Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ne znam dal je neko pre pisao, izvinjavam se ako jeste.

Zašto se aman ne puste ljudi na nivo 200 za ovakve tekme? Evo večeras 3500 ljudi (malo manje) na snimku izgleda kao prazna hala. Kome se sa time šteti? Šta, ljudi sa sezonskim za mesta dole a koji se nisu pojavili će se ljutiti? Dosta debilna odluka a vrlo laka za rešiti. 

Lično obožavam ove utakmice jer se sve skoro čuje u hali i dođu ljudi koji očigledno baš vole Partizan i košarku 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Shikamaru said:

*lično nekad FMP mrzim i više od zvezde (ovde ubaciti foru koju želite) jer toliko mi je degutantno celo njihovo postojanje kao zvezdina filijala i uvek protiv nas izađu kao da im je poslednja dok protiv komšija se Ulubaj mora klupirati da ne bi slučajno dao koš za pobedu kao onomad. Odvratno. (rant over)

 

Pisi cesce i obavezno malim slovima naziv KKCZ! 😉 

Link to comment
Share on other sites

Brodi je dobar igrač, korisniji je u rotaciji od Tristana. Čita igru lepo, slab u skoku ali ume da igra košarku.

Tristan osim dobrog šuta za svoju visinu je apsolutno izgubljen i u napadu i odbrani, mentalno totalno nezreo i upitnog stava.

Da nije pritiska da Tristan igra, mislim da bi Brodi imao svoje minute.

Na kraju mislim da će od svih naših mladih igrača Smajli najviše dogurati. On uči i napreduje, sporo ali ide na bolje čak i njegovo citanje u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mfmilan said:

Meni se ovo učinilo kao da je Željko sebi napravio alibi. Morao bih da pogledam detaljnije tih 5 minuta, pošto sam gledao na slavi pa nisam baš sa punom pažnjom, ali ne bih rekao da je Željko uradio sve što je mogao ali da oni jednostavno numeju.

 

 

 

Ne znam, meni je ovo na vreme i dovoljno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 stvari su jako bitne sinoc:

 

1.Na Alena i Trifu se moze racunati, odlicno su igrali dok nije umor ih uhvatio i to jeste problem, pogotovo za Smajlija koji vise od 5 6 min u cugu ne moze. 

 

2.Ponovo se sveo na mizeran broj poena top aba plej, Trifa iako ima preko 2m,bez problem brani igrace od 180cm sto mi je bas nerealno, ni malo lako nogama nije ih pratiti, a onda uskladiti pokrete i ne napraviti faul ako krenu pri prodor. Takodje tu je Yam prvih 5 6 min odlicno parirao, jeste napravio 2 faula, ali posao je uradjen i dato je do znanja Frejzeru da mnogo ne talasa. 

 

Danas bez Pap-a, Naneli samo 8 minuta a delovalo je da se lagano moze i bez njih, protiv top 5 6 ekipe u ligi, Lesor stvarno je masina, posle Kabe unistio je i Izundua(slicni tipovi centara su, naravno Kaba je bolji). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

@Shikamaru ma mala slova su mali problem...

Iskuliraj sa tom mrznjom, nije zdravo. Da ne sirimo offtopic dalje. Svako dobro!

 

Pogledaj kako se kod vas nazivaju igrači, a posebno trener Partizana, napiši nekad i u svom dvorištu da će ih pojesti mržnja i kompleksi.

A o malom početnom, ili je vaših 60%+ nepismeno, ili; navesti po želji problem koji imaju. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Instinkt said:

 

Pogledaj kako se kod vas nazivaju igrači, a posebno trener Partizana, napiši nekad i u svom dvorištu da će ih pojesti mržnja i kompleksi.

A o malom početnom, ili je vaših 60%+ nepismeno, ili; navesti po želji problem koji imaju. 

 

 

Kod nas je donekle i razumljivo što ima takvih jer je RSB forum ugašen,ali Avangarda kod vas i dalje radi.

You lucky bastards.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Instinkt said:

 

Pa sad pravite vašu avangardu ovde? Ili rsb? 

 

Naravno da ne, već je primetan upad novih članova nakon gašenja tog foruma i bilo je za očekivati da će negde tražiti uhlebljenje. Do tada niko nije pisao Partizan malim slovom,a verujem da će i ta ekipa uskoro otići odavde kad vide da forum nije u njihovom fazonu.

Edited by propolis
Zanimljiv je i tvoj način, napad je najbolja odbrana.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije da se gadite na vređanje košarkaša i trenera Partizana. Niko da napiše dosta, nije vam ovo rsb/avangarda/partizannet, poješće vas mržnja. Ali zato malo malo pa se ovde spočitava malo početno slovo, iako se kod nas primetno kulturnije i sa više poštovanja piše o vašim igračima i treneru. Da neko napiše da su igrači Zvezde džiberi i klošari, a trener pedofil, ne bi naišlo na odobravanje a još manje podršku 9 od 10 pristalica Partizana na ovom podforumu. 

Nije ovo upućeno tebi, a ni kooinu, al ako vam smeta tako nešto, a nadam se da da; onda krenite iz svog dvorišta jer je tamo festival uličarenja

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Pogledaj kako se kod vas nazivaju igrači, a posebno trener Partizana, napiši nekad i u svom dvorištu da će ih pojesti mržnja i kompleksi.

A o malom početnom, ili je vaših 60%+ nepismeno, ili; navesti po želji problem koji imaju. 

 

B1: 😄 grohotom se smijem. Ko je pominjao komplekse? 

B2: ne znam, evo ti daj dijagnozu... 

 

Dao sam coveku (i to zamisli komsiji za kojeg bi vecinu onih sa "moje strane" bolelo uvo da zglajzne i da mu preostale opcije budu prtz.net ili avangarda) dobronameran savet. Zamisli, isto sam nekoliko puta kod nas na temi docekao slicne upise, i to sa manje empatije, a neki su cak i banovani, jer su bili u fazonu slicne retorike. koja cak nije ni RSB nego nesto jos gore, level prtzn.net samo crveno-belo.

p.s. kad nam trener bude pedofil ja cu ga prvi nazvati tako i osuditi za te postupke.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dobar u piku said:

2 stvari su jako bitne sinoc:

 

1.Na Alena i Trifu se moze racunati, odlicno su igrali dok nije umor ih uhvatio i to jeste problem, pogotovo za Smajlija koji vise od 5 6 min u cugu ne moze. 

 

2.Ponovo se sveo na mizeran broj poena top aba plej, Trifa iako ima preko 2m,bez problem brani igrace od 180cm sto mi je bas nerealno, ni malo lako nogama nije ih pratiti, a onda uskladiti pokrete i ne napraviti faul ako krenu pri prodor. Takodje tu je Yam prvih 5 6 min odlicno parirao, jeste napravio 2 faula, ali posao je uradjen i dato je do znanja Frejzeru da mnogo ne talasa. 

 

Danas bez Pap-a, Naneli samo 8 minuta a delovalo je da se lagano moze i bez njih, protiv top 5 6 ekipe u ligi, Lesor stvarno je masina, posle Kabe unistio je i Izundua(slicni tipovi centara su, naravno Kaba je bolji). 

 

 

1. Svakako. Videli smo 2 lica Trifunovića: a) gde je prašinar u kvalitetnoj postavi, što može da izvede i da se uklopi;  b) gde pomisli da može da bude nešto više, pa 40 sekundi zadnjeg minuta izgubi 3 lopte, što je verovatno aspolutni rekord. 

Alen gradi svoje samopouzdanje, deluje da to ide kako treba.

 

2. I sa ovim se slažem. Opet se vraćamo na 100 puta pričanu priču, da su nama često veći problem ove maksimalno timske ekipe, nego pojedinci, ma kako kvalitetni bili. 

 

Lesor se juče nije oznojao, a imao je 14 poena, 18 indeks i +20 sa njime na terenu. Da je bilo potrebe da igra 30-35 min kao u EL, lagano bi išao preko 40 sa indeksom.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, realno *w said:

 

 

1. Svakako. Videli smo 2 lica Trifunovića: a) gde je prašinar u kvalitetnoj postavi, što može da izvede i da se uklopi;  b) gde pomisli da može da bude nešto više, pa 40 sekundi zadnjeg minuta izgubi 3 lopte, što je verovatno aspolutni rekord. 

Alen gradi svoje samopouzdanje, deluje da to ide kako treba.

 

2. I sa ovim se slažem. Opet se vraćamo na 100 puta pričanu priču, da su nama često veći problem ove maksimalno timske ekipe, nego pojedinci, ma kako kvalitetni bili. 

 

Lesor se juče nije oznojao, a imao je 14 poena, 18 indeks i +20 sa njime na terenu. Da je bilo potrebe da igra 30-35 min kao u EL, lagano bi išao preko 40 sa indeksom.

Bitno je reci da tu zavrsnicu gde jeste Trifa bio alfa u toj postavi je igrao posle mnogo provedenog vremena na terenu, nije on navikao da gilja kao Ledej, Lesor ili Kevin, a ceo mec je bio u odbrani odlican. Ali jeste i ja imam utisak da on treba sa azdajama da igra, gde bi biti primarni defanzivac na spoljnoj liniji, a s druge strane u napadu sem otvorenih suteva ili nekog sigurnog prodora nebi trebao drugo nista raditi. 

 

 

Smajli i Lesor su odlicna kombinacija jer su totalno razliciti centri,a sam Smajli je i posle godine do povreda i dolaska Lesora(gde je prekomandovan na 4) pokazao da je sasvim dobar igrac na 5, sto se ne moze reci kad igra na 4.

 

 

Dobra je stvar sto nije centar nego 4,ali taj igrac na 4 je trebao biti daleko kvalitetniji od Brodza, tipa Singlton. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

a) gde je prašinar u kvalitetnoj postavi, što može da izvede i da se uklopi;


Nisam prokomentarisao njegovu ulogu protiv Efesa na početku utakmice. Smorio je Vasu, udavio ga je na startu. Iznudio faul u napadu čini mi se, imao skok u napadu, nakon toga koš, još da je bućnuo onaj airball u koš bilo bi vrhunsko prašinarenje. Što se mene tiče, bio bih zadovoljan da se isprofiliše u takvog igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da je bolje da svaki od ovih mladjih igraca kod vas igra 5 minuta u petorci okruzen vasim najboljim igracima, nego da se skupe svi djuture i posalju na parket. A to se neretko desava u ABA ligi, posalje se mlada petorka i kao ajde igrajte. Za mene je to kontraproduktivno. Bolje da igraju okruzenim najjacim igracima, imace manju odgovornost i znace tacno svoju ulogu. Ako kad igraju svi zajedno deluje da nisu sigurni ni ko sta treba da radi i svi su na gubitku. Zato meni nije ni cudno kad se posalje neka takva petorka a onda im Mega utrpa 20 poena za 5 minuta. Nije EL toliki bauk da se ne moze izdrzati 10 minuta Trifunovica sa Panterom, Exumom, Ledayom i Lessortom. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da je bolje da svaki od ovih mladjih igraca kod vas igra 5 minuta u petorci okruzen vasim najboljim igracima, nego da se skupe svi djuture i posalju na parket. A to se neretko desava u ABA ligi, posalje se mlada petorka i kao ajde igrajte. Za mene je to kontraproduktivno. Bolje da igraju okruzenim najjacim igracima, imace manju odgovornost i znace tacno svoju ulogu. Ako kad igraju svi zajedno deluje da nisu sigurni ni ko sta treba da radi i svi su na gubitku. Zato meni nije ni cudno kad se posalje neka takva petorka a onda im Mega utrpa 20 poena za 5 minuta. Nije EL toliki bauk da se ne moze izdrzati 10 minuta Trifunovica sa Panterom, Exumom, Ledayom i Lessortom. 

Ništa njima to ne znaci jer će u toj situaciji biti peta opcija u napadu i prva rupa u odbrani.

Više sam za ovo kao juče daj im četvrtinu i nek pokažu koliko mogu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Del Piero said:

Moje misljenje je da je bolje da svaki od ovih mladjih igraca kod vas igra 5 minuta u petorci okruzen vasim najboljim igracima, nego da se skupe svi djuture i posalju na parket. A to se neretko desava u ABA ligi, posalje se mlada petorka i kao ajde igrajte. Za mene je to kontraproduktivno. Bolje da igraju okruzenim najjacim igracima, imace manju odgovornost i znace tacno svoju ulogu. Ako kad igraju svi zajedno deluje da nisu sigurni ni ko sta treba da radi i svi su na gubitku. Zato meni nije ni cudno kad se posalje neka takva petorka a onda im Mega utrpa 20 poena za 5 minuta. Nije EL toliki bauk da se ne moze izdrzati 10 minuta Trifunovica sa Panterom, Exumom, Ledayom i Lessortom. 

Da se nadovezem...DV koji je znao da profilise mlade igrače je tako radio. Onda neki uspiju a neki ne. Poslednji produkt takvog rada je Lučić. Generacija ruža koje će procvetati je više bila prinuda nego izbor u datoj situaciji. Iako su mnogi dosegli vrhunske karijere. I tu je bilo miksa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...