Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

On 7/19/2022 at 5:43 PM, Milos 3.14 said:

Priča da ima i ta ABA za mlade igrače je priča koju slušam na KK CZ topiku godinama, nema od toga ništa.

Sa ovim se slazem

Prica kako ce jedni pre svega da krvare kolena u evroligi a za abu ako zatreba da priskoce dok ce ostali da odradjuju posao mislim moze to ali u crtanom filmu

Samo da, posle neke budi bog s nama utakmice ne slusam price o umoru aerodromu putovanjima duplom kolu itd sve to nas ceka i sve to znamo i sada pa molim lepo pravi ekipu u skladu sa tim

 

A sada ozbiljno

22 hours ago, Luchifer89 said:

Kk partizan 2022/23 - Lana's coming home,  multiple times

Posle neke tekme, (da me ubijes ne mogu da se setim koje, gostovanje neko gledao u pabu sa ortacima) znam da sam bas bio nesto smoren ono ubijen u pojam nasom igrom, i tako se nalivam pivom i mislim se...

 

Da zamolimo mi gospodju Lanu da dodje na neku tekmu u arenu da skine sns-ovsko prokletstvo, dzaba i zoc i lova i panter ne vredi... lana bi to mogla, nije nerealno sta mislim da je one godine kad je bila korona ona trebala nesto da dolazi u evropu (budimpesta) pa to je tu u komsiluku, ocas posla eto  nje na nikola tesla i baam arena, posle obidje malo kalemegdan, vojni muzej i odvedemo goscu na neke cevape svratimo i u kkp shop kupimo neku maju na popustu i dosta ako zatreba jos nesto za srecan put nije problem kad je beg bio cicija... u svakom slucaju izasla bi znatno jeftinije od nekih nasih "pojacanja" a i nema opasnosti od kasnijeg bat-a

Ne znam sta vaskolika javnost misli o svemu tome

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Pa sta je sad, gde je eksplozivna naprava?

 

Došao je Papapetrou, malo li je? Problem je taj što su neki rečenicu 'u narednih 5 dana' shvatili kao 'za 5 dana' 😂

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da je zbunjujuce u toj izjavi bio deo “najvece pojacanje do sada” ili “glavno pojacanje” ili nesto u tom stilu.

mislim, svaka cast Papapetru, sjajan igrac, jedan od omiljenijih na toj poziciji u EL, ali mislim da ga mnogi ne smatraju vecim pojacanjem od Pantera, Nunalija…

 

Samo kazem.

Link to comment
Share on other sites

Au rođaci, pa Ostoja je napravio kzš za igrača pa predstavio kadeta.

 

Pa je pre par meseci najavio najznačajniji dan i napraviše etim.

 

Sad najavio najveće pojačanje i virka kroz Žocov prozor ne bi li video šta piše na tabli...

 

danilo-bata.gif

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jedibojan said:

Jel pratio neko klince iz Dunava? Vidim da Tanas mladji ima 17p i 8.4sk u proseku. Jovanovic i Radovanovic malo skromniji, ali 18 godina...

Radovanovic mi se dojmio ono malo sto je igrao za A tim

 

Prva asocijacija na malđeg Tanaskovića je kako ga Trinkijeri pre par sezona dovikuje "Duuuuuleeee". 😄 Baš mi bilo upečatljivo na tekmama.

 

Inače, potpisao je za Igokeu na 3 godine. Tamo je i stariji Tanasković.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Papapetru za Mozzart Sport: Partizan možda nema najveći budžet, ali bićemo najborbeniji

 

"Novi košarkaš Partizana Joanis Papapetru kaže da je Željko Obradović odigrao važnu ulogu u njegovom dolasku među crno-bele." #Obraeffect

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/papapetru-za-mozzart-sport-partizan-mozda-nema-najveci-budzet-ali-bicemo-najborbeniji/425732

 

 

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fillam said:

Platili ga više da to ispriča 😄

 

Jok. U pitanju je ista igra koju igra i Covic, samo na razlicite teme.

 

Covic potencira placanje poreza jer ga KKP ne placa. Ostoja potencira motivaciju dovodjenja igraca kod velikog trenera, jer KKCZ nema velikog trenera. I jedno i drugo je smesno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sam B said:

 

Jok. U pitanju je ista igra koju igra i Covic, samo na razlicite teme.

 

Covic potencira placanje poreza jer ga KKP ne placa. Ostoja potencira motivaciju dovodjenja igraca kod velikog trenera, jer KKCZ nema velikog trenera. I jedno i drugo je smesno. 

 

Da, pošto je neverovatno za poverovati da je jedan košarkaš motivisan da igra za najveće trenersko ime u Evropi. Logičnije je da jedan Ostoja kaže strancu: 'E znaš šta, ajde ti naglasi da voliš što ti je Željko trener, to nam je alibi za tvoju platu, ako me razumeš'. I onda ga stranac razume, i uradi to.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fillam said:

 

Da, pošto je neverovatno za poverovati da je jedan košarkaš motivisan da igra za najveće trenersko ime u Evropi. Logičnije je da jedan Ostoja kaže strancu: 'E znaš šta, ajde ti naglasi da voliš što ti je Željko trener, to nam je alibi za tvoju platu, ako me razumeš'. I onda ga stranac razume, i uradi to.

 

Naravno da svako zeli da igra za Zeljka Obradovica, to nikad nisam porekao niti pomislio. Ali ne zeli da igra za Zeljka po cenu manjeg ugovora. Svi oni igraju prvenstveno za pare, e onda ako su pare slicne onda moze da igra ulogu to sto je negde trener Zeljko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sam B said:

 

Naravno da svako zeli da igra za Zeljka Obradovica, to nikad nisam porekao niti pomislio. Ali ne zeli da igra za Zeljka po cenu manjeg ugovora. Svi oni igraju prvenstveno za pare, e onda ako su pare slicne onda moze da igra ulogu to sto je negde trener Zeljko.

 

Niko ovde ni u jednom trenutku nije rekao da čovek igra za manje pare nego u PAO, to su tvoje/vaše konstrukcije. Detalje ugovora ne znamo, znamo samo da smo prošli bez obeštećenja.

 

BOLD - S obzirom na dobar broj konkurentnijih i bogatijih klubova u Evropi, šta je onda pogrešno u #obraeffect, kad i sam kažeš da postoji.

 

I kako to onda Ostoja potencira tu priču, kada je logično da će u bilo kom susretu sa medijima to neminovno biti jedna od tema razgovora s igračima.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fillam said:

Niko ovde ni u jednom trenutku nije rekao da čovek igra za manje pare nego u PAO

 

Naravno da je rekao. Ne na ovoj temi doduse.

 

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

U prevodu mogao je za ove pare da igra bilo gdje ali je, za ove pare, izabrao da bude kod nas zbog Željka. 

 

Jel sad ok?

 

Da. Mada sto kaze UINI nije bas ni mogao bilo gde. Recimo da je birao izmedju ostanke u Pao, Partizana i mozda jos jednog kluba. Ali se svakako slazem da je mnogim igracima zadovoljstvo da igraju kod trofejnih trenera jer toliki uspeh ne moze biti slucajan, covek zna.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Sam B said:

Ali se svakako slazem da je mnogim igracima zadovoljstvo da igraju kod trofejnih trenera jer toliki uspeh ne moze biti slucajan, covek zna.

 

Ok, dolazimo do onoga što mi je generalno i trigger u ovim raspravama. Šta je onda tu ono što te asocira na Čovićev modus operandi? Kakve veze ima pominjanje Željka sa manipulacijama koje Čović plasira?

 

Taj pokušaj izjednačavanja te ljige sa bilo kim mi je najgnusnije što se radi poslednjih 10 godina. Počevši od paralele DV-NČ, pa na dalje.


I nije suština da branim Ostoju, ne znam ništa o čoveku osim da je SNS ispljuvak i 'biznismen', to mi je sasvim dovoljno da imam mišljenje o njemu.

Ali govoriti da neko radi iste stvari kao Čović, too much, brale. Niko ne igra te igre na taj način na koje ih igra Čović.

Edited by fillam
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...