Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Ding Hao said:

Ovo je onaj jedan dan kad mi nije krivo što imam godina koliko ih imam, jer da ih imam manje ne bih imao uspomenu na tu titulu. Sretna godišnjica svima koji slave, pa da to ponovimo tamo negde za mesec dana... 

Sta da kaze @Stiletto kome se Jole Farcic potpisao onomad na sezonsku. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, rd_ said:

Kad se otprilike pustaju karte u prodaju?

 

Mene isto interesuje da li će sačekati da se odradi Madrid, pa ako se bude znalo da će biti 2 tekme da prodaju u paketu. 

Ima dovoljno dana između 2. i 3. tekme. 

 

Uglavnom, nema pravila, nekad su u paketu prodavali, nekad nedelju dana pre tekme. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uvrnuto said:

 

Mene isto interesuje da li će sačekati da se odradi Madrid, pa ako se bude znalo da će biti 2 tekme da prodaju u paketu. 

Ima dovoljno dana između 2. i 3. tekme. 

 

Uglavnom, nema pravila, nekad su u paketu prodavali, nekad nedelju dana pre tekme. 

 

Iskreno se nadam da neće čekati, nego da će tokom nedjelje pustiti za prvi meč, da se napadne ticketline svim raspoloživim sredstvima i rezerviše mjesto 😁

 

A ne vidim ni neku finansijsku logiku za formiranje paketa, nije kao da će ostati jedno jedino mjesto nepopunjeno.

Edited by Shonewizard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jel moze neko stručan ovde da ubaci opciju crnog srca kao emoji reakcije? Imamo samo crveno, a.k.a. diskriminacija.

 

Srecan Uskrs, naravno 🖤

 

Večito pitanje svuda. Ja generalno više koristim 🖤 u svakodnevnoj upotrebi, ali džaba.

Link to comment
Share on other sites

Mi jedino da kloniramo Zeka, ili da izmislimo eliksir mladosti i nakljukamo Papapetrua, ne vidim ko će da smiri Jabuselea... Biće užasno teško, jeste Real nestabilna ekipa ali su i pored toga jako kvalitetni na svakoj od pozicija (možda su najtanji na pleju, ali ne vidim da mi tu imamo nekakvu prednost...)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shonewizard said:

Skautiramo naravno 🙂 

 

Jabusele bi mogao da bude potencijalni problem.

 

Nema tu ništa "potencijalno" 😄

 

Ogroman problem, ajde što može direktno da nadigra Ledeja, nego što će tražiti mismečeve, a to rešava rutinski baš. Ako budemo dozvoljavali mismečeve u 5. sekundi napada, kao protiv Panatinaikosa, neće biti dobro.

 

Ledej će za makar neki egal u duelu sa njime, morati da pogodi poneku trojku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...