Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Kad vec bacamo sve na temu (dok se ne otvori nova), prema raznim portalima, Papa ostaje.

Pap je odličan igrač, očekivao je drugačiju ulogu. Svi smo.

U početku dok se u napadu mučio, davao se maksimalno u odbrani i čuvao je svojih 25 minuta. Bio je nekako vođa tima i pored krompira u statistici.

Kasnije je pred kraj sezone, Željko očekivano, smanjio akcije za njega u napadu i forsirao akcije za one koji prolaze. Pap je tada drastično pao sa energijom u odbrani sto mi se nije svidelo.
Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2023 at 12:25 AM, nbtn said:

Disclaimer: 8 piva

 

Samoljublje ideja velicine(optrostite za samoquote)

 

2 nekako ocekivana odlaska. Kako bih voleo ostanak ostatka ekipe I za sledecu sezonu nadajuci se da je ova 22/23 avantura svima donela napredak pre svega na mentalnom planu.

 

U trenutnoj situaciji, uz ozbiljniju ulogu proslogodisnjih momaka, fale nam kapitalci na pleju I centru. 

 

Nadajuci se sezoni bez povreda i vecoj ulozi Tristana, Balse I Smajlija jos jedan prospekt na 5.

 

Kljucan ostanak Pape I Nanelija, uz Trifu profilisanog kao 3/D prospekt sa sigurnijim sutem.

 

Nadajuci se da se konacno rasteretio balasta, uz Andjusu I Pantera prospekt na beku.

 

Ako ne I ako idemo bahato po taj trofej Euroleague, daj kapitalce, daj specijalce pa da bude majmun je usao u tenak, bice katastrofe.

 

Svakako, lep je osecaj produziti nosioice nakon ovakve sezone, neka to bude nova paradigma

Edited by nbtn
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad malo bivse Zeljkove igrace. Pozicija 4/5 bi mogla da se popuni sa Melijem. Verujem da ga je Armani preplacivao, ali koliko moze da uzme sad u ovim godinama pitanje je. A ako hoce i da osvoji nesto u zivotu mora da promeni taj klub.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bajern zagrizao za Madara.

5 minutes ago, jedibojan said:

Ajde malo ubijanje vremena (niti je neki info, niti moja zelja). Sta mislite o Tiboru Plajsu na 5?

Tip igrača kao Alen. Više se izvlači nego što je u reketu. Mislim da nama treba drugačiji tip.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jedibojan said:

Ajde malo ubijanje vremena (niti je neki info, niti moja zelja). Sta mislite o Tiboru Plajsu na 5?

Za ekipu koja navodno cilja F4 Pleiss je pomoćni igrač, a ja se i dalje nadam da će potpuno oporavljeni Balša Koprivica moći da pokrije tu ulogu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Beonegro said:

Za ekipu koja navodno cilja F4 Pleiss je pomoćni igrač, a ja se i dalje nadam da će potpuno oporavljeni Balša Koprivica moći da pokrije tu ulogu.

 

prva asocijacija na "balsha", mi je govedarica.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2023 at 9:13 PM, realno *w said:

Ništa momci, ja noćas putujem, obično je bilo nekih pojačanja u tom periodu, a sada se ne bih bunio da samo bude produženja. Skromno :default_coffee:

 

Ajde još Naneli, pa ću biti nekih 80% zadovoljan. Dantea naravno ne mogu prežalim, ali drago mi je da je makar otišao u NBA đto je toliko želeo, a ne u neki Monako ili slično.

 

Kasnim, ali mora :Hail: za ostanke Pantera i Ledeja. Što se Zeka tiče, jako je bitno da ne bude u situaciji kao prošle godine, tj da ima opciju. Umesto Papapeutra, neki igrač profilisan kao 3/4 i to ako se planira da Tristan dobije minute. Ledejove minute normalizovati, makar kad je ABA u pitanju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako već maštamo, Sikma kao bekap 4 i 5. 

A nešto realnije, Gidraitis umesto Papija.

Idealno obojica 🙂

Slukasa obožavam a imajući u vidu rastuću minutažu Jamadara možda i ima smila. Plus Jare kao neki treći / četvrti plej. 

Kad sve to sagledam, fali atletike, tako da mora centar da bude zver i/ili da dođe i Hezonja 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...