Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

12 hours ago, Carl Johnson said:

Posto inace postoji opcija “pitajte komentatora”

figure of speech jelte

 

poenta je da se covek previse ponasa kao strucni analiticar, a premalo kao komentator dogadjaja na terenu

 

o tome kad Teodosic da trojku a on se prodere Miloooossss, ne bih trosio reci, nek bude da je to jer navijamo za razlicite timove

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To oko navijanja je ono što sam ja već zamerao Srđanu - on sve kao nešto kulturica, objektivno, umereno, spuštamo tenzije..pokaži malo emocije čoveče. Derbi je! Znaju da navijaš za Partizan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

o tome kad Teodosic da trojku a on se prodere Miloooossss, ne bih trosio reci, nek bude da je to jer navijamo za razlicite timove


Poznat i po "pogledajte listove Fakunda Kampaca". Valjda je on pričao kako je navijač Unikahe? 😄 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Karović i Cakovic, prvi je ljubitelj Fakuovih listovi, drugi Unikahe  

Uvek mešam koji se blamira sa onim BENG i OPTIMUS PRAJM

18 minutes ago, pierre van hooijdonk said:


Poznat i po "pogledajte listove Fakunda Kampaca". Valjda je on pričao kako je navijač Unikahe? 😄 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Caković je onaj sa piskavim glasom koji se karakteriše jako poltronskim komentarisanjem i tim nekim slengom koji mu nikako ne stoji.

 

Karović je ovaj što se pravi pametan, što komentariše sa Radojevićem derbi ovih dana. 

 

Inače kad komentarišu zajedno, Karović stalno nešto podjebava Cakovića sa visine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Večeras na konferenciji se kaže da novinari postavljaju pitanja Sferopulosu na engleskom,da se ne gubi vreme na prevodu.

Odmah zatim Rajko postavlja pitanje na srpskom,naravno.

 

Rajkan kad se zaukće, ono njegovo, baca malo i na grčki. Pola ga Janis razume lagano.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije idealna tema, ali bačite neke zanimljive izvore edukacijetm na temu košarke, mogu podcasti, YT analize, članci.

 

Hteo skoro da malo čitam/slušam na temu danas popularnih odbrana, uglavnom sam našao neke suvoparne tekstove i low-effort YT analize poput ovoga. Možda očekujem previše ali kanali poput Thinking Basketball i Deep Game su mi super ali nisu baš ono što tražim.

 

NBA Recap Pod ima odlične klipove na TikToku, na YT ne toliko ali mi se najviše dopada stilistički i analitički. I dalje nije baš nešto što tražim.

 

Pratim još nekoliko zanimljivih kanala ali su više lore-based.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Video sam, dobar tajming takođe, nekih 12h nakon što je Real igrao zonu u finalu EL.

 

Зато су тако и прошли...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Slusam ne znam koji podtkast sa Edinom I ne mogu da se otmem utisku koliko lik zapravo nema veze sa košarkom. Lik voli Partizan, bosanske košarkaše i sve američke bivse NBA igrace koji igraju evropi, i sva na istu vodenicu priča. O kosarci konkretno ništa ne kaže.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MaxP said:

Slusam ne znam koji podtkast sa Edinom I ne mogu da se otmem utisku koliko lik zapravo nema veze sa košarkom. Lik voli Partizan, bosanske košarkaše i sve američke bivse NBA igrace koji igraju evropi, i sva na istu vodenicu priča. O kosarci konkretno ništa ne kaže.

 

Ocito ne slusas Edina u prenosima utakmica. 

Podkast je forma gde se opustenije prica, i bas imas prilike da budes manje profesionalan, vise lican. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, MaxP said:

Slusam ne znam koji podtkast sa Edinom I ne mogu da se otmem utisku koliko lik zapravo nema veze sa košarkom. Lik voli Partizan, bosanske košarkaše i sve američke bivse NBA igrace koji igraju evropi, i sva na istu vodenicu priča. O kosarci konkretno ništa ne kaže.

 

Jbm li ga kolko voli Partizan. Secam se pre 10 godina kad je Zvezda osvojila dal ABA ili KLS posle one viseogodisnje dominacije Partizana da je bas bio usplahiren i imao neki komentar: - Uzivajte u ovoj atmosferi. A u pozadini gruva: ebi grobare ili indija pakistan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, MaxP said:

Slusam ne znam koji podtkast sa Edinom I ne mogu da se otmem utisku koliko lik zapravo nema veze sa košarkom. Lik voli Partizan, bosanske košarkaše i sve američke bivse NBA igrace koji igraju evropi, i sva na istu vodenicu priča. O kosarci konkretno ništa ne kaže.

 

Ja mislim da coveka iskreno zabole mnogo za zvezdu i partizan. Bosanske kosarkase i kosarku voli, jer je jelte i on (bivsi) bosanski kosarkas. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Markoss said:

 

Jbm li ga kolko voli Partizan. Secam se pre 10 godina kad je Zvezda osvojila dal ABA ili KLS posle one viseogodisnje dominacije Partizana da je bas bio usplahiren i imao neki komentar: - Uzivajte u ovoj atmosferi. A u pozadini gruva: ebi grobare ili indija pakistan.

 

Сећам се и ја, била тројка Мајка Скота, а коментар "Послушајте Пионир у овим тренуцима". Такође се сећам да су приказали њега и Колета како егзалтирано испраћају неки and-one Ентонија Мајлса или тако неког.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Сећам се и ја, била тројка Мајка Скота, а коментар "Послушајте Пионир у овим тренуцима". Такође се сећам да су приказали њега и Колета како егзалтирано испраћају неки and-one Ентонија Мајлса или тако неког.

Čovek je ljubitelj košarke, nebitno ko igra. Meni je uživanje njega slušati sa Milošem, baš zbog tog opuštenog tona razgovora. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Edin se mnogo više vezuje za igrače i trenere, što i normalno jer je u kontaktu sa mnogima. Sa tim u vezi deluje da naginje ka nekom timu gde se trenutno nalaze a to nije tako. Par puta zakukao na domaćinsko suđenje Zvezdi jerbo obožava Želimira, legit. Dok je Budućnost malo izrelativizovao u fazonu nećemo o suđenju, stalno se to potencira itd. Al' okej meni lično svakako više prija da se van kabine pokaže kakva simpatija nego one Šareni-Aca Kosica neutralne sraćke. 

 

Na Entoniju Majlsu i 60% masnoće je odrasla jedna generacija, kako i da ne voliš oni sirotinjsku priču Uvalina i drugara. Edo je te mečeve ukrasio bolje i od ciganštura poput brata Darka Plavšića. 

 

 

Edited by Molina23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2024 at 4:50 PM, Drug Crni said:

Imaš klip u kojem Vučić objašnjava Vučeviću postulate zonske odbrane i kako je ona prevaziđena. I kid you not.

Što je najgore, nije ni odgovorio vučeviću, i tu su probili kommpleksi i frustracije iz njega pa je uzeo da kenja po Muti i plasira još jednu verziju svojih alternativnih istorija. Baš uznemirujuće bolestan čovjek.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...