Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

19 minutes ago, Ljusha said:

Ode Rade..😉

Ajde sada, Avram kapiten 😎

 

Ja tipujem na Anđušića.

 

1 minute ago, kendrick said:

Iako mi je krivo sto se rastajemo, mislim da je ovako najbolje za obe strane. Rade zasluzuje da proba negde da koliko/toliko ozivi karijeru, a u trenutnom KKP jedino neka ulogu epizodiste bi mogao da ima. Uopste se ne bih iznenadio da ga ubrzo Buducnost ozvanici.

 

Mega mu je garantovana, ali kao što kažeš lako može u neki ABA klub tipa Budućnosti ili Igokee.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma brate nek je on ziv i zdrav ali ne mogu vise da ga gledam jednostavno ne mogu

 

Moooozda cak i nije on toliko kriv koliko neki njegovi botovi fanovi koji vec q kad krenu o nekoj partizanstini citanju knjiga levici pi@ki materini o ovome i onome o svemu jebeni super heroj sve zna samo basket ne spominju sto ne bi bilo strasno da on nije kosarkas kkp-a ALI JESTE

 

Znaci toliko mi se popeo na onu stvar da znaci caooooooooo druze zdravo 

Nek dodje na tribine nek navija ali sto dalje od terena, nek potrosi u zdravlju i sreci svaki evro koji je zaradio ali brate dosta je bilo

Nek okaci i miskovu sliku pored ikone bio bi red

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChrisJudd said:

Saša Pavlović na fejsu piše da su Exuma doveli na poziciju 1 i da je time priča završena što se tiče 1 i 2. Traži se trojka, Naneli ili igrač koga neće da pomene. Za centra kaže da se traži bolja opcija od Lesora, ako ne nađu, produžiće njega. Verujem da se Saša ništa ne pita u klubu, ali mislim da ima informacije. 

 

Ta stranica nema veze sa Sašom, ali da, generalno imaju okej analizu a povremeno i informacije. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Nisam to uopšte gledao, sad ću da nađem

 

Ako si ga inače želeo verovatno ti ta utakmica neće ništa značiti. Mene nervira njegov stav, a on je verovatno stalno takav. Odgledao sam možda 2 njegove tekme, pa ne mogu da tvrdim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...