Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Shonewizard said:

Ali Rudi koji Dantea uspijeva onamo na sudijski kriterijum i svoju namazanost (da ne kažem nešto drugo) da uvede u greške, krevelji se, pomoćnici smiruju Dante i objašnjavaju mu sa čim ima posla, a ja samo zamišljam kako će good guy KomanDante to da naplati kad bude mnogo bitno. I eto ti ga onaj ulaz, sa sve Rudijem na krkačama za prebitnih 2+1. 🥰


Taj ulaz je bilo 3 faula 2 igraca za 2 sekunde i ipak je Egzum poentirao. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kada je Rudi poceo da se krevelji, znao sam da dobijamo. Karma is bitch.

 

Elem, kod mene u kafani u kraju, puna kafana, pao dogovor za cetvrtak: svi sede na istim mestima, nema tusiranja, nema menjanja gaca 😂😂😂

Edited by Klipan
  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, medobrundo said:

Ledej na parketu 78-62 (+16). Pošteno se pošibao.

 

Možda i najkorisniji igrač ove ekipe, ne znam koliko već dugo igra na max broju obrtaja. U oba pravca. I na kraju svake tekme izgleda otprilike kao da odmah može da igra još jednu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Muski smo se posibali. A tek treba da se pobijemo u cetvrtak. Nikad u zivotu nisam gledao mirniji zadnji napad, bio sam 100% siguran da ga Panter metne, jos na TO kazem sinu, nemoj da se deres kad ga svirnemo kraljici. Razdra se omladinac, dodje komsinica da se zali, a ja njoj na nemackog sudiju. I tako... 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

I kuj će sad da spava?

 

Delimično zadovoljan

Mora se smanje gluposti

Sreća nas pogledala

Druga preksutra mora bolje

 

Imam još pivo-dva

Mnogo otišlo večeraske

 

Ustvari druga već sutra, gle kolko je sati...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Vratio sam se sa Tvitera, splasnuo mi entuzijazam. Otvorili su mi oci da smo imali pristrasno sudjenje... U Realu, u Madridu. 

 

Sto kazu fudbaleri, 1:0 je najtezi rezultat. Ostvarena je velika pobjeda, ali sada treba pripremiti ekipu mentalno da se odradi posao do kraja. Veliko je praznjenje u pitanju, a u drugoj utakmici se ocekuje totalno druga zivotinja za protivnika. Imaju dosta rezerve pre svega u Hangi, Hezonji i Musi - oni su odigrali veoma prosjecan prvi mec. Tavares ako bude igrao, svakako pravi problem samim svojim prisustvom. U drugom slucaju mozda se zapali small-ball postava Reala. Randolph iz prvog dodira ubaci trojku, Deck i Yabusele su u dobroj formi. Imace brzinu da bolje brane pick igru, sa malo pametnijom igrom bez nervoze.. bice totalno drugacija utakmica.

 

Uglavnom sa srecom, bolje jos jedan break, da se lakse igra kuci 😉

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Eddard said:

Napravio sam rupu u plafonu - metalni daljinski vs. gipsani plafon. Ko ga jebe. Žena pizdi. Boli me dupe.

Živela post-EL sreda emoji41.png

 

Mora neko da bude i Balkanac u Nemačkoj, samo napred

Link to comment
Share on other sites

 
Mora neko da bude i Balkanac u Nemačkoj, samo napred
Hej, bar ne pizde komšije, samo žena.

A kao pravi Balkanac moraću i da opravim plafon što pre (plus da operem suđe, veš i celu kuću...), bol u dupetu je kratkotrajan [emoji16].
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...