Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

37 minutes ago, kendrick said:

@medobrundo

 

Aprijatan je ceo momenat, ovaj novinar sa Pink-style pitanjima precedniku, kvout meridiansporta koji je od decembra postao glasilo jednog lika i sam Petrusev sa svojim odgovorom i gestikulacijom. 

 

 


Ocigledno da decko nikada nije cuo za onu: “Bolje cutati, pa makar svi mislili da si glup, nego progovoriti i odagnati svaku sumnju”.

Link to comment
Share on other sites

Novinar je mozda govno, ne znam ko je, ali pitanje je ok. Petrusev je mogao da ne prokomentarise, ovako je bezveze zakuvao. Mogao je da potkaci Lessorta i da tako zakuva, a tad bi bar bio u pravu, ovako je promasio celu loptu. Bentila su isto pitali i dao je normalan odgovor.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Clash said:

Ne mogu da zamislim da Obradovic pusti utakmicu bilo kome bilo kada sa bilo kojim timom.

 

Ne bi on pustio unuče u tabliću, a kamoli košarkašku utakmicu. Očekujem da startuje sa tipa Urošem i Tristanom i dobije utakmicu... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Novinar nije vnogo, ima pravo da pita, a kad je ovaj počeo odgovor sa ista ekipa, logično je bilo da će se zakačiti za to. Posao novinara je da pita a ovaj ako neće da odgovori ima trista načina da izbegne odgovor.

 

2 hours ago, Stex said:

Lesort koliko god smesno zvucalo mozda, nije nikakva bitna karika u seriji za sada, poprilicno je los bio u obe utakmice, pre svega defanzivno pa i u napadu

Drugi najveći indeks u timu na prvom meču i najveći u drugom. Baš nebitna karika. :classic_biggrin:

 

Treću verovatno gubimo jer su jednostavno prejaki za nas osakaćene. Ne verujem ni u kakvo puštanje tako da, uprkos prognozi, cenim da ćemo izginuti za pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

 

Osoba koja je fizički napadnuta nikada ne može biti izazivač sukoba. Sve i da mu je Panter rekao: ti si propali matori midžet koji više ne može da pobedi ni u basketu ispred zgrade, ili u Vestbrukovom stilu you cannot guard me, ono se ne radi. Mislim ako si gospodin. Ali pošto Llull nije nikakav gospodin, kao što nije ni Rudy, već dokazani provokator, desilo se šta se desilo. Sramotno je pričati o reakciji Pantera koja nije bila ništa specijalno, u trenutku kad gledamo namerno izazivanje sukoba na terenu i jasno je ko ga izaziva. Glede Exuma, kad se već Lessortu uzima u obzir problematična reputacija, ne vidim kako se Dante za kog mesecima čitamo kako je "najkorektniji od svih igrača Partizana" odjednom pretvorio u nekog provokatora koji je prso i hteo da bije Serhija.

 

Uh, koliko kuknjave oko jednog malo jačeg faula.

Kažeš za reakciju Oantera ništa specijalno, pa nije ni Ljuljov faul bio nešto OMG, provokacija osrednjim nesportskim faulom, koji se gleda svaku 2 utakmicu.

Niko im nije kriv što su se primili ka žetoni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, LazarusMNE said:

 

Uh, koliko kuknjave oko jednog malo jačeg faula.

Kažeš za reakciju Oantera ništa specijalno, pa nije ni Ljuljov faul bio nešto OMG, provokacija osrednjim nesportskim faulom, koji se gleda svaku 2 utakmicu.

Niko im nije kriv što su se primili ka žetoni.

 

Nešto mi se kuka ovih dana, ne zameri.

Link to comment
Share on other sites

U ljudskoj prirodi je da želiš više.

Međutim, realno treba skinuti pritisak sa ovih momaka.

Otišli su u TOP8 posle X godina bez EL, igraju najbolju košarku od kada pamtim Partizan. Pune arenu iz utakmice u utakmicu, podigli su hype oko KK Partizana na globalnom nivou, omlatili Real dva puta kući..

Da se osvoji ABA liga kao prioritet broj 1, ja sam prezadovoljan ovom sezonom nezavisno od ishoda ove plej of serije koja je obesmišljena ovom odlukom EL.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Da se osvoji ABA liga kao prioritet broj 1, ja sam prezadovoljan ovom sezonom nezavisno od ishoda ove plej of serije koja je obesmišljena ovom odlukom EL.

 

Prioritet je pobediti u svakoj utakmici u kojoj možeš. Vi u ABA još uvek niste došli do osvajanja lige, tj. finala, dok ste u EL na jednu pobedu od plasmana na F4. Ništa nije obesmišljeno i ništa nije propalo. 

 

Baš ne volim ove alibi upise u trenutku kad ste u taktičkoj i psihološkoj prednosti, bez obzira na ove suspenzije. Jbt dajte mi Željka u Portland (kad bi hteo u NBA) i potpisala bih da osvajamo u roku od dve sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barkley#34 said:

Novinar nije vnogo, ima pravo da pita, a kad je ovaj počeo odgovor sa ista ekipa, logično je bilo da će se zakačiti za to. Posao novinara je da pita a ovaj ako neće da odgovori ima trista načina da izbegne odgovor.

 

 

 

E ovo je drugi put u dva dana da nam se razlikuju mišljenja. :classic_biggrin: Jabuselea ti neću oprostiti. Sad te moram ispraviti. Novinar ima pravo da pita ali ovaj novinar jeste govno. Petrušev nije glup momak, slušao sam neke njegove izjave pred neku utakmicu i ima lepa zapažanja i nisu to oni jedni isti komentari koje često slušamo od mnogih sportista. Možda je najbolje bilo da nije dao nikakav komentar, ali verovatno zbog svega onoga što je bilo se Lesorom nije mogao prećutati. U svakom slučaju ništa strašno, ovde je problem kod mnogih navijača i jednog i drugog kluba što ne daj Bože da im malo okrzneš klub odmah sledi pljuvanje i pretnje. 

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kronostime said:

U finalu ABA necemo imati suspendovanih igraca.:classic_biggrin:

 

bez zezanja, mislim da ste pre fajta (čuj mislim, svima je jasno) dostigli alltime high samopouzdanje i da ga je ova makljaža možda i prekinula. 

ako izbacite real bez puntera, opet ste u crveno sa samopouzdanjem. ako ispadnete nakon 2-0 u gostima, očekujem mogući reset, tj povratak međ' košarkaške smrtnike.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

bez zezanja, mislim da ste pre fajta (čuj mislim, svima je jasno) dostigli alltime high samopouzdanje i da ga je ova makljaža možda i prekinula. 

ako izbacite real bez puntera, opet ste u crveno sa samopouzdanjem. ako ispadnete nakon 2-0 u gostima, očekujem mogući reset, tj povratak međ' košarkaške smrtnike.

nDaI4ts.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...