (a vrv i većeg novca), što zaista mogu da razumem, ali, ponavljam, ne bih tako reagovao. 

 

Znam sve, da ima idiota, bla bla bla, ali to je život, a život u strahu nije život.

 

Anyway, ajde da vidimo koga će sad naši da izvuku... ja lično imam jednog favorita, doduše baš je sirov, igrao letnju ligu za Kingse...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...