Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

2 minutes ago, mr clutch said:

Kvalitetna Strajniceva linija je i ona kada je na 2s do kraja produžetka rekao kako Turci za to vreme ne mogu ništa uraditi jer nemaju nekog kao što je Sale. Kao da je Sale jedina osoba na svetu koja može da pogodi šut u roku od 2s.


A dok su Turci fulali penale Strajna kaže "ovo bi Kića, Praja, Bogdan..." :D 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


A dok su Turci fulali penale Strajna kaže "ovo bi Kića, Praja, Bogdan..." 😄

 Dobro nije rekao Dejan Tomašević. Xd

 

Definitivno je naš najgori komentator. Ali sam zaboravio koliko je loš pošto ga obično drže u studiju sa gostima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas je jedan od komentatora sa RTS-a izjavio "uputio je udarac na kos" ali ne mogu da se setim da li je bio Strajnic ili je mozda Krivokapic dok je prenosio Crnogorce. U svakom slucaju, komentarisanje kosarkaskih utakmica je sto se mene tice u tom treutku dostiglo svoj istorijski vrhunac.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

Danas je jedan od komentatora sa RTS-a izjavio "uputio je udarac na kos" ali ne mogu da se setim da li je bio Strajnic ili je mozda Krivokapic dok je prenosio Crnogorce. U svakom slucaju, komentarisanje kosarkaskih utakmica je sto se mene tice u tom treutku dostiglo svoj istorijski vrhunac.

Mozda su samo modifikovali Dendin fazon "kao nogom" .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Danas je jedan od komentatora sa RTS-a izjavio "uputio je udarac na kos" ali ne mogu da se setim da li je bio Strajnic ili je mozda Krivokapic dok je prenosio Crnogorce. U svakom slucaju, komentarisanje kosarkaskih utakmica je sto se mene tice u tom treutku dostiglo svoj istorijski vrhunac.

 

Nisam gledao danas, ali ovo mi liči na Krivokapićev fazon, ježio sam se od toga na nekom prošlom prvenstvu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

Strajnićev današnji prenos je nacionalno blago. Moj favorit je bio kada je posle Balbajevih penala on onako sa sumnjom u glasu rekao "a da li će možda Amerikanci sada ići na faul?".

Vratio se sa posla i uključujem se od tog trenutka, nije mi bilo dobro kada sam čuo. Uši su mi krvarile i pre par dana kada je prenosio Partizan

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

Strajnićev današnji prenos je nacionalno blago. Moj favorit je bio kada je posle Balbajevih penala on onako sa sumnjom u glasu rekao "a da li će možda Amerikanci sada ići na faul?".

Bukvalno,ali bukvalno sam ovo preneo ortaku danas u poruci znajuci da ne gleda. Gr'ota da ovaj biser propadne.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djole said:

 

Nisam gledao danas, ali ovo mi liči na Krivokapićev fazon, ježio sam se od toga na nekom prošlom prvenstvu.

 

Vlada Mijaljevic je prenosio CG bio je i strucni konsultant, sumnjam na Sinisu Matica ali nisam pratila od pocetka pa nisam sigurna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

Vlada Mijaljevic je prenosio CG bio je i strucni konsultant, sumnjam na Sinisu Matica ali nisam pratila od pocetka pa nisam sigurna.

 

E pa da, moguće da sam ja pomešao. Mijaljević je ipak verovatno najgori od svih.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...