Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Može neka dobra sisa i guzica da nam sezona bude plodna. 😁

 

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Hvala Dame na nominaciji, ali Francis ne otvara topike. Glasom Ali G-a I don't do that kinda stuff. Got nothing against it, but don't do that stuff.

 

Šteta, cenim da bi to bila najjača stvar koja se desila ovom forumu još od "Ko je Peja" topica... 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko kad sam se smejala na ovom forumu kao dok sam na NBA temi čitala Francisov uvod za novu sezonu Sunsa... crno bez ič belog je to bilo. :lol_2: Ako ćeš već da bacaš good luck charms, ne zaboravi da ubaciš i neku Danteovu sliku, ne samo ženske obnažene slike. 

 

10 minutes ago, Volter said:

DameTime, Barkli je naprednjak. On bi otvorio temu - KK Partizan 23/24 - Hvala Vučiću

 

Ne kapiram. xD

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da kažem, ostanak Pantera mi je baš game changer, nekako mi svaki odlazak, dolazak ili ostanak drugačije "zvuči" sad kad znam da Panter ostaje.

 

Očigledno da postoji razlog zašto je Željko prvo doveo Pantera, zašto mu je dao kapitensku traku i zašto ima ključnu ulogu u igri Partizana.

  • Like 16
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ni da pomislim da otvaram topik, vremena nula imam.

 

Radim danas, trpaju klijenti na suvo, stiže mi šurnjaest poruka u roku od 15min, a znaju ljudi da ne mogu baš odmah da se javim... i imam šta da vidim

 

Ovo je u teoriji veliki dan za sve nas, ne samo zbog toga što jedan sjajan igrač ostaje kod nas već i zbog toga što se možemo nadati kontinuitetu (koga do sada posle EL sezona nismo imali), nikad nije dobro kad se pola tima promeni...

 

Da ih što više ostane i da pridodamo moje nerealne želje u vidu a) Clayburna i b) Kyle-a Heinza, pa da me sutra uveče (ili nekog drugog dana) skupljaju po kafanama 🙏🙏🙏

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve vreme sam bio ubeđen da ćemo biti najjači u trećoj Obradovićevoj godini. Priznajem da me je početno osipanje baš pokolebalo, ali ovo je dokaz da je Željko ubedljivo najjača karika i da će sve biti u redu...

Link to comment
Share on other sites

Kad već @Alek The Great predlaže metal albume...

 

KK Partizan 2023/24 - From Mars to Sirius

KK Partizan 2023/24 - Operation: Mindcrime

KK Partizan 2023/24 - Stained Class

KK Partizan 2023/24 - Screaming for Vengeance

KK Partizan 2023/24 - Bonded by Blood

KK Partizan 2023/24 - Too Fast for Love

KK Partizan 2023/24 - Ride the Lightning

KK Partizan 2023/24 - …And Justice for All

KK Partizan 2023/24 - Diary of a Madman

KK Partizan 2023/24 - Vulgar Display of Power

KK Partizan 2023/24 - Paranoid

 

Dosta od mene, 'ajte i vi malo :64:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...