Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Ti likovi se zovu valjda Caković i Karović. Meni nisu toliko loši ali nekada su baš cringe kad prenose Zvezdu, deluje mi da imaju malo poltronski stil komentarisanja.

Da se ne foliramo, isto je poltronski bilo i kad su Edin i Kole bili. Zna se da ne grize ruka koja te hrani i kapiram da je to slucaj, nema potrebe njih romantizovati da su nesto bolji od ovih bili u tom pogledu.

Sa tim sto ovi po meni bar znaju kosarku nesto bolje al su ovi prethodni nesto zabavniji ljudima i bili su navikli na njih, ko sto ce i na ovu dvojicu uskoro.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MrTwister said:

Da se ne foliramo, isto je poltronski bilo i kad su Edin i Kole bili. Zna se da ne grize ruka koja te hrani i kapiram da je to slucaj, nema potrebe njih romantizovati da su nesto bolji od ovih bili u tom pogledu.

Sa tim sto ovi po meni bar znaju kosarku nesto bolje al su ovi prethodni nesto zabavniji ljudima i bili su navikli na njih, ko sto ce i na ovu dvojicu uskoro.

 

Slažem se. Međutim, ovi mlađi su nekako "euforični u poltronizmu", ako mogu tako da kažem. Ne smetaju mi kad prenose NBA ili Endesu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, MilošVB said:

Vlahović se nekako kontroliše, ali Plavšić kad krene po sudijama, ume biti neprijatno.

Najneprijatnije kod Plavsica je ne kad krene po sudijama, nego po Zvezdinim igracima, ali iskljucivo strancima. Nisam ni ja ljubitelj Bentila i posebno Holanda, ali ovaj njihove greske komentarise kao da gleda sa prijateljima na kaucu utakmicu, a ne da je prenosi. Bas neprofesionalno.

Sto se tice Arene, za mene je nevidjena glupost da najbolji komentator na Balkanu ne prenosi ABA ligu (najbolji za mene, a rekao bih i za vecinu). Jedini moj rezon zasto je tako je zato sto Srdjan prenosi Partizan sad, a da Edin i Kole prenose Zvezdu ispalo bi da su Zvezdasi (iako Kole jeste). 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Najneprijatnije kod Plavsica je ne kad krene po sudijama, nego po Zvezdinim igracima, ali iskljucivo strancima. Nisam ni ja ljubitelj Bentila i posebno Holanda, ali ovaj njihove greske komentarise kao da gleda sa prijateljima na kaucu utakmicu, a ne da je prenosi. Bas neprofesionalno.

Sto se tice Arene, za mene je nevidjena glupost da najbolji komentator na Balkanu ne prenosi ABA ligu (najbolji za mene, a rekao bih i za vecinu). Jedini moj rezon zasto je tako je zato sto Srdjan prenosi Partizan sad, a da Edin i Kole prenose Zvezdu ispalo bi da su Zvezdasi (iako Kole jeste). 

 

Apsolutnonse slazem. Pristupa nekako isuvise prosecno-navijacki Plavsic.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Slažem se. Međutim, ovi mlađi su nekako "euforični u poltronizmu", ako mogu tako da kažem. Ne smetaju mi kad prenose NBA ili Endesu. 

Ja koliko znam, bilo je nekih "zalbi i primjedbi" na komentarisanje nakon prosle sezone i odlucili su njih dvojica da ne prenose nikako Zvezdu i Partizan vec da se fokusiraju na ove ostale Endesa, NBA i ostale ove kosarkaske lige.

Cakovic recimo zna i prati bas fino kosarku, po meni bolje nego ova dvojica, ali kao sto kazes mora malo i da se to podmaze 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Najneprijatnije kod Plavsica je ne kad krene po sudijama, nego po Zvezdinim igracima, ali iskljucivo strancima. Nisam ni ja ljubitelj Bentila i posebno Holanda, ali ovaj njihove greske komentarise kao da gleda sa prijateljima na kaucu utakmicu, a ne da je prenosi. Bas neprofesionalno.

Sto se tice Arene, za mene je nevidjena glupost da najbolji komentator na Balkanu ne prenosi ABA ligu (najbolji za mene, a rekao bih i za vecinu). Jedini moj rezon zasto je tako je zato sto Srdjan prenosi Partizan sad, a da Edin i Kole prenose Zvezdu ispalo bi da su Zvezdasi (iako Kole jeste). 


Ne znam da li se secas ali je Plavsica krasila neprijatna mrznja prema Lorencu Braunu, nije splasnulo ni kada je Lo promenio klub. Secam se izreke sa EL prenosa: "Kako je los igrac Lorenco Braun, to je frapantno." Gotivim Darka ali i mene hvata jaza kada tako krene da pljuje americke igrace.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Ne znam da li se secas ali je Plavsica krasila neprijatna mrznja prema Lorencu Braunu, nije splasnulo ni kada je Lo promenio klub. Secam se izreke sa EL prenosa: "Kako je los igrac Lorenco Braun, to je frapantno." Gotivim Darka ali i mene hvata jaza kada tako krene da pljuje americke igrace.

 

Secamo se svi dobro tih komentara. Najgore od svega sto je tada Zo igrao si Felipeom Covkinsom i onda kad Plavsic cuti na greske Felipa a na  Brownove greske samo sto ne spali mikrofon.

 

Pa to ti je da ne poludis.

Link to comment
Share on other sites

@Mairosu

 

Sjajna poslednja epizoda podkasta o večitima, a malo i ostatku ABA lige.

 

Što se serije koju je Edin pominjao tiče, u pitanju je ZeroZeroZero.

 

Ali koliko Edin otkida na Nanelija, obožava te puter ruke 🙂

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...