Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Alek The Great said:

Ako sam dobro skontao neko ovde laze, mi ili Misko. Plate su ili isplacene ili nisu.
El neko skontao koji je sadrzaj tog mejla koji je zavrsio u junk?

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

Šredingerova plata.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ako je istina ovo što Miško kaže, jedini na koga se trebamo ljutiti je Ostoja.

Jel stvarno mislis da je ispao problem zbog 75k doloresa? 

 

Smesne su to price, price za malu decu...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Stex said:

Jel stvarno mislis da je ispao problem zbog 75k doloresa? 

 

Smesne su to price, price za malu decu...

Miško je vešto napomenuo da je tražio povećanje od 75.000 $ u prvoj godini novog ugovora. Ko zna šta je tražio u drugoj i trećoj.

 

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira da li gelisha laze ili prica samo delimicnu istinu, jako pristojno saopstenje za razliku od nasih diletanata... Ne svidja mi se sto na dugi rok prekidamo sa njim, a Misko je ipak covek u ozbiljnoj lovi da bi sutra tek tako zbog neke kinte ili prospekta presao preko ovoga. Moze samo da nas kara jako da sve sto valja na ovom podneblju salje kod cokija. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije Miškova izjava delovala besno. Više kao da ne želi ni on da prekida sve odnose (jer, ko zna koliko se puta našao u ovakvoj situaciji), nego čeka da se u nekom trenutku strasti smire i nastavi saradnja, kad god to bilo.

 

11 minutes ago, Carl Johnson said:

Madar je kad je dosao potpisao 425/450/475, trazili su 550 sad, klub je odbio. U Feneru je dobio 800 po sezoni na dve godine.

Nije da znam kolike su plate ali ovo zvuči baš preterano. Koliko god da se plaća ne samo ono što se odmah dobija nego i talenat koji tek treba da procveta, to su velike pare za njega od ore dve sezone. Nisam siguran da bih prihvatio rast plate u ovom trenutku, a posebno što ne znamo koliko je ostalo u magli (cifra za 2. i 3. sezonu).

Link to comment
Share on other sites

Postoje 3 strane price i sve 3 su tuki.

1. Misko je surovi trgovac koga je usrala rising star nagrada i koji je odlucio da izmuze koliko moze iz toga. Ne znam dokle cemo da se snebivamo oko njegovih poteza.

2. Mi smo platili mladog prospekta, ulozili 2 godine u njegov razvoj, od njega dobili manje od ocekivanog, i sad kad je doslo vreme za naplatu toga, uvalio nam je khm... Stoga, nije cudno sto smo butthurt, ali smo situaciju ishendlali kao... Pa, naprdnjaci.

3. Yam se popisao po klubu od kog je mnogo dobio, odlucio da slusa zalizanog i ide za lovom. Let's see how that plays out.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, 40Wins said:

Bez obzira da li gelisha laze ili prica samo delimicnu istinu, jako pristojno saopstenje za razliku od nasih diletanata... Ne svidja mi se sto na dugi rok prekidamo sa njim, a Misko je ipak covek u ozbiljnoj lovi da bi sutra tek tako zbog neke kinte ili prospekta presao preko ovoga. Moze samo da nas kara jako da sve sto valja na ovom podneblju salje kod cokija. 

Misko bi pljunuo na svoju rec/obraz za 50 evra

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije Miškova izjava delovala besno. Više kao da ne želi ni on da prekida sve odnose (jer, ko zna koliko se puta našao u ovakvoj situaciji), nego čeka da se u nekom trenutku strasti smire i nastavi saradnja, kad god to bilo.

 

Nije da znam kolike su plate ali ovo zvuči baš preterano. Koliko god da se plaća ne samo ono što se odmah dobija nego i talenat koji tek treba da procveta, to su velike pare za njega od ore dve sezone. Nisam siguran da bih prihvatio rast plate u ovom trenutku, a posebno što ne znamo koliko je ostalo u magli (cifra za 2. i 3. sezonu).

Ovo sto sam napisao su njegove plate u prvoj, drugoj i trecoj godini ugovora.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Carl Johnson said:

Madar je kad je dosao potpisao 425/450/475,

Ovo sto sam napisao su njegove plate u prvoj, drugoj i trecoj godini ugovora.

Pa je l' to onda odgovara ovom delu što Ražnatović priča

 

Quote

"Madar je prihvatio da se raskid anulira i da ostane po starom ugovoru, međutim klub sada to više nije želeo i insistirao je da se ugovor produži, kako bi nakon odigrane sezone mogao da prihoduje obeštecenje bilo iz Evrope ili od NBA. Sasvim legitimno", dodao je Ražnatović.

Pa se zbog onog podvučenog došlo do te veće cifre za 75.000 odnosno sveukupno 550.000 hiljada

Link to comment
Share on other sites

Ako koga interesuje sto pise

Spoiler

The Mirotic case has no precedent. From the day it came out that Barca was kicking him out, he has been "closed" in half of EL and he is cleaning beans, undisturbed.
Until he received a call. And everyone knows what happens when the big one calls. Partizan is the big favorite for Mirotic.

In any case, this will only happen if an agreement is found between Barcelona and Mirotic. If and when that happens, it should be taken for granted that the next stop in his career will be Partizan.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTwister said:

Ako koga interesuje sto pise

  Hide contents

The Mirotic case has no precedent. From the day it came out that Barca was kicking him out, he has been "closed" in half of EL and he is cleaning beans, undisturbed.
Until he received a call. And everyone knows what happens when the big one calls. Partizan is the big favorite for Mirotic.

In any case, this will only happen if an agreement is found between Barcelona and Mirotic. If and when that happens, it should be taken for granted that the next stop in his career will be Partizan.

 

 

Meni samo nema smisla ni za njega ni za Partizan da on dodje. Imamo vec jako dobrog igraca na toj poziciji, nijedan od njih ne moze da se pomera ni na 3 ni na 5 sem u nekim specijalima, tako da bas ne razumem pricu oko njega uopste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Bez obzira da li gelisha laze ili prica samo delimicnu istinu, jako pristojno saopstenje za razliku od nasih diletanata... Ne svidja mi se sto na dugi rok prekidamo sa njim, a Misko je ipak covek u ozbiljnoj lovi da bi sutra tek tako zbog neke kinte ili prospekta presao preko ovoga. Moze samo da nas kara jako da sve sto valja na ovom podneblju salje kod cokija. 

 

The top agencies in EuroLeague Basketball (2022-23 season)
1. BeoBasket (60 Players)
2. You First (29 Players)
3. Octagon Europe (27 Players)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...