Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ponitka:

 

"Imao sam nekoliko ponuda, razgovarao sam ozbiljno i sa Makabijem... Ali, oduvek sam sanjao da igram kod Željka, da vidim kakva je osoba na terenu i van njega. Čuo sam dosta priča, naravno, ali je drugačije kada si deo toga na svakodnevnoj bazi. Velika stvar za mene je da mogu da učim košarku od njega. To mi je bila glavna stvar, ne novac, ni život u gradu, već da mogu da naučim nešto novo od najboljeg trenerskog uma. Radio sam već sa Ćavijem (Paskvalom), sada bih želeo da vidim kakve su razlike kod Željka. Takođe, pričao sam sa Manosom (Papadopulosom), generalnim menadžerom Panatinaikosa i on mi je rekao da ću tek videti kada kraj sebe imaš takav trenerski um kakav je Željkov".

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/intervju-mateus-ponitka-bio-sam-najveci-neprijatelj-u-poljskoj-ljudi-su-me-mrzeli/458139

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Počeo sam malo da pratim ove društvene mreže pod stare dane, samo da prokomentarišem da nam je kapiten zategnut k’o sajla a neki drugi lade jajca po slanim vodama.

Ne kudim ih nego hvalim posvećenost i pobjednički mentalitet, Bog mu dao zdravlja i sreće da ušine leđa dižući trofeje na kraju sezone.

Moj izabrani kapiten. 🖤🤍

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

😄

 

 

 

 

Ajde jos da razumem onaj potez u derbiju, atmosfera + reakcija u afektu. Verovatno je i trebao da ga patosira iako bi to imalo znacajne posledice... Ali to je onaj tamo trenutak.

 

Ali ne mogu i nikada necu razumeti ovaj bolesni kvazi-medij kojem je jedini cilj raspirivanje mrznje medju klubovima i njihovim navijacima (sa sve #znajuoni 🔴).

 

A tek sto ne mogu da razumem da ovako, posle toliko vremena i smirene glave, ovo napise jedan profesionalni sportista koji ce i dalje igrati u istoj atmosferi. 

 

A ovo da se kaci na temi kluba uz smajlije, e to vec mogu da razumem s obzirom od koga dolazi.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Bila bi jadna zbog napada na igrača - produžetak jadnosti viđenog pljuvanja, ulaska u teren i nasrtaja na igrača.

Ja ne opravdavam one idiote ali barem igraci mogu da se ponasaju kao gospoda a ne da glume kriminalce i huligane sa simuliranjem sirena i zaljenjem po tviteru kako oni nekog nisu nokautirali. Mislim da je mnogo bolja opcija da se precuti na ovakav tvit nego da se “kurci” po tviteru i da se dodatno dize tenzija.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ceniš da će sledeći put tu postaviti nekog ko će bolje ciljati pljuvačkom, neće nasesti na mošu, kao i nekog ko bolje zamahuje stolicom?

 

I sta ja sada tebi druze Barkli da odgovorim? Da tatisemo? Da ti odgovorim pitanjem da li cete vi bolje strelce angazovati za topovske udare, da li ce Ostoja dozvoliti malo jace, zasto ne i bombu (setimo se one cuvene "da mi je da im bacim bombu, mamicu im..." tako nekako, onaj frontmen JNA sto je izjavio)? 

 

Ne cenim nista tog tipa koji si naveo, osim da u drzavi koja ne zeli da se pozabavi navijacima (jer joj trebaju huligani) atmosfera (i ispadi) nece sigurno biti nista bolja nego sto je bila tad, te da ovakvi postovi i pre svega reakcija jednog igraca, koju su vec mediji pokupili i preneli radi klikova, nece ni malo doprineti boljoj atmosferi.

 

Isto bih rekao da je bilo nesto ovako sa nase strane. Da je bilo. Kad bi bilo. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne moramo da tatišemo, govoriš o igranju u "takvoj atmosferi". Ako misliš da će armosfera biti takva, sa navedenim detaljima, s koje god strane, onda džaba krečimo.

A ti mislis da nece? 

 

I da ovakvi postovi nekoga ko sa novinarskom akreditacijom dolazi na konferencije i dobacuje, i da ovakvi odgovori profesionalnog sportiste koji ce jos derbija igrati, doprinose tome da atmosfera bude iole bolja?

 

Daj nemoj da me zajabavas 😄 ti si onda neverovatni i ni u cemu utemeljeni optimista 😄 mozda sam ja ekstremni pesimista ali je no-brainer da ovakve stvari (kvazi-novinari sa Partizan.net ali pre svega i reakcija Nanelija) sigrno nece doprineti poboljsanju atmosfere. 

 

Da postoji neki Zvezda.net i da mu je 90% sadrzaja upereno protiv Partizana, da se raspiruje mrznja na ovaj nacin, da se pisu teorije zavere (kao sto je skoro posle svake utakmice FKP i KKP koju ne pobede a i kad pobede nekad) - pa mene bi bilo blam da ja to uopste pratim a ne jos da dodjem i delim to na forum. 

 

Link to comment
Share on other sites

Smešno mi je da se odgovornost zbog ponašanja majmuna sa derbija prenosi na Nunnally-ja ili bilo kog igrača, bilo kog kluba. Uvek oni treba da paze šta govore i rade kako ne bi pogoršavali atmosferu (?), dok ovi isti majmuni iznova dolaze na utakmice i isto se ponašaju.

  • Like 8
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

Smešno mi je da se odgovornost zbog ponašanja majmuna sa derbija prenosi na Nunnally-ja ili bilo kog igrača, bilo kog kluba. Uvek oni treba da paze šta govore i rade kako ne bi pogoršavali atmosferu (?), dok ovi isti majmuni iznova dolaze na utakmice i isto se ponašaju.

 

Ne prenosi se, nego se deli. Ogromna je razlika.

 

Odgovornost je i na igracima i na navijacima, na klubovima i na drzavi i na policiji i na redarima, na medijima i kvazi-medijima... i na nama ovde na forumu. 

 

Odgovornost je na svima, u nekoj meri. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije Naneli kriv. Mislim, mogao je da iskulira i ne napiše ovo, pa ne bi bilo ni povoda za pisanje, ajde možda da kažemo da je zanemarljivo kriv.

 

Umesto na njega, mogli bismo da se fokusiramo na ovaj partizan net koji to šeruje uz komentar "znaju oni 🟤" pa da pitamo čemu taj idiotizam?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...