Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

A gdje to piše? Ovo nikad igrač? 

 

Lazić nije mlitav ali ga prolazi svaki igrač kog čuva što ti se svede na isto. 

 

Hbt, ljudi pljuju svoje igrače na matičnoj temi a onda dođu ovdje da ih brane. 😂

 

Jel ovo ono samo mi možemo svojima da kažemo "N" word? 😁

 

Ma jok, ja redovno opljunem Lazića kad je Zvezdin sistem raspad, jer tada deluje kao amater. Često ga pošaljem i u penziju. Međutim, on je od dolaska Duška sasvim dobar, kao i Zvezdina odbrana i prilično je ugušio Pantera npr.

 

Pisao sam pre koji dan. On je kao lakmus papir. I on ima smisla na terenu, kada igra ima smisla. 

 

On nema nikakav poseban kvalitet, ali jeste defanzivno dobar i poštuje i najmanji zadatak dogovoren. Primera radi, skoro sam ga ispljuvao na utakmici kako je Luka posle rolla i viška trebalo da izbaci pas samom igraču, ali je Lazic stajao na cm od Vildoze i viška stoga nije bilo. Tek sam kući video da je Lazic ustvari pravi unapred trenirani leđni blok Vildozi, ali da Vildoza ustvari nije ispoštovao akciju.

 

Ne pišem ovo na KKP temi da bih nešto tatisao, poenta je i da u KKPu verovatno ima igrača koji mogu da se koriste kao lakmus papir i koji poštuju dogovor, a deluju lošije jer drugi oko njih ne poštuju. A budu prvi na udaru jer im je nominalni kvalitet nizak. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

 

Prijatelju, kako da ti kažem, oni su mekaniji od nas. Mrljavi Nedović, nejaki Petrušev, penzosi Radulja i Marković, nikad igrač Lazić...

 

Kad je Ivanović dolazio kod njih isto je bila priča kako će pola tima ili otići ili ispustiti dušu na drugom treningu. Pa evo ih svih još uvijek tu.

 

Bilo je samo potrebno da im neko zavrne jaja kao na ovom gifu dole pa da počnu da trče k'o navijeni.

 

spacer.png

 

Treba prepisivati neke stvari od komšija, nema ništa loše u tom.

 

36 minutes ago, Karakondzula! said:

Samopouzdanje je ok. Vera u svoje igrace je ok...

Ali ono mrljavi Nedovic, nejaki Petrusev, masni Davidovac, grbavi Dobric, nikad igrac ovaj, nikad igrac onaj... Tu je vas problem...

Klasicno potcenjivanje koje nema potporu u realnosti...

Izvinite na upadu. Malo mi bode oci kad se tako pise o igracima koje cenim.

 

10 minutes ago, medobrundo said:

Ali upotrebiti Lazića u kontekstu mlitavosti. Jedino ako čovek zna nesto što drugi ne znaju 🙂

 

2 minutes ago, Wingwalker said:
10 minutes ago, medobrundo said:
Ali upotrebiti Lazića u kontekstu mlitavosti. Jedino ako čovek zna nesto što drugi ne znaju emoji846.png

Uhhh...heavy.

 

Ovo će svakako završiti na tati ili u smeću pa ću iskoristiti priliku da prikažem slikovito kako izgleda gro diskusija sa vama, čast izuzecima. 

 

Osoba A napiše post.

 

Osoba B replicira, pritom izvuče neke svoje zaključke na volšeban način, izmiješa cijeli post da bi mu više odgovarao, nadoda i nabiberi po svom ukusu.

 

Osoba C izvuče ovo nadrobljeno i nabibereno i spočita osobi A koja ništa slično nije rekla. Ubaci i neki infantilni fazon da bi bio kul osnovcima iz svoje fan grupe.

 

Osoba D se ubacuje ničim izazvana da nabaci petaka osobi C kako je samo kvalitetan spust napravio. 

 

Nakon ovog se obično više niko i ne sjeća šta je predmet rasprave, komšije slave, 5:0 za nas, Kosovo je Srbija!

 

Svaka čast.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

 

 

 

Ovo će svakako završiti na tati ili u smeću pa ću iskoristiti priliku da prikažem slikovito kako izgleda gro diskusija sa vama, čast izuzecima. 

 

Osoba A napiše post.

 

Osoba B replicira, pritom izvuče neke svoje zaključke na volšeban način, izmiješa cijeli post da bi mu više odgovarao, nadoda i nabiberi po svom ukusu.

 

Osoba C izvuče ovo nadrobljeno i nabibereno i spočita osobi A koja ništa slično nije rekla. Ubaci i neki infantilni fazon da bi bio kul osnovcima iz svoje fan grupe.

 

Osoba D se ubacuje ničim izazvana da nabaci petaka osobi C kako je samo kvalitetan spust napravio. 

 

Nakon ovog se obično više niko i ne sjeća šta je predmet rasprave, komšije slave, 5:0 za nas, Kosovo je Srbija!

 

Svaka čast.

 

Iskoristio sam epitet mlitav, umesto mekan, koji si ti upotrebio. Moja greška, iako su manje više sinonimi.

 

Bukvalno si napisao da su igrači Zvezde mekaniji, i onda u nabrajanju naveo Lazića. Na to sam se našalio, jer je u najmanju ruku smešno - kao da si napisao da je Kuzmic nizak, Nedovic spor, Lessort slab 🙂

 

Posle i pristojno obrazložio.

 

Tvoj kvotovani post i jeste za tatu, sa svim umetnutim generalizacijama (nije ni za tamo, ali nema gde drugde).

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, medobrundo said:

Bukvalno si napisao da su igrači Zvezde mekaniji, i onda u nabrajanju naveo Lazića.

 

Izvini kad te prolazi ko god hoće a ti možeš samo da napraviš faul a često ne stigneš ni to, ima li razlike ako si bukvalno nejač ili si građen kao šifonjer? U tom smislu Laza vam je najmekaniji u timu jbg. Cifre ne lažu.

Edited by Son_of_a_gun
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

Izvini kad te prolazi ko god hoće a ti možeš samo da napraviš faul a često ne stigneš ni to, ima li razlike ako si bukvalno nejač ili si građen kao šifonjer? U tom smislu Laza vam je najmekaniji u timu jbg. Cifre ne lažu.

 

Dobro, bitno da smo se saglasili da si rekao da je mekan 🙂 oko ostatka se ne slažemo, ali dobro.

Link to comment
Share on other sites

Samo se plasim da odgovor nije u domenu teorija zavere o njemu i njegovoj motivaciji povratka u KKP....jer je i laicima jasno sta ne treba raditi na terenu...a konstantno se radi.

 

Price da imamo mali iq ne piju vodu.

 

Ni Duletovi timovi ga nisu imali (minus Kec), pa su tacno znali sta i kada da rade. Kod njega sigurno nisu polazila bespotrebna i glupa preuzimanja/iskakanja ovoliko dugo, u ovoj kolicini, sa daleko manje inteligentnim i daleko vise limitiranim igracima.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

Samo se plasim da odgovor nije u domenu teorija zavere o njemu i njegovoj motivaciji povratka u KKP....jer je i laicima jasno sta ne treba raditi na terenu...a konstantno se radi.

 

Daj makar jednu teoriju zavere posto nisam cuo ni jednu do sada. Sto se vratio, koji je to nekosarkaski motiv?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al' kad čujem da su pali psiholodžikal. Važi.

 

Ako već igrači umeju da se ponašaju kao profiji i počnu da zatežu na prvu naznaku kašnjenja plate onda neka to isto rade u drugom smeru i opravdaju lepe pare koje dobijaju tako što će dati sve od sebe da se izvuku iz kanala. To uključuje i ličnu pripremu, fizičku i psihološku, razgovor, dodatni rad, šta god... Oni, kao i trener nisu debelo plaćeni samo kao pojedinci nego i da doprinesu grupi, funkcionišu kao tim i donesu zajednički rezultat. 

 

Lesor bratina je van ove priče, za njega uvek ide piće na račun kuće.

 

Kad se potegne tako nešto, uvek mi na pamet padne Asano u FK. Otišao je kako je otišao, bilo je raznih komentara, ali posle se ispostavilo da je istina sve na šta se žalio. Međutim, bez obzira na kašnjenje primanja, do poslednjeg dana, pre nego je rekao "dosta", je bio primer u ponašanju, borbenosti i odgovornosti, nezavisno od limitiranih fudbalskih kvaliteta. Od mene zato nikad ni reč protiv njega.

Edited by Barkley#34
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nadu crpim iz toga da je Lessort od balvana postao bratina, Papapetru od bojkota zbog repke Ćaća, i ostali mogu istim putem samim tim što znamo koji su njihovi krajnji dometi.

Željko mora da ovu bandu dovede u red kako zna i umije, a umije, to ne govorim ja nego rezultati iza njega.

Plus je imao ovakve epizode i u Fenjerbakćeu pa svi znamo kako se to završilo.

Bez obzira, #teamzeljko all the way.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sutra se lomi EL sezona. Ko misli da je vazno samo razvijati mlade kako bismo bili kompetentni protiv Zvezde u plejofu ABA lige, laze sam sebe. EL je sada, ko zna da li i kada, a nase sanse za plejof su sasvim realne jos uvek, matematicki.

 

Zato nek se jebeno vise dovedu u red, neophodno je da zaigraju sutra kao u perodu Milano-Makabi i ne plase se svoje senke u neizvesnoj zavrsnici. Ajde bre, nisu to deca vec preiskusni igraci.

 

Volim ja Pantera, ali ne vidim sto se kaznjava Naneli, zasto ne zapocinje meceve i zasto igra malo. Ta petorka i 2nd unit su nam i doneli ono malo rezultata/pobeda sto imamo.

 

Nun je dosta kompetentniji sa Jamom u petorci, nego sto je Jam sa Panterom Ciglom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

Uf kakva diskusija na poslednjih par strana. Sutra igramo tekmu, mozemo li malo o tome? Jel gledao neko Asvel, imamo li kakve sanse?

Igrali mi sa njima, prva utakmica u evroligi sa Ivanovićem na mestu trenera. Izuzetno fizički jaka ekipa, možda i najfizikalnija u Evroligi. Samim tim su dobri na skoku, plus imaju toranj pod košem u vidu Falla. U stanju su da stegnu odbranu i da isprate sve. 

 

Protiv nas nisu igrali De Kolo i Lovernj koji su bili povređeni (Lovernj i dalje ako se ne varam, Metjuz je zaboravio pasoš. Dobiše Barselonu u prošlom kolu u gostima, ali su pre toga lagano izgubili od Monaka i PAO. Prilično nestalna forma.

 

Izbaciti Falla iz igre što ranije, nemate baš sjajan mečap za njega. Možda bi Smajilagić mogao par minuta na 5 pa da ga razvuče šutem. Lesor jeste brz i dobro se pozicionira pod košem ali nema šut sa distance da bi otvorio reket.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde gledajte sutra opet da izgubite,da Panter sutira 2 od 17,naravno da svi sutevi budu preko ruke van balansa,Madar i Naneli odma klupiranje posle prve greske bez povratka do kraja tekme,Andjusic neka nam kreira igru iz pika a ako zagusti nek uputi na niski post ona njegova legendarna dodavanja  koja ili zavrse u autu ili putuju citavu vecnost do centra....i obavezno posle tekme video analiza meca gde ce neko(nikako K.Panter) imati -14......

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...