Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

 

Ne mislim ništa loše zaista, ali stvarno je to glavna tema od početka prelaznog roka. U suštini nikome tu nije baš jasno šta je plan. Ja bih najradije sačekao da Žoc kaže da je to to što se sastava tiče, pa da analiziram.

 

Kazem slabo čitam pa nisam ni video da se o tome piše,ali je smešno da se očekuje od Exuma da bude prvi plej. 

 

Generalno je teško sranje šta rade oba kluba. Meni deluje da je tu u pitanju neko žešće pranje para jer ako ne peru lovu onda ćemo videti jedan žešći katanac na oba kluba jer su ulaganja nerealna i neće se vratiti jer nema odakle.

 

 

 

Edited by propolis
Kod nas na pdf i ne ulazim maltene jer sta da ulazim kad ima 500 stranica ispisanih,ovo drugo s može lagano biti i š 😂😂😂
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

2% posetilaca zna šta su nft i tokeni. 😄 A cenim da bi i aplikacija zaribala 1/1. Ima tehničkih načina da se to uredi i običnije, npr. tako što bi dobio karticu pomoću koje bi mogao da na blagajni ili elektronski dobiješ kartu tih 5/10 puta u sezoni a ako ih ne preuzmeš do dan pred utakmicu klub može da ih proda. Naravno, napredniji način je sa aplikacijom/nalogom na portalu pomoću kojih bi i klub i ti mogli da pratite tvoje posete uz te dodatne opcije ako se na vreme odjaviš i slično ali kao što rekoh, cenim da bi  nastao cirkus vrlo brzo. Možda dogodine. 😄

 

Ma ni 2% 🙂 

 

Ali napravio bi Branko da to fercera... 😉 

 

 

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Inače, mislim da sezonci nekih fk-ova koji imaju rasprodate stadione imaju obavezu da jave ako ne dolaze na utakmicu, baš da bi klub prodao to mesto da ne zvrji prazno.

E da, mislim da sam cuo tako nesto za Barsu ili Real. 

 

E ne mozes toplu vodu da izmislis.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Barkley#34 said:

Inače, mislim da sezonci nekih fk-ova koji imaju rasprodate stadione imaju obavezu da jave ako ne dolaze na utakmicu, baš da bi klub prodao to mesto da ne zvrji prazno.

Borusija Dortmund. Imaš opciju da najaviš da nećeš doći na utakmicu. Klub proda kartu i, čini mi se, 60% od cene karte ide tebi a 40% klubu. Ako ne najaviš i ne pojaviš se moraš da opravdaš. U slučaju da ne opravdaš dobijaš opomenu. Ako se ponovi gubiš sezonsku.

 

Ovako je bilo pre 2 godine kada sam pričao sa rođakom od kolege koji živi u Dortmundu. U tom trenutku je postojala lista čekanja za sezonsku na kojoj je bilo oko 2500 ljudi... Njihov stadion je kapaciteta oko 80k, ali ne ide sve u sezonske. Postoji sektor za goste i nekoliko sektora za slobodnu prodaju da bi i ostali mogli da dođu da nekada vide omiljeni klub. Ako se ne varam 65k su sezonske.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Knipex said:

Borusija Dortmund. Imaš opciju da najaviš da nećeš doći na utakmicu. Klub proda kartu i, čini mi se, 60% od cene karte ide tebi a 40% klubu. Ako ne najaviš i ne pojaviš se moraš da opravdaš. U slučaju da ne opravdaš dobijaš opomenu. Ako se ponovi gubiš sezonsku.

 

Ovako je bilo pre 2 godine kada sam pričao sa rođakom od kolege koji živi u Dortmundu. U tom trenutku je postojala lista čekanja za sezonsku na kojoj je bilo oko 2500 ljudi... Njihov stadion je kapaciteta oko 80k, ali ne ide sve u sezonske. Postoji sektor za goste i nekoliko sektora za slobodnu prodaju da bi i ostali mogli da dođu da nekada vide omiljeni klub. Ako se ne varam 65k su sezonske.

 

Čović nikada nije imao tih problema jer on proda tvoje mesto došao ili ne došao 🤣🤣🤣

 

Dva puta sam ostao ispred hale iako sam došao 2 sata ranije,Pao i Galata u Pioniru.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Kad se setim Tamburinjovih dopisivanja sa nekom devojkom iz uprave, baš na tu temu. :classic_biggrin: Dva sata doći ranije i izvisiti za ulaz je baš hevi.

 

Kod nas nije bilo takvih problema, da ja znam. Naguraju u Pionir svakog ko se pojavi pa makar zbog toga morali da pomere igrače i trenere na klupi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Kad se setim Tamburinjovih dopisivanja sa nekom devojkom iz uprave, baš na tu temu. :classic_biggrin: Dva sata doći ranije i izvisiti za ulaz je baš hevi.

 

Kod nas nije bilo takvih problema, da ja znam. Naguraju u Pionir svakog ko se pojavi pa makar zbog toga morali da pomere igrače i trenere na klupi.

 

Kako si mogao da zaboraviš? Marija je u pitanju 😉

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Kad se setim Tamburinjovih dopisivanja sa nekom devojkom iz uprave, baš na tu temu. :classic_biggrin: Dva sata doći ranije i izvisiti za ulaz je baš hevi.

 

Kod nas nije bilo takvih problema, da ja znam. Naguraju u Pionir svakog ko se pojavi pa makar zbog toga morali da pomere igrače i trenere na klupi.

Bilo nekad - sad mu ni Marija ne da sezonsku kartu ili ulaznicu.:classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...