Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

2 hours ago, Mairosu said:

ja generalno osećam da se previše ponavljamo iz nedelje u nedelju u tim ABA podcastima ali ovaj nije bio loš slažem se.

Ja kapiram da Arena i Edin ne rade EL i EC, ali bi to bila bolja tema od ABA lige, jer se u ABA ligi retko kada nešto specijalno desi, a imamo i dosta ABA timova u EL i EC i bolje je njihove utakmice tamo komentarisati nego ABA. Verujem i da vi više Evropskih utakmica odgledate, nego ABA lige. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Green23 said:

Ja kapiram da Arena i Edin ne rade EL i EC, ali bi to bila bolja tema od ABA lige, jer se u ABA ligi retko kada nešto specijalno desi, a imamo i dosta ABA timova u EL i EC i bolje je njihove utakmice tamo komentarisati nego ABA. Verujem i da vi više Evropskih utakmica odgledate, nego ABA lige. 


gledam 98% ABA sezone, što se EL tiče gledam samo KKCZ i Partizan, EC ove sezone, hvala bogu, nisam pogledao nijedan meč. postoji barem tri hiljade stvari koje zamišljam da bih radio pre nego seo da gledam, ne znam, Asvel-Real.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno, nek svako gleda ko šta hoće. Ja sam se odlično proveo i na nekim niželigaškim utakmicama, bilo mi zabavnije čak i od neke random NBA utakmice povremeno, al generalno uglavnom biram kvalitet kad već trošim vreme na to. Možda čoveka zabavlja odsustvo kvaliteta, i to je legit.

Link to comment
Share on other sites

Sto se kaze Edina bih slusao i da prica o sibicama, ali o Evrokupu bih razmislio. Kesa od takmicenja. ABA liga je isto sirotinjskog kvaliteta, secam se da je u podkastu bilo price o tome kako se rangira po kvalitetu sa ostalim nacionalnim ligama i mislim da ste je precenili. Jednostavno budzeti su mali i nema previse kvaliteta. Ligu bi moglo da povadi to da ima interesovanja, navijaca, publike, ali realno na vecini utakmica poseta je bedna.

Link to comment
Share on other sites

EL me prosto ne zanima. Kvalitet, sve super, ali nemam nikakav emocionalni attachment za to, niti ikakav poslovni interes. 

EC je đubre, i zahvalan sam što su gurnuli Partizan u EL da ne moram da ga gledam. Više sam BCL gledao ove sezone, tj. Hapoel. 

ABA, da, nije savršeno al' mi je blisko, sviđa mi se, veselo mi je. Lepo ko voli, ukusi, itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komentator na Hrvatskom SK je blago receno katastrofa. Krvare mi usi konstantno, nazalost nemam domet nasem SK-u. Sinoc je mrtav hladan na zavrsetku 3/4 Zvezda-Efes(logicno pauza), posle poena Petruseva izjavio: Nemamo slobodno bacanje, ali zato imamo tajm-aut...

Link to comment
Share on other sites

Meni uopšte ne smeta što navija za Partizan, naprotiv. Smeta mi to što je pogubljen, pada u euforiju i ne prati šta se dešava, ne zna pravila,... Evo sad pojma nema što je Panter izveo jedno bacanje a od ove sezone se tako radi ako je faul u mrtvom vremenu zadnja 2 minuta.

 

Opušteno kaže da je ušla trojka Nanelija na poluvremenu Partizan bi bio torpedovan :frusty:

 

Umesto da se usresredi na igru, akcije, kretnje igrača,... on najviše vremena troši na komentarisanje suđenja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Green23 said:

Baš je užasan, šteta što je Radojević prešao na Arenu 

 

Meni je ovaj komentator Partizanovih utakmica u EL sasvim dobar (ogradjujem se da nisam gledao poslednje 2-3 utakmice koje je prenosio, mozda je dodatno poludeo). Radojevic je jedan pretenciozni naduvenko koji svrsava sam na sebe kada ubaci random kosarkaski potez koji je taj i taj igrac radio jos na tom i tom univerzitetu.

 

Doduse ja sam sa ovakvim misljenjem u ozbiljnoj manjini 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...