Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Ja sam pocinuo kako predjoh na ELTV da ne slusam vise tu blavorijadu po SK ko god da prenosi, tako da nema niko pravo da se zali kad vec imas izbor ili da se pretvara da je OG Ilajdza nesto bolji od KKP Ilajdze. Na Areni mi je to i dalje pusta zelja pa sam osudjen da slusam Cakovica, Karovica i ko god tamo prenosi ABA (osim Boguna) kako pricaju o velikom sportsmanu za igraca koji iz frustracije s ledja nabode protivnika i dovode u pitanje jel to za nesportski faul bilo izmedju ostalog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Losmi17 said:

Vlahovic juce dominacija. Decko je sipkas, prosto ne bi trebalo da prenosi, nek vidi sa tegijem ima li mesta na partizan tvu.

U jednom momentu mrtav ladan kaze- lesor i dalje igra sa 5 faulova...

 

Da ne govorim vika konstatna tokom prenosa, proslavljanje faulova panate kao golova i slicne stvari.

I to vika onim piskavim nemutiranim glasićem. Kao drogirani Avramovićev rođak. Ilija i Plavšić mogu jako da nerviraju ali ipak zvuče komentatorski.

 

Nije taj šipkaš, više onaj "nusknp" bubuljičar kome se nekim čudom ili nameštenjem otvorilo da pređe sa navijačkog foruma na mikrofon. 

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

Kod komentatora je najbitnije da nije niciji bot, a te greske u simultanom prenosu se desavaju svima.

Pa juce je mislim onaj Pavlsic pomesao Ndijaea i Deka. Plus nije prenosio tekmu pod napadom emocija.

 

A to da ciganski komentatori nerviraju grobare i grobarski cigane spada pod ono Šurdino o bolu.

 

Jer za nekog navijača KK Spartak je...

 

87vit4.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlahović i Plavšić mogu ruku pod ruku što se tiče toga koji je iritantniji. Jedino je zabavno za vreme derbija, pošto dva minusa daju plus :wicked: pa je makar zabavno (u komičnom smislu) slušati ih. 

 

Meni su inače španski komentatori top, oni uvek otvoreno navijaju za Real ili Barsu, ali se ne libe da reaguju oduševljeno i na dobre poteze protivnika. Dok ovde slušamo PAO jedva postiže koš (dok u stvarnosti imaju prilično dobar napad gde lako puca odbrana KKP) i Partizan je u ovom napadu bio na ivici odbrane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Vlahović i Plavšić mogu ruku pod ruku što se tiče toga koji je iritantniji. Jedino je zabavno za vreme derbija, pošto dva minusa daju plus :wicked: pa je makar zabavno (u komičnom smislu) slušati ih. 

 

Meni su inače španski komentatori top, oni uvek otvoreno navijaju za Real ili Barsu, ali se ne libe da reaguju oduševljeno i na dobre poteze protivnika. Dok ovde slušamo PAO jedva postiže koš (dok u stvarnosti imaju prilično dobar napad gde lako puca odbrana KKP) i Partizan je u ovom napadu bio na ivici odbrane.

Vlahovicu bi zamjerio sto ne broji precizno faulove do bonusa kao srpski Mike Breen u liku i glasu Kuzmanovica. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Eddard said:

Dobar deo komentatora ELTV nije, što se stručnosti tiče, ništa bolji od Vlahovića.

 

Pojedini takođe imaju problema sa brkanjem igrača ili pogrešnim izgovorom, malo mi para uši kad Tristan Vuković uđe u igru.

Edited by Smrtokapa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ne smeta uopste sto je Vlahovic grobar i naravno da treba da bude subjektivan kad igra srpski klub, pogotovo ako je decko stvarno Partizanovac, ali on veze nema o kosarci, i redovno bas lupeta gluposti sa onim tonom da je najpametniji. Bezobrazno glup, slicno ko i Kuzmanovic. A eto on je zvzdas, ko bi rekao. 🙂

Edited by Markoss
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Mairosu said:

sasvim izvesno ne pričamo o politici, bez brige

 

a bila bi dobra fora, mada ne bi radio neko vreme, eventualno čitao sporcke vesti na n1 u pola3

"..i za kraj šjor božo, ljude verovatno interesuje zašto ste tako alavi na novce i vi i marina, pa ste promoter krimi-interesne grupe?"

  • Like 5
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2023 at 8:44 AM, Losmi17 said:

Vlahovic juce dominacija. Decko je sipkas, prosto ne bi trebalo da prenosi, nek vidi sa tegijem ima li mesta na partizan tvu.

U jednom momentu mrtav ladan kaze- lesor i dalje igra sa 5 faulova...

 

Da ne govorim vika konstatna tokom prenosa, proslavljanje faulova panate kao golova i slicne stvari.

Kada se setim da su napadali Iliju Kovacica za iste stvari koje radi i Vlahovic

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...