Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, realno *w said:

 

Da, zadnje dve tekme je  dao  25 poena Makabiju, 19 Barsi, ali ne treba obraćati pažnju na njega.


Neka da isto toliko i nama u prve dve, a da i rezultati Reala budu identicno kao protiv Makabija i Barse…:innocent:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

 

Da, zadnje dve tekme je  dao  25 poena Makabiju, 19 Barsi, ali ne treba obraćati pažnju na njega.

 

Nisam rekao da ne treba obracati paznju na njega, samo mislim da nije on neresiva enigma. Naterace njega Zeljko da uzima teze suteve, a nece se on fako dobro snaci u tome. Zna da ubaci par trojki, ali zna isto tako da isciglari spolja samo tako. 

 

Ako ce nam on biti najveci problem, we got a chance. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, greenenvy said:

 

Nisam rekao da ne treba obracati paznju na njega, samo mislim da nije on neresiva enigma. Naterace njega Zeljko da uzima teze suteve, a nece se on fako dobro snaci u tome. Zna da ubaci par trojki, ali zna isto tako da isciglari spolja samo tako. 

 

Ako ce nam on biti najveci problem, we got a chance. 

 

Mi smo protiv Panatinaikosa dozvoljavali mismečeve maltene u samoj postavci odbrane. Ako dozvolimo da Real konstantno dolazi u situacije da Jabusele igra protiv Pantera, Nanlija, onda će biti nerešiva enigma.

Tu će biti i ranog izlaženja iz bonusa, faul koševa, viškova za otvorene šuteve. Moramo biti pametniji nego u petak.

 

Druga stvar je odbrana Reala. U onom meču ih je Ledej lepo napunio, sada će to biti teže, osim naravno iz kretnji i šuteva naravno.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sa malim zakasnjenjem da prokomentarisem prelepo vece u Areni u petak. Zanimljivo mi je bilo koliko je ljudima bilo stalo da pobedimo, iako se u poslednjih par minuta znalo da svakako idemo na Real. Kada se desila serija 10-0 u drugoj i na kraju tekme, hala je eksplodirala. Van toga, poprilicno mlaka atmosfera. Aleksa x faktor kao i dosta puta do sada. Lesor je vec neko vreme u slaboj formi, u odbrani ispada, u napadu ne dominira ni priblizno kao pre. Jako mi se svidja sto smo odigrali jos 1 neizvesnu zavrsnicu (i jos pobedili), znacice pred kraj sezone.

 

Sto se tice Reala, mislim da ih ljudi potcenjuju zbog one tekme u Bgu, a zaboravlja se da su oni 46h pre toga igrali mec, pa putovali za Srbiju, bukvalno smo ih energetski razbili. Nazalost, to nece biti tako u plejof seriji, a iako imaju znacajno goreg trenera, njihov kvalitet je drasticno veci. Na 4 i 5 su narocito dominantni, i jedna od retkih ekipa koja bas moze izdominirati tandem Ledej-Lesor. 

 

Imamo neke sanse ukoliko nas raznesu u prvom mecu, pa u drugi udju potcenjivacki ili u slucaju povrede Tavaresa. Jako bi bilo lepo da uspemo da doguramo do 4og meca, cisto zbog jos 2 spektakla u Areni.

 

Jedan quote od pre 3 meseca (kada je delovalo da sigurno ne uspevamo da se uguramo u top8) iza kog i dalje stojim:
 

On 1/21/2023 at 10:40 PM, Magia said:

 

Ukoliko klinci nastave da se razvijaju i pocnu da prikazuju malo cesce svoj potencijal, Zeljko ostane i naredne godine na klupi a mi uspemo da zadrzimo okosnicu ekipe, ja cu biti zadovoljan sa ovom sezonom, pa makar i ne osvojili nista - okosnica je tu, vratili smo se na put razvijanja mladih igraca, u EL smo uspeli da pobedimo vrhunske ekipe, Arena je bila maltene uvek puna..

 

Sa tim u vezi, fantastican uspeh zavrsiti 6. u ovakvoj EL, sto se mene tice da izgubimo sve meceve do kraja ove sezone, cilj je ispunjen a ovi momenti i atmosfera oko tima ce ostati urezani dugo u secanju. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Avramović 91:78 / 83:81 / razlika +12; 20 mečeva, 14 minuta u proseku

 

Lesor 87:81 na parketu / 78:84 na klupi / +11; 34 meča, 30 minuta

 

Panter 89:82 / 76:81 / +11; 34 meča, 28 minuta

 

Egzum 88:82 / 82:82 / +6; 33 meč, 23 minuta

 

Ledej 84:81 / 85:84 / +2; 34 meča, 31 minut

 

Anđušić 89:85 / 84:81 / +0; 24 meča, 13 minuta

 

Naneli 82:81 / 87:84 / -2; 32 meča, 22 minuta

 

Madar 80:81 / 87:83 / -5; 33 meča, 13 minuta

 

Smailagić 76:79 / 88:81 / -10; 25 mečeva, 10 minuta

 

Papapetru 81:84 / 88:80 / -11; 33 meča, 21 minut

 

Trifunović 73:84 / 88:80 / -19; 31 meč, 9 minuta

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Već danas, otvoreni su namenski računi za donacije namenjene plaćanju poreskog duga KK Partizan. Sva sredstva koja budu na ovim računima, nije moguće koristiti ni za šta drugo sem za namirenje poreskog duga.

Svi donatori, moći će da svoje ime pronađu na sajtu partizan.basketball. 


Donacije će transparentno biti rangirane po vrednosti uplate, a imena 1.992 uplatioca najvećih iznosa na namenske račune KK Partizan, biće ugravirana kao žig na parketu na kojem će Klub igrati svoje domaće utakmice u sezoni 2023/24. Ime uplatioca najveće donacije će simbolično nositi broj 1992. dok će ostali biti rangirani po brojevima 1 – 1991.

 

Za svakog donatora koji uplati 3.000 dinara i više, klub je u znak zahvalnosti pripremio posebne majice sa potpisima igrača i trenera Obradovića. Takođe, svaki uplatilac iznosa od 3.000 dinara i više će dobiti gratis člansku kartu KK Partizan sa svim pripadajućim benefitima za kategoriju Standard.

 

Takođe, najveći pojedinačni donator će zaslužiti i dobiti doživotno mesto u prvom redu, na počasnim mestima do parketa na kojem domaće utakmice igra KK Partizan. Ova stolica biće posebna i nosiće broj 1.992

  • Like 6
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Gb92 said:

Ne mogu da se kupe karte iz Srbije za Real...

 

Kakvi šabani. Preko VPN-a isto ne uspevam. 

 

4 minutes ago, Xpert said:

Odakle ti ovo?

https://www.realmadrid.com/entradas/baloncesto

Aj probaj. 

 

 

Mada verovatno svakako neću moći da idem. Iako sam našao super varijantu Temišvar - Madrid, wizzair, 100e povratna... Od subote do subote. 

@Dorcol ti si pisao da ti se javi.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Instinkt said:

Za svakog donatora koji uplati 3.000 dinara i više, klub je u znak zahvalnosti pripremio posebne majice sa potpisima igrača i trenera Obradovića. Takođe, svaki uplatilac iznosa od 3.000 dinara i više će dobiti gratis člansku kartu KK Partizan sa svim pripadajućim benefitima za kategoriju Standard.

 

Dobro su napravili ovu foru, ljudi su i zaboravili na te članske karte. Ovako će još i majicu dobiti. 😄

I opet dobar monenat, čini mi se. 

 

Mada verujem da će mnogo više zaraditi od ovih 1992 koji će iskeširati malo više da bi završili na parketu, a ovaj prvi i uz. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Instinkt said:

Već danas, otvoreni su namenski računi za donacije namenjene plaćanju poreskog duga KK Partizan. Sva sredstva koja budu na ovim računima, nije moguće koristiti ni za šta drugo sem za namirenje poreskog duga.

Svi donatori, moći će da svoje ime pronađu na sajtu partizan.basketball. 


Donacije će transparentno biti rangirane po vrednosti uplate, a imena 1.992 uplatioca najvećih iznosa na namenske račune KK Partizan, biće ugravirana kao žig na parketu na kojem će Klub igrati svoje domaće utakmice u sezoni 2023/24. Ime uplatioca najveće donacije će simbolično nositi broj 1992. dok će ostali biti rangirani po brojevima 1 – 1991.

 

Za svakog donatora koji uplati 3.000 dinara i više, klub je u znak zahvalnosti pripremio posebne majice sa potpisima igrača i trenera Obradovića. Takođe, svaki uplatilac iznosa od 3.000 dinara i više će dobiti gratis člansku kartu KK Partizan sa svim pripadajućim benefitima za kategoriju Standard.

 

Takođe, najveći pojedinačni donator će zaslužiti i dobiti doživotno mesto u prvom redu, na počasnim mestima do parketa na kojem domaće utakmice igra KK Partizan. Ova stolica biće posebna i nosiće broj 1.992

 

Donirala bih, ali samo za ostanak Exuma. :classic_tongue:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pise od 19. za siru publiku.. ne znam sta da kazem.. pisacu sutra klubu i zvati. amaterski je ako klub ne bude imao info. najbolje bi bilo da dam 1000e za avion i hotel a oni nista da ne mogu saznati...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gb92 said:

pise od 19. za siru publiku.. ne znam sta da kazem.. pisacu sutra klubu i zvati. amaterski je ako klub ne bude imao info. najbolje bi bilo da dam 1000e za avion i hotel a oni nista da ne mogu saznati...

 

Aaa onda ok, sad videh. Izvinjavam se. Tako je bilo i u regularnom delu sezone. Prvo mogu da kupe njihovi ljudi sa povlasticama, a onda ide u slobodnu prodaju. 

 

Edit:

Ako već planiraš toliko da daš možda bi ti bilo bolje da sačekaš crno-beli čarter. Rečeno mi je da će sigurno biti, samo ne znaju detalje. 

Taj u regularnom delu je bio 77k jedno noćenje. Verujem da će 3 noćenja i 2 tekme biti do 120k.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je, ali pozivanje navijaca da pomognu oko poreskog duga je ogavno. Nisu dovoljno pomogli kupovinom karata i rekordnom zaradom klubu na ovaj nacin?

 

Prica da su im se "navijaci sami javili i dali ovu ideju" prosto meni* ne pije vodu.

 

Edited by Alex_Serbia
  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...