Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

18 minutes ago, Aman 2 said:

U prevodu nikako Smajli 😄

 

Bez brige, ja sam prošli put (nenamerno) jinxovala mučenog Smailagića, napisavši da ne može da pogodi svaku trojku. I onda je ispogađao šuteve. Tako da jinxovaću opet i neka to bude moj skromni doprinos 🙃

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

 

Bez brige, ja sam prošli put (nenamerno) jinxovala mučenog Smailagića, napisavši da ne može da pogodi svaku trojku. I onda je ispogađao šuteve. Tako da jinxovaću opet i neka to bude moj skromni doprinos 🙃

Drzim te za.... rec.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Znam da utakmicu kao ovu u Splitu nema potrebe detaljno analizirati, ali je ipak fenomen da mi nismo uspeli ništa dobro da uradimo u odbrani. Ne znam koliko će biti bolje u Italiji, ali evo samo dve stvari bih zamolio za sutra, da mi ne prorade tikovi opet:

 

1. Defanzivni skoče, ljubim te navrati sutra veče malo do nas, nismo se baš odavno videli i uželeo sam se tvog društva;

 

2. Dragi igrači KKP, ako se kojim slučajem desi događaj pod rednim brojem 1, gledajte da taj dar sa neba ne sjebete u prvoj sekundi poseda, hvala.

 

Ono veče u Splitu, kada nekako uspemo da iskontrolišemo skok, Panter dribla u aut, Lesoru izbijaju loptu iz ruke i primamo trojku, Lesora okružuje Kalajdžić i ovaj na ivici 5 sekundi, onu jednu loptu što nam pada u ruke niko ne uzima nego četiri igrača sprintaju u jebenu kontru. Znači ej, ne znate tranziciju, zajebite to nego svi na skok a onda polako i siguran prvi pas.

Link to comment
Share on other sites

Nakon malo vremena provedenog sa igračima, jedan od glavnih utisaka mi je vezan za Madara. Ovako bih ga opisao (on je ovaj žuti, crveni je bilo ko od ostalih igrača):

eS5naWY.gif

 

On je jedno dete, neozbiljno, nezrelo. Očekivati od njega da preuzme palicu i komanduje na terenu je potpuno nerealno. Ono što je do sad prikazivao je tačno ono gde se i uklapa - na tu svoju mladost i energiju izađe, uradi nešto, i to je to. Prilično nekonstantno, zato što mu je mozak all over the place. Za nešto ozbiljnije (da ne kažem da bi postao floor general) moraće prvo da izađe iz uloge malog Žućka van terena. I iz puberteta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mfmilan said:

Nakon malo vremena provedenog sa igračima, jedan od glavnih utisaka mi je vezan za Madara. Ovako bih ga opisao (on je ovaj žuti, crveni je bilo ko od ostalih igrača):

eS5naWY.gif

 

On je jedno dete, neozbiljno, nezrelo. Očekivati od njega da preuzme palicu i komanduje na terenu je potpuno nerealno. Ono što je do sad prikazivao je tačno ono gde se i uklapa - na tu svoju mladost i energiju izađe, uradi nešto, i to je to. Prilično nekonstantno, zato što mu je mozak all over the place. Za nešto ozbiljnije (da ne kažem da bi postao floor general) moraće prvo da izađe iz uloge malog Žućka van terena. I iz puberteta.

 

 

"Imam levu patiku,imam desnu patiku,

manimo patetiku,kad imamo patiku."

 

(stalno šaljem Konstrakti neke svoje stihove,

ne odgovara mi na mejlove)

  • Like 7
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Od starta samo jako, kost mora u kost,

Ako mislis preci, ovaj plejof most.

 

Ne sme im se razigrati, belineli marko,

Ako se to desi, psovace Zoc sunce žarko.

 

Kapitenu Kevine, desanku namesti,

Makar 80%, pokusaja u kos ti njima smesti.

 

Matija i Smajli, na skok ici treba,

U suprotnom od plejofa, slabo ima leba

 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Moja ćera je prvi put u životu samostalno izrazila želju da gleda Partizan, stoga im je bolje da odigraju k’o zmajevi da im ne šaljem @uvrnuto u svlačionicu! emoji1320.png

Ajmo bre!

 

Moja ćera je lično prisustvovala pobedi pre 3 godine, sa Trinkijem.

Lično prisustvuje i večeras, tako da - ja se ne brinem za rezultat.

  • Like 5
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

Haiku na stranu, ocekuje nas sasvim drugaciji mec od onog u Areni. Tada smo mi njih, zapravo, kick-startovali da dodju sebi i zaigraju mnogo bolje. Od tada su sve vreme u trci za plejof.

 

Bilo bi simbolicno da ih opet mi (ovog puta) iskljucimo iz te trke... znam samo da ce biti rovovski mec, tj mora biti inace smo najebali.

 

Oni mogu da se pohvale da su naredjali najjace EL timove poput Barse i Reala u gostima, za razliku od nas.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne dajem velike sanse na oba meca u Italiji. Zapravo, veceras imamo sanse, ali oni ce imati ogroman motiv sto zbog Arene, sto zbog bruke u proslom kolu. Protiv Armanija vec ne vidim nikakve sanse, s obzirom da su poceli da igraju jako dobro i u skladu sa kvalitetom koji imaju. Cak iako izgubimo imamo sasvim dobre sanse za top 8, pred poslednjih 6 kola, imamo 4 meca kod kuce i 2 na strani. Sa druge strane, ukoliko bi pobedili jednu od ove dve, bio bih maltene siguran u prolazak u top 8. 

 

S obzirom na zgusnut raspored, najbitnije ostaje da se niko ne povredi. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da za Top8 ambicije prosto moramo da dobijemo bar jednu od ove dve. Potrebno je do kraja minimum 4 pobede, a osim Pao kod kuce to bi znacilo da moramo da dobijemo sve tri top3 ekipe sto je bas nerealno, isto kao i Efes ili Monako u gostima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marvin said:

Ja bih rekao da za Top8 ambicije prosto moramo da dobijemo bar jednu od ove dve. Potrebno je do kraja minimum 4 pobede, a osim Pao kod kuce to bi znacilo da moramo da dobijemo sve tri top3 ekipe sto je bas nerealno, isto kao i Efes ili Monako u gostima

 

Verujem da ce se ici i sa 17-17 jer dosta timova koji se bore za poslednja 2 mesta imaju los raspored. Takodje, verujem da cemo lakse pobediti Monako u gostima nego Armani definitivno, a verovatno i nego Virtus koji ima vruc domaci teren. Ali da se ne bavimo kalkulacijama, uzivajmo u putu 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...